رفتن به مطلب

عجب حالی میده بعد کنکور...

shayan08
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز بعد از 1 سال تلاش شبانه روزی(آره جون خودم:D) کنکور را دادم و راحت شدم! البته تا موقع نتیجه اش:D

بعد از امتحان انگار یه بار چند تنی رو از دوشم برداشتن الان هم خوابم میاد ساعت 4 بیدار شدم (:-w

کسی دیگه کنکوری نیست؟

لینک به دیدگاه

شایان جان بهت توصیه می کنم اینقدر راحت نباشی اخه هنوز نتایج که معلوم نشده. واسه همین زیاد دلتو خوش نکن :-w

شوخی کردم ناراحت نشو.امیدوارم همیشه توی زندگیت موفق باشی. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره منم که پارسال کنکور دادم همین احساس را داشتم اما تا رشته ی مورد علاقمو قبول شدم (با اینکه دانشگاه آزاد بود )خیلی خوشحال شدم اما حالا که اومدم دانشگاه تازه فهمیدم من قبلا درس نمی خوندم اصلا اینا درس نبوده که می خوندم.درس یعنی دانشگاه:-wاما حالا کنکور دادی برو خوش باش اگه کسی هم برا کنکور خیلی درس نخونده باشه بازم استرس و اعصاب خوردیش خودش خیلی سخته.اما انشا الله که همون رشته ای که دوست داری قبول بشی

لینک به دیدگاه

سلام یادش به خیر مام 2سال پیش کنکور دادیم

لینک به دیدگاه

سلام

من موقع كنكور تا ساعت 3 صبح كتابها و جزوه ها رو مرور مي كردم و كلي استرس توي هفته آخر داشتم:-w(

ولي اون مال 8 سال پيش بود و الان 3-4 ساله مهندس شديم:D

ان شاء‌ا... قبول مي شويد .

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان به خاطر تزریق استرس:-w در کل امتحان رو خیلی جالب ندادم اگه با این طرحها بتونم یه جایی قبول بشم

تا 15 مرداد فعلا میشه زندگی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...