رفتن به مطلب

فروش فرمان لاجیتک g27

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هرموقع که خواستیدمن درخدمتتون هستم .البته تاموقعی که مشتری دیگه ای نخوادش ولی ازاونجایی که گفتیداهل سنندج هستیداین خودش خیلی خوبه چون اگه بخوایدش دوساعتی میتونیدبیایدوتستش کنیدتااینکه یه نفری باشه که یه شهردوری باشه وامکان حضوری اومدن رونداشته باشه من هم توچهارپنج تاسایت گذاشتمش برای فروش تاببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

درود

کاربر hadiff 

طبق قانون 20 خرید و فروش انجمن لیون نام کاربری به همراه تاریخ درج اگهی فروش روی کاغذ باید همراه عکس واضح از کالای فروشی باشه

پست حاوی شماره منزل شما حذف شد و این مورد رو سعی کنید فقط در پ. خ با خریدار در میون بگذارید .(دوست عزیز این توصیه رو از ما داشته باشید که هیچ وقت در یک فضای مجازی مثل محیط اینترنت که هر کسی میتونه بهش دسترسی داشته باشه شماره تماس منزل قرار ندید)

لینک به دیدگاه

درود

کاربر hadiff 

طبق قانون 20 خرید و فروش انجمن لیون نام کاربری به همراه تاریخ درج اگهی فروش روی کاغذ باید همراه عکس واضح از کالای فروشی باشه

پست حاوی شماره منزل شما حذف شد و این مورد رو سعی کنید فقط در پ. خ با خریدار در میون بگذارید .(دوست عزیز این توصیه رو از ما داشته باشید که هیچ وقت در یک فضای مجازی مثل محیط اینترنت که هر کسی میتونه بهش دسترسی داشته باشه شماره تماس منزل قرار ندید)

باتشکرازراهنماییتون عکس اصلاح شد درضمن به خاطرزحمتهای زیادتون تواین سایت ازتون تشکرویژه ای دارم

لینک به دیدگاه

ممنون هادی جان تو یه کاغذ باید مینوشتی اسم کاربریتو بعد میزاشتی پیش فرمونه بعد عکس مینداختی که معلوم بشه ماله خودته نه اینجوری. 

لینک به دیدگاه

عکس رواصلاح کردم ممنون ازراهنماییتون

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خیلی دارید قیمت رو پایین میدید . الان نوی این محصول یک ملیون و سیصد هزار تومنه

من ماه رمضان یعنی حدود سه ماه پیش یه G27 از یکی از بچه های این سایت به نام takiamir خریدم واقعا چیز استثنائی هست و در حال حاظر بهترین برند و محصول موجود ویل حرفه ای در بازار ایران هست

به نظرم 750 واقعا پایین هست و کسی که با این قیمت بخره پشیمون نمیشه

آقا هادی نفروشش پس فردا GT6 میاد B) 

لینک به دیدگاه

ایییییییییییی 

بسوزه پدر پول

میدونی من چقدر فرمون لازمم رفیق؟؟؟؟!!!

اگه بدونی

ولی متاسفانه انقدر نمیتونم هزینه کنم

هم جنست عالیه و هم قیمتت 

دارم میرمیه ارزونترشو بگیرم چون 750 نمیتونم هزینه کنم

آپ حساب کن عزیز

لینک به دیدگاه

یعنی ایشون با پستش باعث شد که تاپیک شما به روز بشه و بیشتر دیده بشه یا اصطلاحا بیاد بالا...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...