رفتن به مطلب

خرید سیستم کامل تا سقف ۴ میلیون.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اون رم جی اسکیل موجود نیست! شما از کجا میارین؟! میشه لینک موجودیش رو + قیمت بدین ببینم...؟!

مورد کرسیرش 400 تومنه! اونوقت اون رم جی اسکیل کمیاب 300 تومنه؟!!! از ونجنس کرسیر 1600 هم ارزون تره؟!!!  :eek:  @-)

جناب استارتر، لیست در صفحه ی قبل ویرایش شد./

بودجه تون به اون کارت گرافیک و رم نمی رسه! وگرنه ما بدمون نمیاد که بهترین ها رو برای شما لیست کنیم!

ضمناً اگر تا الان قصد اورکلاک داشتین، بهتره پشمون بشید! چون با توجه به کاربرد و انتظارات و بودجه ای که دارین، همه ی این موارد میسر نیست!

اقا مرسی به هرحال شما بهتر از من می دونید همین سیستمی که نوشتین اوکی شد. امروز می رم دنبال قطعاتش ... فقط سر مادر برد و کارت گرافیک دو دل شدم... اخه سی پی یو به این قوی دیگه اورکلاک هم می خواد :D

لینک به دیدگاه

اقا مرسی به هرحال شما بهتر از من می دونید همین سیستمی که نوشتین اوکی شد. امروز می رم دنبال قطعاتش ... فقط سر مادر برد و کارت گرافیک دو دل شدم... اخه سی پی یو به این قوی دیگه اورکلاک هم می خواد :D

خواهش. چرا دو دل؟!

در هر صورت تنها با افزایش بودجه می تونید به اورکلاک فکر کنید. اون سیستم پتانسیل اورکلاک نداره!

از اول هم پیشنهاد و نظر من روی سوکت 2011 بود که چون بودجه نرسید، 1150 پیشنهاد دادم به شما.

کلاً هر قطعه ای رو که بخواید، بهترش رو بخرید، مستلزم افزایش بودجه هست!

تازه پردازنده ی شما حتماً نیاز به یک فن حرفه ای از نوع خوابیده داره که چون بودجه کم بود، از لیست حذفش کردم!

تقریباً تمامی اون قطعات رو همین سایت لیون کامپیوتر داره و می تونید خرید اینترنتی کنید.

ضمناً محصولات ایسوس رو ترجیحاً با گارانتی سازگار ارقام خریداری کنید. اگر نشد، ویستاپخش.

در مورد کیس اگر ارتقا نمیدید در آینده، (مخصوصاً قطعه ی کارت گرافیک رو) کیس اوربیت رو انتخاب کنید.

اگر قصد ارتقا دارین، حتماً هانتر رو بخرید.

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...