رفتن به مطلب

کدام گرافیک بهترین صرفه خرید را در ایران دارد!

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عالی بود معین جان

جامع و کامل و می تونه یه راهنمای مفید باشه برای کسایی که تصمیم به خرید کارت گرافیک دارند

واقعا زحمت کشیدی @};-

** معین جان البته قیمت تایتان ایسوز 3699 هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 394
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

عالی بود معین جان

جامع و کامل و می تونه یه راهنمای مفید باشه برای کسایی که تصمیم به خرید کارت گرافیک دارند

واقعا زحمت کشیدی @};-

** معین جان البته قیمت تایتان ایسوز 3699 هست.

درود

ممنونم مهدی جان.

درسته مهدی جان من گیگا دیده بوده 4150 .

در زمینه قیمت شما خودت استادی @};-

اینسری هم بخوام قیمت ها رو بروز کنم حتما از شما مشورت میگیرم که نبض بازار تو دستات هست.البته اگر وقت داشته باشید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مقاله ی عالی ای بود لطفا چارت های زیر رو ببینید می بینید که titan عملکرد بهتری نسبت به کارت گرافیک hd 7990 داره. اضافه میکنم که سایت زیر معتبر ترین سایت سخت افزاری هست. بنده خودم چندین مقاله بزرگ کارت گرافیک و همچنین راهنمای خرید نوشتم و در یک سایت بزرگ پخش کردم.

اولین چارت مربوط به 3dmark 11

خب در این چارت که اصلا تعیین کننده نیست امتیاز hd 7990 کمی بیشتر از تایتان بود . شما رو دعوت می کنم که چارت های این دو کارت رو در بازی ها ببینید

دومین چارت مربوط به تست این کارت در بازی metro 2033

خب دیگه با این چارت خنده داره که بگید کارت گرافیک hd 7990 قوی تر از تایتان هست. می بینید که تایتان 68 فریم کسب کرده و hd 7990 نزدیک به 61 فریم رو کسب کرده. باز هم خنده داره که بگید hd 7990 بهتره.

سومین چارت مربوط به بازی mafia 2

خب دیگه در این چارت واقعا آدم خندش میگیره. کارت گرافیک تایتان تونسته 76 فریم رو بدست بیاره ولی hd 7990 فقط 58 فریم رو کسب کرده.

هر وقت مقاله می نویسید این سایت خیلی می تونه به شما کمک کنه و در ضمن معتبر ترین سایت سخت افزاری هم هست. شما جای داداشای من هستین. منم قصد ضایع کردن شما رو ندارم و نخواهم داشت. همچنین کی گفته قیمت تایتان گرون تر از hd 7990 هست. در حین ورود این دو کارت نزدیک به یک میلیون تومان hd 7990 گرون تر از تایتان بوده و الآن هم بخاطراین که شکست خورده مجبور شدند قیمتش رو کاهش بدند. به هر حال موفق باشی انشالله اگر وقت شد بنده هم مقالاتی میذارم. امیدوارم ناراحت نشده باشی

ویرایش شده توسط mohammadjavad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما به خودتون زحمت بدید و چارت های زیر رو ببینید می بینید که titan عملکرد بهتری نسبت به کارت گرافیک hd 7990 داره. اضافه میکنم که سایت زیر معتبر ترین سایت سخت افزاری هست. بنده خودم چندین مقاله بزرگ کارت گرافیک و همچنین راهنمای خرید نوشتم و در یک سایت بزرگ پخش کردم.

اولین چارت مربوط به 3dmark 11

خب در این چارت که اصلا تعیین کننده نیست امتیاز hd 7990 کمی بیشتر از تایتان بود . شما رو دعوت می کنم که چارت های این دو کارت رو در بازی ها ببینید

دومین چارت مربوط به تست این کارت در بازی metro 2033

خب دیگه با این چارت خنده داره که بگید کارت گرافیک hd 7990 قوی تر از تایتان هست. می بینید که تایتان 68 فریم کسب کرده و hd 7990 نزدیک به 61 فریم رو کسب کرده. باز هم خنده داره که بگید hd 7990 بهتره.

سومین چارت مربوط به بازی mafia 2

خب دیگه در این چارت واقعا آدم خندش میگیره. کارت گرافیک تایتان تونسته 76 فریم رو بدست بیاره ولی hd 7990 فقط 58 فریم رو کسب کرده.

