رفتن به مطلب

مشکل رزولیشن کارت گرافیک.کمک......

hadi-fm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.مانیتور من فول اچ دی 22 اینچ هست.کارت گرافیک 7870 هست.وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب میکنم تصویر خراب میشه.یعنی هر چهار طرف مانیتور به اندازه دو سانت سیاه میشه.غلظت رنگ زیاد میشه.جالبه قبل نصب کارت گرافیک تصویر خیلی خوبه.نمیدونم مشکل از کجاست...درایور جدید دانلود کردم درست نشد.ویندوز 8.1 ویندوز 8 نصب کردم نشد.فکر نکنم ماله کابل اچ دی ام ای باشه .لطفا کمکم کنید نمیدونم باید چه کار کنم...یک سوال دیگه ابنکه تو مشخصات کاتالیست درایور کارت گرافیک نسخه 2 زده که کارت گرافیک من و مادر برد من هر دو نسخه سه سوکت گرافیک رو پشتیبانی میکنن

ویرایش شده توسط hadi-fm
لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کابلی که گفتی رو عوض کن اگه میتونی از یه خروجی دیگه تصویر بگیر ببین درست میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا چنین مشکلی داشتم 

تو درایور کارت گرافیک یک گزینه ای هست که باید زیادش بکنی 

یادم نمیاد کدوم گزینه بود 

بگرد پیداش میکنی 

ویرایش شده توسط perans
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا چنین مشکلی داشتم 

تو درایور کارت گرافیک یک گزینه ای هست که باید زیادش بکنی 

یادم نمیاد کدوم گزینه بود 

بگرد پیداش میکنی 

سلام

در صفحه ی دستکاپ کلیک راست گزینه ی اول ( لوگوی amd ) یه جایی هست که باید دور و نزدیک کنین تصویر رو 

الان پا سیستم نیستم وگرنه الان میگفتم یه لحظه صبر کنین برم روشن کنم تشکر 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کامل میکنم:

در صفحه ی اصلی دستکاپ کلیک راست کنین گزینه  اول یه پنجره باز خواهد شد بقیه مطابق عکس زیر 

70827485889644207804.png

من معذرت میخام که یه اشتباه کردم اون موقع الان درسته درسته

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

درایوری که نصب می کنید نسخهwhql هست؟

نسخه نهایی هست؟

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایوری که نصی میکنید نسخهwhql هست؟

نسخه نهایی هست؟

به به اقا حمید گل 

نه اقا حمید من خودم این مشکلو داشتم درایور اینجا کاره ای نیس همونجاست که من گفتم منم خیلی گشتم این کنار صفحه مشکیه 

لینک به دیدگاه

داداش زدم درست نشد...من هم از سایت سافت 98 که 135 مگ بود گرفتم هم از سایت اصلی یکی 135 بود یکی هم 235 نسخه بتا یود.هر دو رو دانلود کردم درست نشد.اون تنظمیامتی که زدین هم رفتم نشد.نمیدونم باید چه کانم.اعصابمو خورد کرده.یک نکته اینکه وقتی گرافیک نصب میشه تو دیوایس منجیر 7870 رو به نام 7800 میشناسه!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش زدم درست نشد...من هم از سایت سافت 98 که 135 مگ بود گرفتم هم از سایت اصلی یکی 135 بود یکی هم 235 نسخه بتا یود.هر دو رو دانلود کردم درست نشد.اون تنظمیامتی که زدین هم رفتم نشد.نمیدونم باید چه کانم.اعصابمو خورد کرده.یک نکته اینکه وقتی گرافیک نصب میشه تو دیوایس منجیر 7870 رو به نام 7800 میشناسه!!!!

سیو کردین؟ اونکه با 7800 میشناسه که عیب نداره منم با 7900 میشناسه 

لینک به دیدگاه

کامل میکنم:

در صفحه ی اصلی دستکاپ کلیک راست کنین گزینه  اول یه پنجره باز خواهد شد بقیه مطابق عکس زیر 

70827485889644207804.png

من معذرت میخام که یه اشتباه کردم اون موقع الان درسته درسته

داداش اینکاور کردم نشد..تو دیوایس منجر به نام 7800 میشناسه!!!تو سی دی گرافیک فقط درایور 7 رو داره.من 8 رو نصب کردم ومجبور شدم درایور رو دانلود کنم

لینک به دیدگاه

کابل چی؟؟تو جعبه مانیتور و کارت گرافیک کابل اچ دی ام ای نداشت خودم رفتم خریدم.مدل سونی  خریدم.15 تومان شد.طرف هم خیلی ازش تعریف کرد.الان یک مشکل دیگه هم اضافه شده تو مشخصات کارت گرافیک نسخه رابط رو زدن 2!!!!! در صورتی که مادر برد من مدل ایسوس مدل b75 mlx هست و نوشته نسخه سه سوکت گرافیک رو پشتیبانی میکنه 7870 هم نسخه رو ساپورت میکنه.مادر برد هم نو خریدم.این مشکل هم اضافه شده منو سرویس کرد رفت!!!

