رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد msi z77 g45-gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابت تمام راهنمايي هاتون ممنون. خيالم خيلي راحت شد. احتمال زياد صبر مي كنم چيپ z87 همين مدل ايران بياد بعد بگيرم. باز هم از تمام كساني كه راهنمايي كردن سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری Z77 ام اس آی، توی بایوس ضعیف عمل کرده، ولی در سری Z87 واقعا چرخش 180 درجه ای و طراحی بی عیب و نقص بایوس رو شاهد هستیم.

دوست گرامی توضیح ندادین که چرا ، چی شد رو گفتین ؟

منتظر پاسختون هستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی توضیح ندادین که چرا ، چی شد رو گفتین ؟

منتظر پاسختون هستم 

در پستی که اینجا زدید به جای 1150 نوشتید 1155 برای همین در پستتون 1155 رو توصیه کردید به جای 1155 بخرند:D

لینک به دیدگاه

در پستی که اینجا زدید به جای 1150 نوشتید 1155 برای همین در پستتون 1155 رو توصیه کردید به جای 1155 بخرند :D

حرف آقای koenigsegg تایید میشه. برای مزاح کمی تعجب کردیم ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف آقای koenigsegg تایید میشه. برای مزاح کمی تعجب کردیم ^_^

اگر توضیح میدادی بهتر بود

ویرایش کردم 

لینک به دیدگاه

اگر توضیح میدادی بهتر بود

ویرایش کردم 

شرمنده

لینک به دیدگاه

سری Z77 ام اس آی، توی بایوس ضعیف عمل کرده، ولی در سری Z87 واقعا چرخش 180 درجه ای و طراحی بی عیب و نقص بایوس رو شاهد هستیم.

دوست عزیزم مطمئنی؟

من با مین امضام رم های امضام رو تا 2133 با تایمینگ 10-11-11-28 ران کردم همه تست هارم پاس کرده..

میشه بیشتر توضیح بدید در رابطه ی صعیف بودن بایوسش؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم مطمئنی؟

من با مین امضام رم های امضام رو تا 2133 با تایمینگ 10-11-11-28 ران کردم همه تست هارم پاس کرده..

میشه بیشتر توضیح بدید در رابطه ی صعیف بودن بایوسش؟

خودم z77 نداشتم ولی اونطوری که شنیدم، دست اورکلاکرها توی دستکاری تنظیمات بایوس در مادربردهای سری z77 به اندازه برندهای دیگه باز نیست. باصطلاح، طراحی خود بایوس خیلی جالب در نیومده، نه اینکه کلا از هستی ساقط شده باشه. حالا اساتید اورکلاک نظر بدن بهتره. اینکه واقعا چقدر توی تنظیمات بایوس مادربردهای msi آزادی عمل دارن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم بنده چند تجربه در مادربردهای ‏msi z77 ‎دارم شاید بدرد بخوره من حدود ۱۰ ماه پیش من مادربرد ‏z77 gd 55 ‎رو خریدم ولی به خاطر اینکه یکم خنک تر باشه اونو روی کارتون مادربرد نصب کردم و تو کیس نبستم بعد فرداش من داشتم ویندوز نصب میکردم مادربرد اتصال کرد و دود کرد شاید تقصیر خودم بود بعد از اون ماه قبل من ۲ تا مادربرد ‏msi z77 gaming GD 65 ‎خریدم بازم مادربرد رو داخل کیس وصل نکردم واقا از این برد لذت می بردم من بااین مادربرد اولین بار خواستم اور کلاک کنم و موفق شدم فرکانس ۵.۱ گیگا هرتز رو با دمای ۴۸ درجه بزنم ‏cpu 3770 kو فن بوفالو گرین ارزون قیمت رم هم ۱۶۰۰‎کرسیر بود به راحتی تونستم با این مادربرد به فرکانس ۲۴۰۰ برسم و استفاده چندین ساعته در روز با گیمهای سنگین اصلان مادربرد داغ نمیشد تا چند وقت پیش صدای مادربرد قطع شد و هر دو مادربرد رو با هم فرستادم گارانتی ماتریس اون برد اولیم که اتصال کرده بود با یه مادربرد نو تعویض کردن و برد گیمینگم با ابدیت بایوس مشکلش حل شده بود واقا گارانتی ماتریس عالی هستش و نسبت به گارانتی های ایسوس و گیگابت میتونم به جرات بگم که خداست من در کل از این برند راضیم این مشکلاتم به علت استفاده نا درست خودم پیش امده و مادربرد های ‏msi ‎روی خودشون یه دکمه اور کلاک وجود داره که فقط با فشار دادن این دکمه فرکانس ۳۷۷۰k ‎از روی ۳.۵ تا ۴.۲ گیگا هرتز میرسونه بدون کوچکترین مشکلی من الان ۵ عدد هارد ۲ ترا روی سیستم استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی ‏‎ ‎‏

لینک به دیدگاه

چرا مدیران به این تاپیک سر نمیزنند؟ این تاپیک کلا مسیر اشتباهی داره میره و اکثر مشاوره ها به کل اشتباه و غلط هست و از روی تعصب صورت گرفته.

