رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

می خوام یک عدد کارت گرافیک بخرم که بازیهای مثل GTA IV & BATELFILD 3 &  رو خیلی خوب بکشه و کند نباشه کارت گرافیک فعلی این بازیارو نمیاره این هم مشخصات سیستم من :         

RAM : 3 GB ddr2

HARD:500 

CPU : INTEL®Pentium ® Dual CPU E2200 @ 2.20 GHz

بودجه من 150 فوفقش 200 تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

می خوام یک عدد کارت گرافیک بخرم که بازیهای مثل GTA IV & BATELFILD 3 &  رو خیلی خوب بکشه و کند نباشه کارت گرافیک فعلی این بازیارو نمیاره این هم مشخصات سیستم من :         

RAM : 3 GB ddr2

HARD:500 

CPU : INTEL®Pentium ® Dual CPU E2200 @ 2.20 GHz

بودجه من 150 فوفقش 200 تومن

بدجتون بسیار کمه دوست عزیز با این بودجه فک نکنم بشه کارتی معرفی کرد دیگه الان کارتا اینقدر نیس و شما رمتونم باید تعویض بشع DDR2 قدیمیه و باید به DDR3 ارتقا بدین و سی پی یو هم باید تعویض بشه فک کنم باید کل سیستمتون تعویض بشه 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

SAPPHIRE HD 5450 1GB DDR2 PCIE HDMI  این چطوره ؟؟ این کارت گرافیک عملکردش چطوری ؟؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بنده تا 200تومن گرافیک 5770 کارکرده یا 5750هست!

gt250 هم درصورت پیدا کردن قیمت خوب گزینه بدی نیست!

لینک به دیدگاه

عزیز، شما حتی اگر گرافیک رو هم ارتقا بدید، سی پی یو و رمتون مانع کارایی حداکثری گرافیکتون میشه. حداقل یه GTX 460 نیاز دارید تا Battlefield 3 رو توی رزولوشن 1920x1080 با تنظیمات Ultra اجرا کنید. با بودجه فعلی تون کار زیادی از پیش نمیبرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...