رفتن به مطلب

از کار افتادن مودم Dlink 2730u

MK1362
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه

یه dlink 2730 دارم که روشن میشه اما نمیتونم به قسمت کانفیگش وارد بشم هر کاری کردم که بتونم فریمورشم آپدیت کنم نشد چون اصلا بوت نمیشه

اگه کسی سر در میاره ممنون میشم راهنمایی کنه

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

وارد internet explorer که شدید ادرس 192.168.1.1  رو بزنید و با یوزر و پسورد پیش فرض admin  وارد منوی ستاپ مودم بشید.سر برگ managemet رو بزنید و بعدش گزینه update software رو بزنید و در صفحه مربوطه با دادن ادرس فایل اپدیت و زدن update sotware انجام میشه.

0c2c5eb4b53687811.png

لینک به دیدگاه

درود

وارد internet explorer که شدید ادرس 192.168.1.1  رو بزنید و با یوزر و پسورد پیش فرض admin  وارد منوی ستاپ مودم بشید.سر برگ managemet رو بزنید و بعدش گزینه update software رو بزنید و در صفحه مربوطه با دادن ادرس فایل اپدیت و زدن update sotware انجام میشه.

0c2c5eb4b53687811.png

سلام

اصلا 192.168.1.1 رو که میزنم ارور میده به پنجره User&Pass نمیرسه

لینک به دیدگاه

ارورش رو اینجا ثبت کنید تا ببینیم مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

فکر کنم چوم مودم شما مشکل داره برای همین dhcp فعال نیست و به کارت شبکه شما ip نمیده . برای همین وارد تنظیمات کارت شبکه کامپیوتر بشوید و به کارت شبکه این ای پی رو بدین

192.168.1.10

برای gateway

192.168.1.1

بعد در داخل broeser همون 192.168.1.1  را بزنیذ ببینید کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم چوم مودم شما مشکل داره برای همین dhcp فعال نیست و به کارت شبکه شما ip نمیده . برای همین وارد تنظیمات کارت شبکه کامپیوتر بشوید و به کارت شبکه این ای پی رو بدین

192.168.1.10

برای gateway

192.168.1.1

بعد در داخل broeser همون 192.168.1.1  را بزنیذ ببینید کار میکنه؟

ممنون از راهنماییت اما بازم نشد

نمیدونم چرا آی پی نمیگیره

لینک به دیدگاه

پشت مودم یه سوراخ ریز هست برای ریست اونو(جسمی که استفاده می کنید سرش باریک باشه ولی از سوزن استفاده نکنید) چند ثانیه نگه دارید دوباره امتحان کنید انشا الله درست میشه.

لینک به دیدگاه

اول از وصل بودن صحیح کابل کارت شبکه و کابلی که به خط تلفن و اسپلیترتون وصل هست اطمینان حاصل کنید و ببینید چراغ لینکتون ثابت هست یا نه ؟

بعدش اگر این موارد صحیح بود درایور کارت شبکتون رو یکبار دیگه نصب کنید.

لینک به دیدگاه

پشت مودم یه سوراخ ریز هست برای ریست اونو(جسمی که استفاده می کنید سرش باریک باشه ولی از سوزن استفاده نکنید) چند ثانیه نگه دارید دوباره امتحان کنید انشا الله درست میشه.

سلام ممنون از راهنماییت اما بازم نشد

لینک به دیدگاه

اول از وصل بودن صحیح کابل کارت شبکه و کابلی که به خط تلفن و اسپلیترتون وصل هست اطمینان حاصل کنید و ببینید چراغ لینکتون ثابت هست یا نه ؟

بعدش اگر این موارد صحیح بود درایور کارت شبکتون رو یکبار دیگه نصب کنید.

سلام ممنون از راهنماییت اما بازم نشد

چراغ لینک ثابت هست همه چیزارو هم چک کردم اما نمیشه 

یه مودم دیگه وصل که میکنم مشکل نداره

بازم ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...