رفتن به مطلب

سوال در مورد فن UF 140 دیپ کول و Cougar Vortex و Thermalright 140

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان عزیز،

امروز چهار تا فن UF 140 دیپ کول خریدم که واقعا قدرت خوبی دارند ولی صداشون واقعا بالاست...

کسی از دوستان این مدل فن رو داره؟ صداش چطوره؟

بعدش دوستان برای اینکه بخوام 4 تا فن رو بذارم روی در کیس X9 چه فنی رو بین این سه تا پیشنهاد میدید؟(دیپ کول رو که دارم!)

لینک به دیدگاه

درود

بنده هر 3 مدل فن رو دارم :D

به نظرم فن Thermalright صداش به مراتب کمتر از فن UF 140 هست. اما مشکل اینه که 4 تاش روی در X9 جا نمیشن به خاطر ابعاد عجیب غریبشون!

در نتیجه بنده Vortex رو پیشنهاد می کنم. البته یک فن 23 سانتی هم خوبه. صداش هم به مراتب کمتر هست.

لینک به دیدگاه

درود بر شما

اول از همه ممنونم از نظرتون دوست گلم.

یه سوال داشتم uf 140 دیپ کول هم برای شما زیاد صدا میده؟ هر چند من مستقیم وصلشون کردم به مادربرد که روی حداکثر سرعت میچرخن بعدا برای تست وصلشون میکنم به فن کنترلرهای جلو...

ترمالرایت هم حواسم نبود داشتم!:دی آره واقعا سایزش عجیبه! به زور گذاشتمش رو کولر سی پی یوم...

بین این سه فن به نظر شما کدوم فن بهتر باد میده؟ کوگار صداش چطوره؟ فن 23 سانتی خودش خوبه نمیگم بده ولی 4 فن به نظرم بهتر از یه فنه.

لینک به دیدگاه

درود بر شما

اول از همه ممنونم از نظرتون دوست گلم.

یه سوال داشتم uf 140 دیپ کول هم برای شما زیاد صدا میده؟ هر چند من مستقیم وصلشون کردم به مادربرد که روی حداکثر سرعت میچرخن بعدا برای تست وصلشون میکنم به فن کنترلرهای جلو...

ترمالرایت هم حواسم نبود داشتم!:دی آره واقعا سایزش عجیبه! به زور گذاشتمش رو کولر سی پی یوم...

بین این سه فن به نظر شما کدوم فن بهتر باد میده؟ کوگار صداش چطوره؟ فن 23 سانتی خودش خوبه نمیگم بده ولی 4 فن به نظرم بهتر از یه فنه.

بله برای بنده هم صدای UF 140 محسوس هست.

بین UF 140 و کوگار، صدای کوگار کمی کمتر هست.

بله صد البته 4 فن 12 سانتی بهتر از یک فن 23 سانتی هست ولی خب به نظر بنده نیازی به خنکی بیشتر نیست چون کیس X9 به خاطر اسکلتش خنک هست مگر اینکه قصد SLI داشته باشید. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه صرفا نویز براتون مهمه NOCTUA NF-P14 بهترین گزینه موجود در بازار هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...