رفتن به مطلب

فروش فرمان لاجیتک g27

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام یه دونه فرمان حرفه ای لاجیتک g27دارم که به دلیل مشغله کاری واحتیاج به پولش قصدفروشش روداشتم خیلی تمیزوکم کارکردست درنگاه اول شایدفکرکنیدکه نوهستش قیمتش رو900تومن گذاشتم که باتوجه به قیمت نوعش که 1450000تومنه ودرحال حاضرتوخودهمین سایت لیون کامپیوترقسمت لاجیتک برای فروش گذاشتن فکرمیکنم قیمت منصفانه ای گذاشتم {یعنی بیشترازنیم میلیون تومن کمترازقیمت آکبندش}.کسانی که حرفه ای هستن خودشون میدونن این فرمون چیه ولازم به تعریفش نیست حرفه ای ترین فرمونیه که تاحالاتودنیاساخته شده وحس رانندگی واقعی روبهتون درحین بازی منتقل میکنه شن هاوسنگ ریزه های جاده ها ودست اندازهای جاده روبه وسیله دوموتورقدرتمندی که توپوسته جعبه این فرمون به کاررفته قشنگ احساس کنیدقابلیت اتصال به ps3 روهم داره خودم به ps3 وصلش کردم قابلیت نیم کلاچ کردن داره  فروخته شدبه یکی ازدوستان همین سایت ازشهرسنندج امیدوارم باسلامتی وباتنی خوش ازاین غول لاجیتک استفاده کنه.

post-13914-0-87343500-1379448349_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون 3 تا چسب سیاه رو برای چی روی فرمونش چسبوندید؟

لینک به دیدگاه

اون 3 تا چسب سیاه رو برای چی روی فرمونش چسبوندید؟

سلام دوست عزیزیه دفعه بی اختیارخندم گرفت اونامال مبلمون بودکنده بودبرای قشنگی چسبوندم به فرمون اتفاقاقشنگش کرده ولی خوشم اومدازاین همه ریزبینی شمامعلومه آشنایی کاملی بااین غول لاجیتک دارید

لینک به دیدگاه

من خریدارم اگه تمیز باشه یکم باهات چونه میزنم اگه اشکالی نداره فقط من سنندجم شما کجا هستید؟

لینک به دیدگاه

من خریدارم اگه تمیز باشه یکم باهات چونه میزنم اگه اشکالی نداره فقط من سنندجم شما کجا هستید؟

سلام دوست عزیزهمسایه هستیم من همدانی هستم فرمونه حیفیه بااینکه دلم نمیادبفروشمش ولی چون وقت بازی باهاش روندارم وبه پولش احتیاج دارم میخوام بفروشمش همینطوری مونده گوشه اتاق بی استفاده پس مشخصه بااین دستگاه آشنایی داریدکه ایمیل زدیدازلحاظ قیمت خیالتون راحت باشه طی تماسی که باتهران داشتم قیمت نوعش 1450000تومنه که باوجودتمیزی دستگاه من بیشترازپانصدتومن کمترازنوگذاشتم همینطورکه  میدونیداین دستگاه مشتریاش زیادن البته هیچ قابلتون روهم نداره من کردهاخصوصاسنندجی هاروخیلی دوست دارم خاطرات خوبی باهاشون دارم.اگه خواستیدپیام بدیدفعلاآنلاینم

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیزیه دفعه بی اختیارخندم گرفت اونامال مبلمون بودکنده بودبرای قشنگی چسبوندم به فرمون اتفاقاقشنگش کرده ولی خوشم اومدازاین همه ریزبینی شمامعلومه آشنایی کاملی بااین غول لاجیتک دارید

فکر کردم دلیل خاصی داره  :lol:  بله آشنایی که دارم . خودم هم G25 دارم

لینک به دیدگاه

به به . بنده  تا حالا تجربه استفاده از اینا رو نداشتم

می خوام بدونم دقیقا لذت یه رانندگی بدون ترس و نگرانی رو میده؟

خیلی باید باحال باشه.

با هر بازیی سازگاره؟ grid?

لینک به دیدگاه

به به . بنده  تا حالا تجربه استفاده از اینا رو نداشتم

می خوام بدونم دقیقا لذت یه رانندگی بدون ترس و نگرانی رو میده؟

خیلی باید باحال باشه.

با هر بازیی سازگاره؟ grid?

