رفتن به مطلب

کدام گرافیک بهترین صرفه خرید را در ایران دارد!

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نقل قول

سلام

کسی قیمت دست دوم کارت های زیر رو داره ؟ این کارت ها اگر تمیز باشه تا چقدر ارزش هزینه کردن دارند ؟

1080ti حدود  5.5 تا 6 میلیون

1080 حدود 4-4.5 میلیون 

1070ti حدود 3.5- 3.8 میلیون

1070  حدود 2.8 تا 3.2 میلیون

rx580 حدود 1.8 تا 2.2 میلیون

سلام و خسته نباشید !

پست شمارو دیدم ، تصمیم گرفتم قبل خرید ازتون سوال کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

1070ti با قیمت حدود 4  تومن و گارانتی 19 ماه به نظر شما ارزش گرفتن داره ؟ کارت برای ماین استفاده شده.

من خودم 5700xt دارم ولی یک سیستم دوم میخوام برای بک آپ سره همین نمیخوام زیاد هزینه کنم ، اگر هزینش کمتر میشه میتونم از خارج از ایران هم سفارش بدم برام بیارن !

کارتی که الان بهترین Price/Performance رو میده به نظر شما برای 75FPS/1080 چیه ؟

ممنونم ازتون.

ویرایش شده توسط angel of death
لینک به دیدگاه

• ارسال 394
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، angel of death گفته است :

سلام و خسته نباشید !

پست شمارو دیدم ، تصمیم گرفتم قبل خرید ازتون سوال کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

1070ti با قیمت حدود 4  تومن و گارانتی 19 ماه به نظر شما ارزش گرفتن داره ؟ کارت برای ماین استفاده شده.

من خودم 5700xt دارم ولی یک سیستم دوم میخوام برای بک آپ سره همین نمیخوام زیاد هزینه کنم ، اگر هزینش کمتر میشه میتونم از خارج از ایران هم سفارش بدم برام بیارن !

ممنونم ازتون.

شما 500 بزار رو پولت دیگه یه 1080 بگیر دیگه الان دوست عزیز هیچی قیمت واقعی خودش نیست بیش از حد گرونه شما تا 4 تومن میخوای هزینه کنی بهترین انتخاب rx vega 64 یا gtx 1080 اگه دست دو میخوای 

اگه هم اکبند میخوای بگیری فکر کنم با 4 تومن 1060 هم ندن الان 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، angel of death گفته است :

سلام و خسته نباشید !

ممنونم ازتون.

vega 64 behtarin entekhabe...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، angel of death گفته است :

سلام و خسته نباشید !

ممنونم ازتون.

خرید 1070ti با قیمت 4 میلیون اونم ماین شده منطقی نیست قیمت 3500 قیمت این کارت ماین شده هست شما که کارت با معماری ناوی خریدی یک vega 64 اکبند هم بخر بنداز رو سیستم دومت هم 3 سال گارانتی داره هم قیمتش هم اندازه یک 1080 ماین شدست کارت ماین شده پدرشو در اوردن و معلوم نیست فن هاش تا کی بتونه جواب بده

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/gigabyte-rx-vega-64-gaming 2x-oc-8gb.html

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Lesners گفته است :

شما 500 بزار رو پولت دیگه یه 1080 بگیر دیگه الان دوست عزیز هیچی قیمت واقعی خودش نیست بیش از حد گرونه شما تا 4 تومن میخوای هزینه کنی بهترین انتخاب rx vega 64 یا gtx 1080 اگه دست دو میخوای 

اگه هم اکبند میخوای بگیری فکر کنم با 4 تومن 1060 هم ندن الان 

موافقم با شما ، ولی متاسفانه چیزی پیدا نمی کنم با این حالتی که شما گفتین :( !

در 4 ساعت قبل، sepehr21 گفته است :

vega 64 behtarin entekhabe...

بله کارت خوبیه.

در 55 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خرید 1070ti با قیمت 4 میلیون اونم ماین شده منطقی نیست قیمت 3500 قیمت این کارت ماین شده هست شما که کارت با معماری ناوی خریدی یک vega 64 اکبند هم بخر بنداز رو سیستم دومت هم 3 سال گارانتی داره هم قیمتش هم اندازه یک 1080 ماین شدست کارت ماین شده پدرشو در اوردن و معلوم نیست فن هاش تا کی بتونه جواب بده

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/gigabyte-rx-vega-64-gaming 2x-oc-8gb.html

بیشتر ترجیحم سمت اینکه دست دوم بگیرم تا اینکه بخوام هزینه آکبند بکنم !

خیلی سخت گیر میاد 1080 یا 1070ti تمیز با قیمت خوب ... اکثرا هم ماین هستن با قیمت بالا !

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، angel of death گفته است :

موافقم با شما ، ولی متاسفانه چیزی پیدا نمی کنم با این حالتی که شما گفتین :( !

بله کارت خوبیه.