هر وقت مقاله می نویسید این سایت خیلی می تونه به شما کمک کنه و در ضمن معتبر ترین سایت سخت افزاری هم هست. شما جای داداشای من هستین. منم قصد ضایع کردن شما رو ندارم و نخواهم داشت. همچنین کی گفته قیمت تایتان گرون تر از hd 7990 هست. در حین ورود این دو کارت نزدیک به یک میلیون تومان hd 7990 گرون تر از تایتان بوده و الآن هم بخاطراین که شکست خورده مجبور شدند قیمتش رو کاهش بدند. به هر حال موفق باشی انشالله اگر وقت شد بنده هم مقالاتی میذارم. امیدوارم ناراحت نشده باشی

درود

اول اینکه خدمتتون بگم که امتیاز + رو بنده به پست شما دادم تا از -1 خارج بشید،بلکه افکار منفیتون هم مثبت بشه ;) پس دیگه به پستهای بنده و سایر کاربران منفی ندید!چون مورد حجمه سایر کاربران و مدیریت قرار خواهید گرفت.

دوم اینکه شما ظاهرا خودتون کارت تایتان دارید !

سوم اینکه بنده هر روز بررسی های سایتهایی مثل Tomshardware,Guru3D,Techpowerup رو مطالعه می کنم !

شما خودتون بخوبی میدونید در اکثر تست ها تایتان شکست میخوره در مقابل 7990 و یکی دو مورد هست که جلو میافته و اون هم مشکل درایور گرافیکی هست.این اتفاق هم در همه حالات نیست بلکه در رزولوشن های خیلی بالا و معمولا حالت AFx16 اتفاق میافته.

ضمن اینکه شما اگر علم کافی داشتید متوجه میشدید که این چارتها دوره ای هست و برای سال 2012 هست.پس وقتی یک درایور فیکس بشه مثلا در ماه ستامبر سال 2013 در این چارت تاثیرش نمایش نخواهد داده شد.

شما ظاهرا پست های بنده رو در ابتدای این معرفی مطالعه نکردید که بنده هم اطلاعاتم رو از همین سایت تامزهاردور خارج کردم.

در مورد بازی مترو همین مشکل هست ولی در بقیه موارد تقریبا اختلاف 20-30 درصدی دیده میشه.

در مورد درایور میتونید ببینید یک درایور چطور کارایی کارت رو عوض می کنه :

BF3.png

مینیمم فریم 39 به 75 رسیده!

در مورد قیمت کارت تایتان برای برند Gainward  و گیگابایت رو بنده قیمت گرفتم که هر دو نزدیک 4.2میلیون تومان بودند.ولی اسوس رو مهدی عزیز گفتن 3700 موجود هست.

در مورد بازی مافیا 2 که بازی برای سال 2010 یا 2011 هست و اصلا بازی روز نیست.خیلی از بازیها وقتی قدیمی میشن دیگه با درایور های جدید جواب نمیدن !

اینکه شما بخواهید نظر خودتون رو بگید خوبه ولی گمراه کردن و به اشتباه انداختن سایر کاربرا هم به هر نحوی درست نیست.

ضمنا لینک چندین مقاله ای رو هم که در یک سایت بزرگ نوشتید اینجا بذارید تا ما هم استفاده کنیم.

و در آخر هنوز کاهش قیمت 7990 به ایران نرسیده !با کاهش قیمت مذکور قیمت 7990 باید به 2.5 تا 2.7 میلیون تومان برسه.

سربلند باشید

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به نظر من خرید یه کارت 2-3 میلیونی اشتباه.میشه با خرید دو کارت یه میلیونی یا سه تا 700-800 تومنی به صورت کراس فایر یا اس ال آی، پرفورمنس بهتری از سیستم گرفت که البته لازمش یه مادربرد و پاور عالیست

اینم نظر بنده حقیر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من خرید یه کارت 2-3 میلیونی اشتباه.میشه با خرید دو کارت یه میلیونی یا سه تا 700-800 تومنی به صورت کراس فایر یا اس ال آی، پرفورمنس بهتری از سیستم گرفت که البته لازمش یه مادربرد و پاور عالیست

اینم نظر بنده حقیر بود

معمولا چینش 2-3 کارت مشکل های خاص خودش رو داره !

1-اولین مشکل گرمای متصاعد شده هست و دفع اون هست که یک کیس خیلی خوب میخواد.

2-پاور قدرتمندی میخواد و از طرفی هم مصرف بالا میره.

3-در تمامی بازیها نمیتونه کارایی لازم رو داشته باشه.تعدادی از بازیها چینش SLI و CF براشون تعریف نشده و یا پرفورمنس بدی میگیرن و باید منتظر موند با درایور جدید مشکل حل بشه.