سلام دوست عزیزم من این فرمون روبه ps3 وصل کردم وباهاش بازیهای gran turisme 5 وgride2 وdirt3 روانجام دادم ومنتظرgranturisme 6 هم حتی برای پاییزبودم ولی چون وقت بازی باهاش روندارم میخوام بفروشمش.ازلحاظطبیعی بودنش بایدبگم هیچ فرقی بارانندگی طبیعی نداره تازه به نظرم لذت این خیلی بیشترازرانندگی واقعی هستش دوموتورقدرتمندتوپوسته فرمونش اون روطبیعی کرده

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

خیلیییییییییییی باید باحال باشه اما حیف که اینجور تفریحات تو اولویت چندم زندگیمه و جیبم خالی :(

خوب بفروشیش داداش

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

خیلی خوبه پس شما لطف دارید من 4 سال همدان بودم خیابون کرمانشاه دوست رفیق زیاد دارم.من 6 ماه پیش بعد 11 سال تو کار سخت افزارتو تهران اومدم سنندج زدم تو کار گوسفند سودش بیشتره من بیشتر برای بازی dirt 3 میخوام تو level 5 اولم در حالت pro ولی در حالت level 6 اخریش سومم به خاطر دسته ایکس باکسه دیگه کشش نداره این فرمون از 5 6 سال پیش اومده تو بازار لطف میکنید بگید کی خریدید کارتون داره تا حضوری بیام اونجا بهتون قیمت بدم اوکی.

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه پس شما لطف دارید من 4 سال همدان بودم خیابون کرمانشاه دوست رفیق زیاد دارم.من 6 ماه پیش بعد 11 سال تو کار سخت افزارتو تهران اومدم سنندج زدم تو کار گوسفند سودش بیشتره من بیشتر برای بازی dirt 3 میخوام تو level 5 اولم در حالت pro ولی در حالت level 6 اخریش سومم به خاطر دسته ایکس باکسه دیگه کشش نداره این فرمون از 5 6 سال پیش اومده تو بازار لطف میکنید بگید کی خریدید کارتون داره تا حضوری بیام اونجا بهتون قیمت بدم اوکی.

سلام دوست عزیزم بله کارتن هم داره حدودیک ونیم ساله پیش خریدم نه اینکه بخوام ازجنسم تعریف کنم ولی شماحتی یه دونه خط وخش چه روی فرمون یادندش ویاپدالش نمیتونیدپیداکنیدتااین حدتمیزه تنهادلیلم برای فروشش نداشتن وقت بازی هستش توسایت روبه نووپرشین تولزهم برای فروش گذاشتمش که ازتهران یه مشتری هم داشت که 850 میخواست و برای ریس نتش میخواست که به خاطرقیمت معاملمون نشداگه شمابخوایدمیتونیدبیایدهمدان توپاساژمهدیه که حتمابلدهستیدچون گفتیدهمدان بودم اونجاهم براتون تستش میکنم که خیالتون راحت باشه اگه 100درصدمیخوایدکه اقدام کنیم این قیمت همچین فرمونه تمیزی پیدانمیکنیدخونگی هستش اگه برای فروش هم جایی گذاشته باشن مال ریس نتهابوده وحسابی ازش کارکشیدن

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم همین که شماتوشهری هستیدکه نزدیک همدانه خودش یه نعمتیه چون میتونیدحضوری بیایدوتستش کنیدولی توجه کنیداین قیمتی که من گفتم قیمت آخرش هست گفتم یه بارنیایداینجاومزاحم وقتتون بشم وخدایی نکرده سوءتفاهمی بشه چون شمابایداین دستگاه رودرحدخریدیه دستگاه نوبدونیدبااین تفاوت که این گارانتیش تموم شده تواین یک ونیم سال فقط بازی granturisme5 وgrid روباهاش بازی کردم اونم شبهابعدازسرکارکه میومدم شبی یک ساعت

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

دوست عزیزاین فرمون برای افرادحرفه ای هستش که اولاعاشق دنیای ریس ورانندگی درسطح واقعی وطبیعی هستن دومابرای کسانی هستش که اطلاعات کافی ازاین فرمون دارن یاقبلن باهاش بازی کرده باشن که پی به طبیعی بودنش تورانندگی برده باشن وبااین شاهکارلاجیتک ازقبل آشنایی داشته باشن.فرمونی که سباستین وتل وبیشتررانندگان فرمول یک دراوقات فراغتشون باهاش بازی وتمرین میکنن احتیاجی به تعریف نداره .این فرمونی روهم که من بااین قیمت {یعنی نیم میلیون تومن کمترازقیمت آکبندش }وبه این تمیزی برای فروش گذاشتم کمترجایی میتونیدپیداکنید.فرمونهایی دراین سطح روکه برای فروش میذارن یامال مغازه های ریس نت بوده که حسابی ازش کارکشیدن یاایراددارهستن ولی این فرمون رومن خودم فقط شبهاکه ازسرکارمیام حدودیک ساعت باهاش بازی کردم ودرحدنوهستش وبدلیل نداشتن وقت کافی برای بازی باهاش وهمچنین به خاطراحتیاجی که به پولش دارم میخوام بفروشم