بیشتر ترجیحم سمت اینکه دست دوم بگیرم تا اینکه بخوام هزینه آکبند بکنم !

خیلی سخت گیر میاد 1080 یا 1070ti تمیز با قیمت خوب ... اکثرا هم ماین هستن با قیمت بالا !

دست دو رو دارن قیمت نو میدن مشکل اینجاست! من خودم 1070 amp extreme تابستون برج 5 دادم 3 میلیون اونم ماین نشده انصاف رو خیلیا انداختن دور یه ابم روش در هر صورت انتخاب با شماست موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بستگی به کار و موارد استفاده هم داره، ممکنه یکی کار خاصی نخواد و همون چیپ گرافیکی داخل CPU هم کارشو راه بندازه. که خب دیگه نیازی نی کارت گرافیک جداگونه بخره!.

لینک به دیدگاه

برای range قیمت بالاتر و بین انتخاب سری های gtx1000  - RTX 1000 به بالا  (معمولی و TI ) هم مطلبی قرار بدین لطفا.

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در در 3 آذر 1398 در 05:23، angel of death گفته است :

بک آپ

بک اپ به گرافیک چ ربطی داره؟

واقعا نیاز به 1070 نیست 

نهایت خیلی خیلی شاخ باشه 1030 بنداز روش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

برای range قیمت بالاتر و بین انتخاب سری های gtx1000  - RTX 1000 به بالا  (معمولی و TI ) هم مطلبی قرار بدین لطفا.

قطعا که 1060 و 1070 ارزش خرید اکبند ندارن 

میمونه 1660-1660ti این 2 پرفورمنسی بین 1070 و 1070ti دارن و مصرف مناسبی هم دارن 

1080 و بالاترم ارزش خرید اکبند ندارن چون میشه سری rtx 2060 -2070 مدل سوپر خرید

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

در حال حاضر اگر خریداران تا2 الی 3 ماه صبر کنند بهترین گرافیک rtx3060ti است

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منتظر موجود شدن نسل جدید AMD یعنی RDNA2 باشین و به هیچ وجه سراغ انویدیا نرید! به چند دلیل:

پرفرومنس بهتر این نسل AMD بعلت یکسان بودن با گرافیک های کنسول های جدید و درنتیجه پورت بهتر بازی ها روی گرافیک های AMD 

اضافه شدن رهگیری پرتو نورAMD که انویدیا خیلی بعنوان انحصاری روش مانور میداد!

قیمت بهتر در ازای قدرت بیشتر و حافظه بیشتر!

( بنچمارک های سایبرپانک که سایت معتبر TomsHardware گذاشته ببینید قشنگ 6800XT کارت 3090 رو زده کنار تو فریم گرفتن! )

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، m2relax گفته است :

منتظر موجود شدن نسل جدید AMD یعنی RDNA2 باشین و به هیچ وجه سراغ انویدیا نرید! به چند دلیل:

پرفرومنس بهتر این نسل AMD بعلت یکسان بودن با گرافیک های کنسول های جدید و درنتیجه پورت بهتر بازی ها روی گرافیک های AMD 

( بنچمارک های سایبرپانک که سایت معتبر TomsHardware گذاشته ببینید قشنگ 6800XT کارت 3090 رو زده کنار تو فریم گرفتن! )

خیلی کارت های عالی هستن و بحثی توش نیست

ولی RT در کارت‌های RTX خیلی قوی‌تره. نقطه ضعف سری جدید amd در واقع همینه

البته در عوض، نقطه ضعف انویدیا تا 3080 هم حافظه کمشون هست که معلوم نیست تا یکی دو سال دیگه برای عنوان های روز کافی باشه یا نه

مثلا من به شخصه بدون در نظر گرفتن RT کارت مناسبی داشتم و نیازی به ارتقا نداشتم. اما برای تجربه کامل RT قصد دارم سری 3000 تهیه کنم. fps در حالت استفاده کامل از این قابلیت 10-20 تا از 6800 بالاتر هست

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m2relax گفته است :

اینجا قیمتا بر اساس پرفورمنسه داداش نه بر اساس قیمت MSRP...
قیمت جهانی اصلا نمنه دی ؟ 
الان RX 6800XT با قیمت جهانی کمتر از 3080 حداقل 45 تومن قیمت میخوره که از 3080 بیشتره 

در بیابان تکه سنگی غنیمت است.... اگه بتونیم یه کارت 3060Ti بگیریم 20 تومن( که میشه تقریبا 800دلار) شاهکار کردیم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، m2relax گفته است :

این موضوع به نظر من خیلی بی ربط هستش و نظر شخصی دخیله شده توش

گرافیک های AMD تو نسل 8 هم با کنسول ها بودن (کلا AMD همیشه با کنسول هاست) ولی ربطی نداشت واقعا پورت روی پی سی 90 درصد ماجراست 10 درصد برمیگرده به بهینه سازی سخت افزاری که البته معمولا تو تست های غیرآزمایشگاهی و شخصی خیلی تفاوت نداشتن همرده های این دوتا کارت