لینک به دیدگاه

کابل چی؟؟تو جعبه مانیتور و کارت گرافیک کابل اچ دی ام ای نداشت خودم رفتم خریدم.مدل سونی  خریدم.15 تومان شد.طرف هم خیلی ازش تعریف کرد.الان یک مشکل دیگه هم اضافه شده تو مشخصات کارت گرافیک نسخه رابط رو زدن 2!!!!! در صورتی که مادر برد من مدل ایسوس مدل b75 mlx هست و نوشته نسخه سه سوکت گرافیک رو پشتیبانی میکنه 7870 هم نسخه رو ساپورت میکنه.مادر برد هم نو خریدم.این مشکل هم اضافه شده منو سرویس کرد رفت!!!

کارت که بره تحت فشار نسخه ی رابط بین کارت و مین حل میشه و میره روی نسخه 3

منظورم کابلی هستش که مانیتور داره از کارت تصویر میگیره...شاید با عوض کردنش حل بشه..

لینک به دیدگاه

یعنی اونجا نوشته نسخه 2 هست مشکلی نداره؟؟کابل رو نو خریدم.وقتی گرافیک نصب نیست تصویر عالیه!! اما به محض اینکه درایور نصب میشه میریزه به هم.الان اون تنظیماتی که دوستم گفت انجام دادم.سیاهی رفت اما کیفیت رنگ تصویر خیلی خرابه..خیلی غلظت رنگش زیاد شده.گیجم کرده.شایدم ماله ویندوز باشه که بعید میدونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اونجا نوشته نسخه 2 هست مشکلی نداره؟؟کابل رو نو خریدم.وقتی گرافیک نصب نیست تصویر عالیه!! اما به محض اینکه درایور نصب میشه میریزه به هم.الان اون تنظیماتی که دوستم گفت انجام دادم.سیاهی رفت اما کیفیت رنگ تصویر خیلی خرابه..خیلی غلظت رنگش زیاد شده.گیجم کرده.شایدم ماله ویندوز باشه که بعید میدونم.

اگر خط خطه تو صفحه تا اخر نبردین اونو تا اخر ببرین 

منظورتون همون بود که من گفتم؟

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

اره بردم اما خیلی تصویر بزرگ میشه و میزنه بیرون.اما اوردم وسط تنطیم شد اما رنگ ها خیلی بد نشون میده.هیچ راهیی دیگه نداره؟؟یک سوال دیگه اگه از کابل dvi استفاده کنم خروجی فول اچ دی رو میده بهم؟؟اگه میشه منو راهنمایی کامل کنین ممنون میشم.من اینقد هزینه کردم که با مانیتور فول اچ دی بازی کنم اخرش هم این شد.مدل مانیتور هم ایکسوزن هست.که دیجیتاله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره بردم اما خیلی تصویر بزرگ میشه و میزنه بیرون.اما اوردم وسط تنطیم شد اما رنگ ها خیلی بد نشون میده.هیچ راهیی دیگه نداره؟؟یک سوال دیگه اگه از کابل dvi استفاده کنم خروجی فول اچ دی رو میده بهم؟؟اگه میشه منو راهنمایی کامل کنین ممنون میشم.من اینقد هزینه کردم که با مانیتور فول اچ دی بازی کنم اخرش هم این شد.مدل مانیتور هم ایکسوزن هست.که دیجیتاله

عزیز اگر اون علامت رو تا اخر نبرین یعنی " 0" نشه تصویر همونجوری میده منم وقتی 10 میکنم خراب میشه فقط و فقط باید " 0 " باشه حالا باز نمیدونم چرا 0 که میکنین تصویر بیرون میزنه منم HDMI هست ولی اینجوری نیست 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

از رابط dvi استفاده کنم تو کیفیت تصویر تفاوتی داره؟؟

لینک به دیدگاه

احتمالا تنظیمات مانیتو رو دست نزدید .

ولی برای اطمینان خاطر یدور ریستش کنین و بزارید تو حالت اتومات.

اگه بازم درست نشد باید همراه مانیتور یه کابل dvi باشه ازون استفاده کنین

از لحاظ کیفیت فرقی نداره امتحان کردم فقط صدا رو انتقال نمیده به مانیتور.

لینک به دیدگاه

نه تنظیمات مانیتور رو دست نزدم.همینطور گفتم درایور نصب نیست تصویر عالیه.به نظر شما کابل رو عوض کنم مدل دیگه بخرم؟مانیتور من اسپیکر داره میخام از صداش استفاده کنم

لینک به دیدگاه

ضرر که نداره عزیز اگه کابل dvi داری امتحان کن ببین درست میشه یا نه اگه درست شد به فکر تعوض کابل باش.

لینک به دیدگاه

داداش کابل dvi ندارم..منظورم کابل hdmi بود که عوض کنم یا نه

لینک به دیدگاه

نمی تونین سیستمو با یه مانیتور دیگه تست کنین.

یا یه کابل دیگه از کسی بگیرید.

لینک به دیدگاه

نه کسی رو سراغ ندارم.واقعا نمیدونم باید چه کنم

لینک به دیدگاه

دستگاه دیگه مثل dvd یا مبدل دیجیتال ندارید تا با همین کابل و مانیتو تست کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...