ولی روی هم رفته چینش چندتایی هم در نوع خودش جالبه و تو سیستم امضاتون من 650TI BOOST رو بجای 7790 پیشنهاد میدم. @};-

لینک به دیدگاه

بسیار صحیح خب بنده رو به اشتباه خودم آگاه کردید البته میتونید مقالاتم رو در سایت میهن گیم بخش سخت افزار ببینید انشالله اینجا هم مقالاتی رو بذارم اگر وقت کنم. در ضمن من تایتان ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار صحیح خب بنده رو به اشتباه خودم آگاه کردید البته میتونید مقالاتم رو در سایت میهن گیم بخش سخت افزار ببینید انشالله اینجا هم مقالاتی رو بذارم اگر وقت کنم. در ضمن من تایتان ندارمپ

5450 :

1-درست است که این کارت توان اجرای بازی ها را در حد خوب ندارد ولی داشتن تکنولوژی دایرکت ایکس ۱۱ بر روی این کارت تمام بازی های روز دنیا را ساپورت کرده و اجرا میکند.

6450 :

2-بازی ها روان اجرا میکند و همین طور این محصول در مدل ۱ گیگابایتی هم تولید میشود که خرید مدل ۲ گیگابایتی توصیه می گردد. 

Radeon HD 6570

3-عملکرد مناسب در اکثر بازی ها در رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ با جزئیات متوسط تصویر.

یکی از بهترین محصولات برای گیمر های حرفه ای که در آمد کمی دارند می باشد . همان طور که در بالا دیدید این کارت گرافیک می تواند در رزولوشن فول اچ دی بازی ها را بر روی تنظیمات مدیوم اجرا کند البته در بازی های سبک تر در رزولوشن بالاتر هم عملکرد فوق العاده ای دارد.

4-بهترین کارت گرافیک برای بازی تا ۸۰۰/۰۰۰ تومان: Radeon HD 6870

5-بهترین کارت گرافیک برای بازی تا ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان: Geforce GTX 660 TI

6-بهترین کارت گرافیک برای بازی بیش از ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان: Geforce GTX TITAN

تومان GIGABYTE 6GB: 4/199/000 

تومان ASUS 6GB: 4/000/000

تومان GAINWARD 6GB: 4/140/000

7-بهترین کارت گرافیک تا به امروز می باشد رقیب این محصول در AMD کارت گرافیک HD 7990 می باشد که قدرت بسیاری دارد البته این کارت از پسش بر آمده و در چارت ها آن محصول را شکست داده است.

8-با به اشتراک گذاشتن این مطلب از ما حمایت کنید - با تشکر

اگر خوتون نوشتید این بررسی ها رو توضیح بدید در مورد جمله هایی که گفتید :

1-در مورد 5450 گفتید تمام بازیهای DX11 رو ساپورت و اجرا می کند!مثلا کرایسیس 3 رو اجرا می کنه واقعا (با توجه به اینکه گفتید تمام بازیها) !

2-کارت 6450 چه بازیی رو روون اجرا می کنه از بازیهای جدید ؟هیتمن ؟تامبرایدر ؟مترو ؟کرایسیس؟فارکری ؟بعد در مورد حجم حافظه گرافیکی گفتید که 2 گیگ توصیه میشه؟کارت 2 گیگ چندفریم بیشتر از 1 گیگ میگیره ؟

3-عملکرد فوق العاده 6570 برای بازیهای 1080P برای گیمرهای حرفه ای چطوری هست ؟من دوتا از این کارت داشتم ولی اصلا رو مانتور 19 اینچ که رزولوشن 768*1366 داره هم نتونستم بازی کرایسیس 2 رو در جزئیات کم بازی کنم ! :(  فریم از 10 بالا نمیره !

4-واقعا تا 650TI BOOST به قیمت 720 تومان هست  800 هزار تومان بدن6870 بخرن ملت ؟

5-واقعا زیر 1500 کارت 760 چی حساب میشه !یعنی 660TI بهتره ؟

6-شما می گفتید تایتان زیر قیمت 7990 هست ولی خودتون انواع و اقسامش رو بالای 4 تومان قیمت زدید در حالی که 7990 ها 3600-3700 هستند ؟! :blink:

7-واقعا تا این حد آدم عقیده شخصیش رو وارد بررسی می کنه !پس 690 چی ؟

8-بر فرض ینکه من مطلب شما رو به اشتراک گذاشتم و دوستان روی حساب من رفتند و 6570 خریدند که بشینن روی 1080P با جزئیات قابل قبول بازیهای روز رو بصورت حرفه ای بازی کنند و با فریم ریت 4-5 مواجه شدن !شما پاسخگو هستی ؟

در آخر هم لینک ریکامنشنتون رو میذارم تا سایر دوستان مستفیظ بشن ! :lol:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

من موندم چرا ما ایرانی ها همیشه قصد داریم که افکارمون رو به بقیه تحمیل کنیم؟؟؟؟

خوب تاپیک اسمش مشخصه! بهترین ها در برابر پول!