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه با G25 تر و تمیز تعویض داشتید یه خبر به من بدید. ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزچون وقت بازی باهاش ندارم وبه پولش احتیاج دارم میخوام بفروشم ولی دوست خوبم کسی که باg27 بازی کرده باشه دیگه نمیتونه باg25 بازی کنه چون فرقشون خیلی زیاده ولی ازاونجایی که میدونم شماهم عین خودم عاشق تکنولوژی ووسایل دیجیتال هستید{به خاطراطلاعات سیستمتون که گذاشتیدگفتم}اگه میتونیدg25 تون روبفروشیدواین روبرداریدبه هیچ وجه ضررنمیکنیدقیمتی که گذاشتم نسبت به آکبندش مفته این فرمون روبایددرحدنوبدونیدفقط گارانتیش تموم شده.خودم قبلاg25داشتم واصلاقابل مقایسه نیستن موتورفرمونش دوبرابربیشترقدرت داره یعنی دوموتورست وفرق مهم دیگشون توچرخ دنده های داخلش هست که g27 دندونه های چرخ دنده هاش ریزتروبیشتره که باعث طبیعی بودن بیشترفرمون شده یه حالت هیدرولیک بهش داده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اونقدر هم که شما تعریف میکنی فرق ندارن. فقط صدای چرخ دنده های G27 کمتره به خاطر مارپیچی بودن چرخ دنده هاش. حوصله فروختنش رو ندارم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزتفاوتشون روموقعی متوجه میشیدکه باجفتشون بازی کرده باشید موتوری که دوبرابرقدرتش بیشترشده فرق روخیلی زیادکرده نکته دیگه تواختلاف قیمتشونه که میتونیدبهترتفاوتشون روبفهمیداگه به نظرشمافرقشون فقط توصداشون هست بایدبگم دراشتباهیدمن تازه قبل ازg25 فرمونه driving force gtشرکت لاجیتک روداشتم که g25 دقیقاعین اون میموند بااین توصیف که اون کلاچ نداره واون موقع دیدم که چه اشتباهی کردم پول به جی 25 دادم چون بافرمونه driving force gt هیچ فرقی نمیکردولی موقعی که g27گرفتم متوجه همه چیزشدم ودیدم پولمودورنریختم بعدش اگه تفاوتشون فقط توصداشون بوددوست خوبم مطمئن باشیدکه شماهیچ موقع برای تعویضشون بهم پیام نمیدادید.

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

دوست عزیزهمیشه برای خریدیه جنسی احساسی تصمیم نگیراین فرمون برای افرادحرفه ای هستش که اولاعاشق دنیای ریس ورانندگی درسطح واقعی وطبیعی هستن دومابرای کسانی هستش که اطلاعات کافی ازاین فرمون دارن یاقبلن باهاش بازی کرده باشن که پی به طبیعی بودنش تورانندگی برده باشن وبااین شاهکارلاجیتک ازقبل آشنایی داشته باشن.فرمونی که سباستین وتل وبیشتررانندگان فرمول یک دراوقات فراغتشون باهاش بازی وتمرین میکنن احتیاجی به تعریف نداره .این فرمونی روهم که من بااین قیمت {یعنی نیم میلیون تومن کمترازقیمت آکبندش }وبه این تمیزی برای فروش گذاشتم کمترجایی میتونیدپیداکنید.فرمونهایی دراین سطح روکه برای فروش میذارن یامال مغازه های ریس نت بوده که حسابی ازش کارکشیدن یاایراددارهستن ولی این فرمون رومن خودم فقط شبهاکه ازسرکارمیام حدودیک ساعت باهاش بازی کردم ودرحدنوهستش وبدلیل نداشتن وقت کافی برای بازی باهاش وهمچنین به خاطراحتیاجی که به پولش دارم میخوام بفروشم

شما فک نکنید ما از پشت کوه اومدیم چیزی هم بلد نیستسم اون موقع تو پاساژ پایتخت این فرمون تازه اومده بود من به عشق دیدنش رفتم اونجا عزیزم الان دیگه همه با سرچ کوچیک زیرو بم کالا پیدا میکنن در ضمن مشکل برام پیش اومده دیروز 20 تن علوفه خریداری کردم نتونستم بیام پول تو دست بالم نمونده بخاطر همین نخواستم خدای نکرده سر کارتون بزارم با این حال هنوزم خریدارم  دیگه نه ربطی به احساسی بودن من داره نه به حرفه ای بودنم.  

لینک به دیدگاه

سللام آقامعذرت میخوام اگه باعث ناراحتیت شدم ببخشید.یه لحظه فکرکردم ازاین مشتریایی هستیدکه فروشنده روسرکارمیذارن عذرمیخوام.

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

درکل آقای mr surface عزیزازقدیم گفتن خداهرچی بخوادهمون میشه ببینیم قسمت چی میشه.قسمت هرکی باشه به اون میرسه

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

هادی جان من طلبشم از از خیلی سال قبل ولی الان یه دفه خالی شدم ببخشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...