رفتن به مطلب

راهنمایی برای کراسفایر یا اس ال ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مرسی عزیز, ولی گول خوردم گرفتم :unsure: ولی 570 sli از 590 یکمی قویتر میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حالا بازم میل خودتون هست من نظرم رو گفتم شما  با 1350(رفرنس) الی 1450 میتونین 680 دست دو تهیه کنین.

یا با 1600 یه 770 آکبند تهیه کنین که از 680 قویتره یعنی خود 680 هست که خود nvidia اور کلاکش کرده و چیپ مموری با فرکانس بالاتر روش انداخته.و جالبه قیمتش انقدر از 680 ارزونتره با اینکه همون کارت هست.نسل به نسل کارتها نسبت به قدرت ارزونتر میشن.

فک کنم الان 570 دست دو قیمتی حدود 750-760 داشته باشه که که دو تاش میشه 1500 که فقط 100 تومن از یه 770 آک بند نو ارزنتره میبینین که قیمت نسبت به قدرت چطور عوض میشه.

لینک به دیدگاه

نه عزیر منظورمو نفهمیدید  من یه 570 دارم یعنی 2 سال پیش گرفتم ولی یکی دیگه گرفتم میخوام sli بکنم یعنی قصد خرید دو تا 570 ندارم یکی دیگه گرفتم چون اینطوری ضرر می کردم چون کارتمو بیشتر 600 نمی خریدن

لینک به دیدگاه

اینکه ارزون میخرن علتش اینه که 650ti boost کمی از 570 درحد ناچیز ضعیفتر هست آکبند با 2 گیگ مموری و با همون مزایای خنکی و کم مصرفی نسبت به 570 به قیمت 720 تومن تا 780 تومن.به پسوندboost  دقت کنین 650 ti معمولی ضعیفتره.من فک کردم شما همین الان قصد خرید 2 تا رو دارین.ولی اگه از قبل داشتین بحثش جداست.اما من اگه بودم آک نمیخریدم یکی از بچه ها دست دو برای فروش داره هنوزم از 3 تا یکیش مونده مگر اینکه آک واقعا ارزون بوده باشه.

اگه هر دو دست دو بود میگفتم هر دو رو بفروشین به قیمت 1400 و یه 680 tf دست دو بخرین اما رو کارت آک ضررش گنده میشه.همین رو ببندین و استفاده کنین بهتر از ضرر بزرگ رو کارت آک هست.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

از نظر قوی بودن که قوی میشه تو مایه های 770 یا 680 غیر رفرنس و 590 و 7970 ghz ed اینا همشون کارتای خیلی پر قدرتی هستن دیگه :D

پاورتون چند وات هست؟

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

فقط گرافیک قبلیم twin frozr 2 oc هست ولی این که جدید خریدم مدل رفرنس هست مشکلی نداره ؟ چون فرکانسشون با هم فرق میکنه؟

لینک به دیدگاه

من ضریبه سی پی یو رو گذاشتم رو 4.4 به ولتاژ دست نزدم خنک کننده هم coler master v8 گذاشتم یعنی فرکانس رو 3.4 و هر موقع احتیاج داشته باشه میره رو 4.4

ایا مشکلی داره؟با نرم افزار occt تست میگیرم بعد از 10 دقیقه دما میرسه به 79 ای این دما بالاست؟

یادم رفت بگم مکس temp استاندارد این پردازنده 72 درجه هست 79 بالاست و ممکنه پردازنده رو اذیت کنه تو طولانی مدت.شما مطمئن هستین که پردازنده تو این ولتاژ 1.3 هست و بالاتر نمیره چون شما ولتاژ رو فک کنم تو حالت auto قرار دادین و دستی وارد نکردین؟

کولر v8 کولر مناسبی هست و بعید میدونم رو ولتاژ شما انقدر دما بالا بره.مگر اینکه خمیرتون خراب شده باشه.

برای امتحان از نرم افزار cpu-z استفاده کنین ببینین ولتاژ رو 4400 رو چند هست.

اگر دیدین ولتاژ خیلی بالاتر از اینقد که گفتین میره طبیعی هست دما.و باید ولتاژ رو دستی بدین پردازنده شما حتما میتونه تو ولتاژ هایی پایینتر از اونی که auto براش در نظر میگیره هم پایدار بشه.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

همین چند روز پیش خمیر z5 زدم وی دما بالا بود البته تو 100% لود حالا به نظر شما چه ولتاژی بدم؟

لینک به دیدگاه

با aid 64 چک کردم رو core clock 4390 وmultiplier x44 هست البته وقتی رو حالت توربو میره رو حالت معمولی رو core clock رو1596 هست

لینک به دیدگاه

همین چند روز پیش خمیر z5 زدم وی دما بالا بود البته تو 100% لود حالا به نظر شما چه ولتاژی بدم؟

عزیز هر پردازنده ای ذات خودش رو داره ممکنه پردازنده شما با ولتاژ 1.27 تو 4500 پایدار بشه ولی مال من تو ولتاژ 1.35 هم نتونه پایدار بشه باید خودتون باش ور برین قلقش بیاد دستتون.

تاپیک های آموزش اور کلاک فروم رو مطالعه کنین کامل بعد اقدام کنین به انجام کار کنین  ولتاژ زیادی بدین میکشه پردازنده شما رو اگر با بی دقتی و بی اطلاعی انجام بدین خطرناک هست.

پس من نمیتوتنم مقدار ولتاژ رو بگم به شما پردازنده شما ولتاژ خودش رو داره که باید بدیتش بیارین.ولی برای 4500 تو اکثر پردازنده ها به بالای 1.35 نیاز ندارین.شما هم بالای این مقدار ولتاژ ندین از نظر بنده.

بعضی از پارامتر ها رو باید تو بایوس از کار بندازین حتما آموزش هارو مطالعه کنین بعد اقدام کنین.

من پیشنهادم به شما اینه که دست به .لنتژ نزنین بزارین همین باشه کمی فرکانس رو کم کنین تا دما تون بیاد زیر 72.

لینک به دیدگاه

اقا kasra ولتاژ 1.27 منظورتون همون 1.270 هست دیگه؟

بله منظورم همون هست عزیز.

شما با نرم افزار cpu-z هم چک کنین ببینین که ولتاژ چقدر هست.1.32 بالا نیست اونقدر که بخواد داغ کنه.

گفتم که فرکانس رو بزارین رو 4.2 انشاله مشکل حل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

اگر ولتاژ 1.32 هست و کولر شما سالم باشه و خمیر مناسب باشه و تهویه و دمای اتاق هم مناسب باشه نمیره رو 79.

لینک به دیدگاه

اقا kasra تو aid قسمت سنسورفقط چندتا از هسته ها دماشون میره بالا بقیه نرمال هستن!

لینک به دیدگاه

اقا kasra تو aid قسمت سنسورفقط چندتا از هسته ها دماشون میره بالا بقیه نرمال هستن!

این طبیعیه که دمای هر هسته با دیگری فرق کنه شما نرم افزار real temp رو نصب کنین بعد اعلام کنین چقدر میشه دما

البته تو بازی دماتون کمتر از این حرفا میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...