اگه پول دارین برین TITAN بگیرین! یا برین 7990 بگیرین!

من به شخصه با جفتشون حال نمیکنم!

ترجیح میدم که 2 تا یا 3 تا 780 ببندم تا یه دونه یا 2 تا Titan  یا 7990 بگیرم!
یا حتی 680!!

حالا هی واسه هم سند مدرک رو کنید! :D

بیخیال بابا! ما که پول یه دونشم نداریم! :D

دست آقا معین گل هم برای این تاپیک خوبشون درد نکنه! :wub: @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

یه سؤال داشتم آیا انویدیا با آپدیت هاش قدرت تایتان رو بالا برده یا نه؟

چون بنده تازه مقاله نویسی رو شروع کردم بخاطر همین تعداد مقالاتم کمه

راهنمای خرید کارت گرافیک بر اساس قیمت ، شهریور ماه 92

راهنمای خرید پردازنده بر اساس قیمت ، شهریور 92

بررسی پردازنده fx 8350

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه در بررسی خودتون برای کرایسیس 2  زدید تایتن 89 فریم و 7990 تونسته 102 فریم بگیره.پس چرا اینقدر پافشاری می کنید ؟

لینک به دیدگاه

اگر خوتون نوشتید این بررسی ها رو توضیح بدید در مورد جمله هایی که گفتید :

1-در مورد 5450 گفتید تمام بازیهای DX11 رو ساپورت و اجرا می کند!مثلا کرایسیس 3 رو اجرا می کنه واقعا (با توجه به اینکه گفتید تمام بازیها) !

2-کارت 6450 چه بازیی رو روون اجرا می کنه از بازیهای جدید ؟هیتمن ؟تامبرایدر ؟مترو ؟کرایسیس؟فارکری ؟بعد در مورد حجم حافظه گرافیکی گفتید که 2 گیگ توصیه میشه؟کارت 2 گیگ چندفریم بیشتر از 1 گیگ میگیره ؟

3-عملکرد فوق العاده 6570 برای بازیهای 1080P برای گیمرهای حرفه ای چطوری هست ؟من دوتا از این کارت داشتم ولی اصلا رو مانتور 19 اینچ که رزولوشن 768*1366 داره هم نتونستم بازی کرایسیس 2 رو در جزئیات کم بازی کنم ! :(  فریم از 10 بالا نمیره !

4-واقعا تا 650TI BOOST به قیمت 720 تومان هست  800 هزار تومان بدن6870 بخرن ملت ؟

5-واقعا زیر 1500 کارت 760 چی حساب میشه !یعنی 660TI بهتره ؟

6-شما می گفتید تایتان زیر قیمت 7990 هست ولی خودتون انواع و اقسامش رو بالای 4 تومان قیمت زدید در حالی که 7990 ها 3600-3700 هستند ؟! :blink:

7-واقعا تا این حد آدم عقیده شخصیش رو وارد بررسی می کنه !پس 690 چی ؟

8-بر فرض ینکه من مطلب شما رو به اشتراک گذاشتم و دوستان روی حساب من رفتند و 6570 خریدند که بشینن روی 1080P با جزئیات قابل قبول بازیهای روز رو بصورت حرفه ای بازی کنند و با فریم ریت 4-5 مواجه شدن !شما پاسخگو هستی ؟

در آخر هم لینک ریکامنشنتون رو میذارم تا سایر دوستان مستفیظ بشن ! :lol:

داداش این مقاله رو وقتی نوشتم که 760 وارد ایران نشده بود

جالبه در بررسی خودتون برای کرایسیس 2  زدید تایتن 89 فریم و 7990 تونسته 102 فریم بگیره.پس چرا اینقدر پافشاری می کنید ؟

الآن بنده پافشاری نکردم این مقاله رو هم قبل از این که شما بگی نوشتم. الآن شما داری پافشاری میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سؤال داشتم آیا انویدیا با آپدیت هاش قدرت تایتان رو بالا برده یا نه؟

چون بنده تازه مقاله نویسی رو شروع کردم بخاطر همین تعداد مقالاتم کمه

راهنمای خرید کارت گرافیک بر اساس قیمت ، شهریور ماه 92

راهنمای خرید پردازنده بر اساس قیمت ، شهریور 92

بررسی پردازنده fx 8350

در مورد افزایش کارایی بله بهتر میشه ولی باید دید این افزایش کارایی چقدر هست.معمولا درایور ها مشکلات رو در کارتهای دوال GPU و چینش چندتایی کارتها فیکس می کنن و یا بازیهای تازه واردی که توان گرفتن فریم ریت مناسب رو ندارند.