چرا برند رو با برند مقایسه میکنید؟ برند msi بی کیفیته؟؟؟؟!!! واقعا متاسفم. برای هر حرفی که میزنید باید سند و مدرک محکمی داشته باشید نه اینکه چون مادربورد فلانی msi بود و سوخت پس نتیجه بگیرید که تمام مادربوردهای msi بی کیفیت هستن. کی گفته که با مادربوردهای H77 نمیشه over کرد؟؟؟

این مادربورد msi هست، یعنی میگید بی کیفیته؟؟؟؟:

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads

این قطعات و امکانات برای چه کسانی تدارک دیده شده؟:

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads

این همه رکوردی اورکلاکی که با مادربوردهای msi زده شده یعنی کشک هستن؟ یه سری به HWBOT بزنید.

ویرایش شده توسط iSteve
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چون موضوع بحث به صورت کلی به مادربردهای z77 ام اس آی معطوف شد,من هم تجربه خودم رو در مورد مادربرد Z77 MPower این شرکت میگم.حدود 4-5 ماه داشتمش و بعد فروختم و الان هم گرون قیمت ترین بورد Z87 رو دارم که البته از برند msi هم نیست و بنابر این بدون هیچ تعصبی میخوام نکات منفی و مثبت این بورد رو بگم

مزیتی که بوردهای msi در سری Power یا Gaming دارند,خنک بودن هست.دمای چیپست مادربورد حتی بعد از چند ساعت بازی به 40 درجه هم نمیرسید! نسبت به بورد ایسوس maximus v gene که داشتم خنک تر بود و در بازی های مشابه حدود 1 تا 2 فریم بیشتر در بازیها میداد! جنس و کیفیت ساخت بوردهای رده بالای msi خیلی خوب شده.

از همه مهمتر آپدیت های سریع هست.چه آپدیت بایوس و چه درایورها و utility . تقریباً هر ماه یک آپدیت جدید برای بایوس می آمد که تغییراتی در جهت بهینه شدن و پایداری بهتر بایوس میداد.

ظاهر و scheme بوردهای msi هم زیبا شده

اما معایب هم داره! بایوس پر از باگ و تقریباً ناپایدار! در یک کلمه بایوس خیلی بده! سرعت I/O هم در بورد های MSI حداقل بوردی که من داشتم خوب نبود! در مورد دکمه OC Genie هم اول بگم که بورد G45 گیمینگ این دکمه رو نداره!(دوستان لطفاً اطلاعات اشتباه ندید) ولی فکر میکنم از بایوس این قابلیت قابل فعالسازی باشه. ضمناً استفاده از OC Genie بدون تغییرات کاربر توسط اورکلاکرهای حرفه ای توصیه نشده.

مشکل اصلی بوردهای Z77 ام اس آی بوت کردن رم با باس 2666 هست که فکر نمیکنم برای استارتر زیاد کارایی داشته باشه.البته این مشکل در بعضی مدل های Z87 هم گزارش شده

لینک به دیدگاه

من تصميم گرفتم صبر كنم براي z87-g45-gaming. اين برد مشكلات بايوس رو داره؟؟به نظر شما حدوداً كي ايران مي اد؟؟؟ قيمتش 160$ هست اگه ايران بياد قيمتش چقدر مي شه؟؟؟

لینک به دیدگاه

من تصميم گرفتم صبر كنم براي z87-g45-gaming. اين برد مشكلات بايوس رو داره؟؟به نظر شما حدوداً كي ايران مي اد؟؟؟ قيمتش 160$ هست اگه ايران بياد قيمتش چقدر مي شه؟؟؟

نه عزیز مشکل بایوس چیه؟الکی یه چیزیو میندازن تو دهن مردم هی تکرارش میکنن...

کسی که نه از msi مین داشته نه z77 رو تجربه کرده و نه اورکلاک کرده(نه بلده) نه میدونه مشکل بایوس یعنی چی میاد میگه مشکل بایوس دارند!!!

شما اگه میخوای یه سیستم نو بخری بهتره همون مین z87 رو تهیه کنی چون هم ثاپورت از همه لحاظ در مورد اورکلاکش بیشتره هم سوکت جدیدتریه و دیر تر به دست فراموشی سپرده میشه...

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

در ضمن بنده این مین رو دارم بسیار مین با کیفیتی هستشدر صورتی که بودجه ی محدود دارید این بهترین گزینه برای مین های z77 هستش...

اور میتونید انجام بدید نه در حد سنگین و حرفه ای

به دلیل پایین بودن تعداد فاز رم و سی پی یو!!