توی رهگیری پرتو هم خود AMD گفت RDNA2 به قدرت سری 3000 انویدیا نیست و یه چیزایی مابین 2000 و 3000 هستش که توی ایران اصلا برای کسی مهم نیست (حتی توی جهان) چون بعضا فریم خیلی افت میکنه و کی میاد فریم رو فدای RT بکنه

حافظه بیشتر رو قبول دارم انویدیا کم کاری کرده مخصوصا سر 3080 که باید حداقل دیگه 11-12 گیگ می بود ولی قدرت بیشتر هنوز گفتم قطعی نیست باید ببینیم توی بازی های مختلف چطوری خروجی میده

در کل با این وضعیت مالی و بازار ما برای پایین رده 3060Ti از همه بهتره و بعد اگر توان خرید بالاتری دارید 3080 چون اینجا قیمت ها به دلار زیاد ربطی نداره به عرضه و تقاضا و پرفومنس هستش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

این موضوع به نظر من خیلی بی ربط هستش و نظر شخصی دخیله شده توش

گرافیک های AMD تو نسل 8 هم با کنسول ها بودن (کلا AMD همیشه با کنسول هاست) ولی ربطی نداشت واقعا پورت روی پی سی 90 درصد ماجراست 10 درصد برمیگرده به بهینه سازی سخت افزاری که البته معمولا تو تست های غیرآزمایشگاهی و شخصی خیلی تفاوت نداشتن همرده های این دوتا کارت

توی رهگیری پرتو هم خود AMD گفت RDNA2 به قدرت سری 3000 انویدیا نیست و یه چیزایی مابین 2000 و 3000 هستش که توی ایران اصلا برای کسی مهم نیست (حتی توی جهان) چون بعضا فریم خیلی افت میکنه و کی میاد فریم رو فدای RT بکنه

حافظه بیشتر رو قبول دارم انویدیا کم کاری کرده مخصوصا سر 3080 که باید حداقل دیگه 11-12 گیگ می بود ولی قدرت بیشتر هنوز گفتم قطعی نیست باید ببینیم توی بازی های مختلف چطوری خروجی میده

در کل با این وضعیت مالی و بازار ما برای پایین رده 3060Ti از همه بهتره و بعد اگر توان خرید بالاتری دارید 3080 چون اینجا قیمت ها به دلار زیاد ربطی نداره به عرضه و تقاضا و پرفومنس هستش

شما حالا بذار 6700 و 6600 هم میان تا ببینیم 3060 چی داره برای گفتن مقابل اونا

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، m2relax گفته است :

شما حالا بذار 6700 و 6600 هم میان تا ببینیم 3060 چی داره برای گفتن مقابل اونا

3060 نسبت به 3070 و حتی 2080Ti هم ضعیفتره ولی ارزش خرید بسیار بالاتری از اون دو مورد خواهد داشت

6800 هم احتمالا قیمت های گزافی در بازار ایران(باز هم تاکید میکنم مقایسه برای من مصرف کننده در ایرانه و گرنه در اروپا و آمریکا اوضاع متفاوته) خواهد داشت و اصلا به قیمت دلاری خودش به فروش نخواهد رسید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

3060 نسبت به 3070 و حتی 2080Ti هم ضعیفتره ولی ارزش خرید بسیار بالاتری از اون دو مورد خواهد داشت

6800 هم احتمالا قیمت های گزافی در بازار ایران(باز هم تاکید میکنم مقایسه برای من مصرف کننده در ایرانه و گرنه در اروپا و آمریکا اوضاع متفاوته) خواهد داشت و اصلا به قیمت دلاری خودش به فروش نخواهد رسید

سلام

6800 از 3070 هم بهتره . رقیب 3060 و 3060Ti میشه 6700 و 6700XT .

طبق اطلاعات فعلی 6700XT با 12 گیگ مموری عرضه میشه و احتمالا حدود 20 درصد از 6800 ضعیفتره که این مقدار حدودا با 3060Ti برابر میشه .

قدرت برابر و مموری بیشتر . قیمت نهایی مشخص می کنه هر کارت چقدر ارزش داره

در مورد قیمت ریالی بله . اگر قیمت ریالی رو اساس مقایسه قرار بدیم در بسیاری از موارد ارزش خرید ریالی کاملا برعکس ارزش خرید دلاری هستش .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

بزرگواران نظرتون راجع به 3080Ti چیه با توجه به قیمتی که الان داره ؟؟

برای گیمینگ 4K روی تلویزیون سونی 55' inch نیازش دارم

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، سپهر گفته است:

درود

بزرگواران نظرتون راجع به 3080Ti چیه با توجه به قیمتی که الان داره ؟؟

برای گیمینگ 4K روی تلویزیون سونی 55' inch نیازش دارم

برای بیشتر بازیها تو 4k مناسبه، اما بعضی بازیها مثل cyberpunk 2077 که بهینه نیستن شاید ۶۰ فریم نگیرین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...