رفتن به مطلب

رپیر مکرر ویندوز 7

raze
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
مشخصات سیستمم 
رم 2 تا 4 گیگ کورسیر
cpu intel i5 4430
هارد 2 تا یک ترابایتو نیم وسترن دیجیتال
M.B=ASUS H87M-E
مشکل این هست که ویندوز که نصب میکنم یه روز خوبه روشن خاموشم بکنم خوبه ولی فرداش که میام روشن کنم ویندوز رپیر میخواهد تا حالا چند بار تو این هفته تست کردم چند تا ویندوز نصب کردم همین مشکل رو داشته
مشکل از کجا هست استاید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از سی دی ویندوز دیگه استفاده کنید به احتمال زیاد سی دی ویندوز مشکل داره

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

جواب های که از توی فروم های دیگر گذاشتم همراه با کارهای انجام شده براتون میزارم تا شاید کمکمی باشه برای حل مشکل

======================================================================

اگه چند تا ویندوز مختلف رو تست کردید پس مشکل از ویندوز نیست ، از برنامه هایی که نصب میکنید هست که دو حالت داره :

یا نصب یه برنامه خاص مشکل ایجاد میکنه یا تغییراتی که توسط برخی برنامه ها ( مثلاً بهینه ساز ) روی ویندوز ایجاد میشه مشکل سازه

برای بررسی حالت اول میتونید بعد از نصب هر برنامه یکبار ری استارت کنید تا ببینید مشکل ایجاد شده یا خیر ( اگه مایل بودید لیستی از برنامه هاییی که نصب میکنید بذارید )

برای بررسی حالت دوم هم مثل حالت اول بعد از استفاده از این قبیل برنامه ها یکبار ری استارت کنید تا تاثیرش مشخص بشه

آپدیت نبودن ویندوز و آنتی ویروس هم ممکنه تاثیرگذار باشه ، موقع حذف نرم افزارها هم از کنترل پنل برنامه رو Uninstall کنید و بصورت دستی Delete نکنید ، به فایلها و پوشه هایی که نمیدونید چیه کاری نداشته باشید و ...

جواب من:

ز بعد از نصب ویندوز اصلا برنامه ای نصب نمیکنم خالی خالی فقط ویندوز

===============================================================

به هارد مشکوک بود به خاطر همین با برنامه HD.Tune.Pro یه چکاب گرفتم در یکی از هارد ها یه هشدار دارم ببینید امکان هست برای اون باشه؟

http://upload7.ir/images/04493265922259317167.png

===============================================================================

HDD Regenerator اسکن رپیر زدم 17 مورد شناخت 12 مورد رپیر کردم اما هنوز اون ارور رو میداد تو چک کردن هارد 
با نرم افزار  low level format  خواستم فرمت کنم این ارور رو میداد unable lock device .make sure you do not have open files on this devise and tre agin

===========================================================================================

دوستان هاردی رو که ارش ایراد میگرفت برداشتم یه هاردش کردم و ونیدوز روش نصب کردم اما بازم از هارد که اینفو میگیرم دقیقا مثل پست اول اون قسمت سکتور زرد رنگ هست دوباره اون رو هم انداختم الان دو تاش اون قسمت زرد رنگ هست

بد سکتور که دیگه مثل ویروس انتقال پیدا نمیکنه میکنه؟ از هارد به هارد دیگه؟
قضیه چیه؟

==================================================================================================================

راهمنمایی:بیخیال این برنامه شو! بهترین راه FDisk کردنه که آموزشش هم توی انجمن هست! من بازم میگم هاردهارو بده گارانتی تا دیر نشده!

=================================================================

چند باطری هم با ویندوز دیفرگ منت  کردم   جواب نداد

این  راهنمایی هایی بود که ا ز  دوستان گرفتم و.  براتون گذاشتم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله هارد قبلی من هم دقیقا این مشکل رو داشت اما اخطار ریپیر نمیداد فقط گاهی اوقات سیستم هنگ میکرد یا فریز میشد. هارد رو ببر گارانتی.

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

ایتنم بگم که سیستم رو دک هفته ای بیشتر نیست بستم

دوستان دیگر هم همین نظر رو دارند؟  اخه بعضی ها میگن این ارور طبیعی هست و هارد مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من این مشکل رو با مادربرد asus p8z68 v-le داشتم

من یه دونه ssd دارم با یه هارد 500 سیگیت ویندوزی که تازه عوض کرده بودم با یه ریست میدیدم پیغام ریپیر میده

در اخر هم فهمیدم مشکل بایوس مادربرد هست و ربطی هم به ویندوز نداره چون بین دو تا هارد نمی تونست سوئیچ کنه  حتی داخل فروم ایسوز هم رفتم و مشکل رو مطرح کردم طرف جواب داد که خیلی ها مثل شما مشابه همین مشکل رو دارند و گفته بود که با مسئولین شرکت در میان میزاره و خبر میده که هیچ خبری هم نشد

الان هم همون قطعات رو بر رویه یه مین msi تست کردم و بدون مشکل داره کارکرد و تا الان مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من این مشکل رو با مادربرد asus p8z68 v-le داشتم

من یه دونه ssd دارم با یه هارد 500 سیگیت ویندوزی که تازه عوض کرده بودم با یه ریست میدیدم پیغام ریپیر میده

در اخر هم فهمیدم مشکل بایوس مادربرد هست و ربطی هم به ویندوز نداره چون بین دو تا هارد نمی تونست سوئیچ کنه  حتی داخل فروم ایسوز هم رفتم و مشکل رو مطرح کردم طرف جواب داد که خیلی ها مثل شما مشابه همین مشکل رو دارند و گفته بود که با مسئولین شرکت در میان میزاره و خبر میده که هیچ خبری هم نشد

الان هم همون قطعات رو بر رویه یه مین msi تست کردم و بدون مشکل داره کارکرد و تا الان مشکلی نداشته

شما بایوستون رو آپدیت کردین؟ شاید درست بشه

لینک به دیدگاه

پس یعنی می فرمایید از مادربودرم هست؟ باید عوض بشه؟ یا هارد یکی بشه درسته؟ میشه یکی  که انگلیسیش خوبه این مشکل رو تو فروم ایسیوز مطمح کنه ببینم صحت داره یا نه؟ یعنی اینقدر کیقیت این مادربورد پایین هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما بایوستون رو آپدیت کردین؟ شاید درست بشه

درود من از زمانی که داشتم 2 دفعه بایوس رو اپدیت کردم ولی باز هم مشکل داشت  میگم الان همون ویندوز رو رویه چند تا سیستم دیگه تست کردم هیچ مشکلی نداره منتها وقتی مین رو عوض کردم دیگه الان مثل ساعت کار میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...