دو عدد کارت گرافیک با سوکت های نسخه ی 2 و 3 ساپورت میکنه بنده خودم با رم های امضام تونستم تا باس 2400 ویندوز بیارم بالا...

لینک به دیدگاه

دوستان هر شرکتی در دادن محصول خودش یه موقع یه اشتباهاتی می کنه مثلا شرکت htc وقتی گوشی one x رو داد بیرون پر از مشکلات بود طوری که میشد بگی  یکی  از اشغال ترین محصولی بود که این کمپانی داده بود بیرون ولی از سری 25 به بعد این مشکلاتش برطرف شد وحتی با دادن گوشی one plus تمام مشکلاتش رو حل کرد و جز بهترین ها شد و حتی شرکت ماکروسافت که بادادن ویندوز ویستا به طور کلی اعتبار خودش رو تا یه مدت کوتاهی از دست داد طوری که بعد از 3 ماه اعلا کرد ویندوز 7 میاد و همین شرکت msi هم بعضی از مادربردهاش واقعا از کیفیت مزخرفی برخوردار بودند ولی از سری گیمینگ که من اصلا نمیگم بده ولی یه مشکلاتی داره که بادادن msi z77 gd 65 تمامی مشکلاتش حل شد و جز یکی از بهترین هاست توی سری z77 

و اینکه هنوز هم سری z87 وارد بازار نشده که مشاهده شود چه قدر خوب یا بد هست شاید اومد و زد رو دست سری rog ایسوس 

ودر اخر بحث گرافیک های msi از بقیه محصولاتش جدا هست و واقعا گرافیک هایی که این شرکت میزنه یه خصوص از سری های لایتنینگ گیمینگ اصلا قابل مقایسه با هیچ کارت دیگه ایی نیست و حرفی برای گفتن نمیزاره و همیشه برترین کارت ها از هرچیپی متعلق به این شرکت هست.

لینک به دیدگاه

تمام کسایی که با msi مخالفن یه ۳۰ ثانیه به این عکس نگاه کنید بعد به من بگین به من بگین حق دارم عاشق این برد باشم یا نه.....

88710023599124313032_thumb.jpeg

34172003927411004699_thumb.jpeg

23621725626854254297_thumb.jpeg

با قیمت ۵۰۰ تومن ادم می تونه یه همچین بردی داشته باشه. تازه msi مدل b75 گیمینگ هم زده که ایران نیومده دیگه اون چقدر ارزونه.....

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشابحث رو به حاشیه نکشید.

رسالت تایپیک مشاوره در باره ی خرید هستش نه ابراز نظر در مورد مین بورد msi

خواهشا رعایت کنید.

لینک به دیدگاه

بدون گارانتی اش رو بازار پارسیان میداد 540 تومن. نه بابا مشکل بایوس چیه؟ ملت دارن استفاده میکنن. دارم سیستم رو ارتقا میدم و قصد دارم همین برد رو بگیرم. شایعه است. بشنو و باور نکن.

لینک به دیدگاه

سلام. من

بدون گارانتی اش رو بازار پارسیان میداد 540 تومن. نه بابا مشکل بایوس چیه؟ ملت دارن استفاده میکنن. دارم سیستم رو ارتقا میدم و قصد دارم همین برد رو بگیرم. شایعه است. بشنو و باور نکن.

سلام. امروز به بخش فروش ماتريس زنگ زدم. قيمت z87-g45-gaming رو ٨٢٠ داد. با توجه به اين كه قيمتش 160$ هست و بدون گارانتي اش رو دوستمون ٥٤٠ قيمت داره اين قيمت منطقي هست؟؟ من صبر كنم پايين تر مي اد؟؟

لینک به دیدگاه

خوب بدون گارانتی سعی کن اصلا نگیری چون سخت افزار کامپیوتر هست و جنس جدید و هنوز امتحانش رو کامل پس نداده که ببینیم چه جور مادبردی هست ولی خوب اگر شما عاشق این ازدهای روی مادربرد هستید و خدایی هم خوشکل هست می تونید بخرید و استفاده کنید ولی اگر شما بودجتون رو می گفتید انتخاب های خیلی بهتری هم وجود داره.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من همین مین رو دارم اوورکلاکشم خوبه

وقتی از توی تنظیمات بایوس cpu  رو اوور میکنم  از 3.40 به 4.20 فرکانس اوور میشه دمای cpu  هم میشه حدود 60 تا 65 در ضمن کاملا پایدار هست و زیر بازی "اسپلینتر سل بلک لیست" هم رفته.

cpu هم 3570k هست!

مین بورد خیلی خوبیه!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست من بیا من بهت یه rampage iv extreme و یه core I 7 3970 بدم عشق کنی

ویرایش شده توسط amirfa0240
لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

مثل اینکه هرکس مادربردی که خریداری کرده یکی شانسی خوب بوده یکی بد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...