رفتن به مطلب

کمک در خرید پرینتر لیزری رنگی

nightkiler
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من می خواهم یک پرینتر لیزری رنگی سامسونگ بخرم(clp-315)چندتا سوال داشتم .قیمت این پرینتر در تهران چنده-آیا چیپ داره یا اینکه به راحتی شارژ میشه-آیا در کل پرینتر خوبیه_با یک بار شارژ کامل چند صفحه میزنه-آقای حسینی شما می تونید برای من ارسال کنید؟=D>

لینک به دیدگاه

درود

دوست من این پرینتر در تهران حدودا 169 تومانه و کارتریج اولیه اکثر پرینتر ها خوب شارژ نمیشه و ضعیف هستن و در صورت خرید یک کارتریج جدید بعد از اتمام قیمتشون رنگی حدودا 38 تومان و مشکی خحدودا 49 تومانه و اینها خوب شارژ میشه و چیپشون هم موجود توی بازار . اگر خواستید میتونم تقدیمتون کنم

لینک به دیدگاه

من با سامسونگ کار کردم، خوب نیست.

من جای شما بودم hp می گرفتم.

cannon هم خوبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه لطف کنید بگید مشکلش چیه اگه ممکنه یک اچ پی رنگی خوب معرفی کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

یک بحث تخصص وجود دارد در بخش تولید طیف رنگها

اگر شما قصد دارید تصاویر چاپ نمایید با کیفیت بالا و عالی مسلما هرچه تعداد کاتریج های رنگ بالاتر باشد، طیف

بیشتری را میتواند تولید نماید که مسلما نمونه لیزری آن حداقل 3 برابر نمونه جوهر افشان قیمت خواهد داشت

در نتیجه برای کارهای چاپی تصاویر و قیمت مناسب بنده پرینترهای جوهر افشان با 6 کاتریج رنگ را توصیه میکنم

که اگر هم میخواهید باصرف باشد، اپسون توصیه میکنم، یکی از دوستان بنده نمونه 6 کاتریجی اپسون با مخزن

رنگ تهیه کرده است و میگفت کیفیت واقعا عالی دارد 5000dpi و...

اما نه اگر مثل بنده و دانشجویان و افراد عادی هستید و بیشتر کارتان چاپ متنی است و در کنار آن نمودار و چند تصویر

اونم نه با کیفیت پوستری و خیره کننده به نظر من این سامسونگ کیفیت خوب 2400dpi با 4 کاتریج و بصرفه برای

شما فراهم می نماید

بشخصه خیری از hp ندیدم، پشتیبانی ضعیف، مواد اصلی اگر استفاده در شارژ نشود، دردسر ساز میگردد، قیمت بالا و ...

بشخصه حاضرم یک نمونه تست کیفیت از سامسونگ clp315 و یک hp هم مدل بگیریم و ببینیم چقدر تفاوت دارد، که تجربه

به من میگوید hp های موجود تنها هزینه اضافی کردن است ( بجز مدل های حرفه ای که بالای 800 تومن قیمت دارند )

لینک به دیدگاه

دوستان اینرو فقط بدونید که hp در ایران فاقد گارانتی هستش . حالا در مورد کیفیت هم خودتون تحقیق کنید و تصمیم بگیرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...