در مقاله پردزانده بر اساس قیمت هم در رنج زیر 200 بنده پردازنده G2020 رو پیشنهاد میدم به جای 250X2 .به دلیل معماری پیشرفته تر و قدرت بیشتر در مقایسه کورپرکور.

در مورد 3930 هم نوشته 4 هسته که این پردازنده 6 هسته ای هست.

http://ark.intel.com/products/63697/Intel-Core-i7-3930K-Processor-12M-Cache-up-to-3_80-GHz

@};-

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

اینم نظر بنده حقیر بود

من تایید مکنم الان دو تا کارت گرافیک GIGABYTE GTX 660 Ti TOC WF2X OC 2G به نظرم بس باشه.

لینک به دیدگاه

من تایید مکنم الان دو تا کارت گرافیک GIGABYTE GTX 660 Ti TOC WF2X OC 2G به نظرم بس باشه.

داداش 660 تی آی 800 هزار تومن نیست و قیمتش هم بیشتره . به جای دو تا کارت یه کارت 770 بگیر خودتو خلاص کن

لینک به دیدگاه

عزیزم کی گفت 660TI BOOST 800 تومنه نزدیک یه تومنه الان بهترین گزینه دوتا 760 عالیه دردسر داره ولی به دردسرش میازه 770 گزینه خوبیه تو رنج 2 تومن.همیشه X60 نویدیا برای SLI حرف نداره.

لینک به دیدگاه

همچنین میخوام یه جواب به آقای HeX بدم.

آقای Hex شما در یک پست بنده رو مسخره کردید و بنده هیچ حرفی نزدم و این توهین شما رو به فال نیک گرفتم.

کارت گرافیک hd 6570 رو یکی از دوستان من دارند و دارن با رزولوشن اچ دی با بازی کردن حالشو میبرن باور نمیکنی برو سایت یوتیوب رو بررسی کن. می بینی که حداقل بازی

بتلفیلد 3 رو به روانی و با کیفیت بالا اجرا کرده نه مثل کارت گرافیک gt 630 که با رزولوشن پایین و مدیوم هزار تا لگ میزنه.

کارت گرافیک 6450 ، مدل دو گیگش رو به دیگران معرفی کردم مگه ایرادی داره؟ اگر هم حافظه خیلی تاثیری نداشته باشه ولی در رزولوشن بالا به کار میاد.

در مجموع میخوام به شما بگم که بنده دیگه کاری به کارتون ندارم . شما هم یاد بگیر وقتی که بهت انتقاد میشه بتونی تحمل کنی اگر هم تحمل نمیتونی بکنی بهتره که مقاله ننویسی که بخوای نظرات رو بخونی. من هر چی بگم به ساز خودت مرقصی . موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای Hex شما در یک پست بنده رو مسخره کردید و بنده هیچ حرفی نزدم و این توهین شما رو به فال نیک گرفتم.

کارت گرافیک hd 6570 رو یکی از دوستان من دارند و دارن با رزولوشن اچ دی با بازی کردن حالشو میبرن باور نمیکنی برو سایت یوتیوب رو بررسی کن. می بینی که حداقل بازی

بتلفیلد 3 رو به روانی و با کیفیت بالا اجرا کرده نه مثل کارت گرافیک gt 630 که با رزولوشن پایین و مدیوم هزار تا لگ میزنه.

کارت گرافیک 6450 ، مدل دو گیگش رو به دیگران معرفی کردم مگه ایرادی داره؟ اگر هم حافظه خیلی تاثیری نداشته باشه ولی در رزولوشن بالا به کار میاد.

در مجموع میخوام به شما بگم که بنده دیگه کاری به کارتون ندارم . شما هم یاد بگیر وقتی که بهت انتقاد میشه بتونی تحمل کنی اگر هم تحمل نمیتونی بکنی بهتره که مقاله ننویسی که بخوای نظرات رو بخونی. من هر چی بگم به ساز خودت مرقصی . موفق باشی

عزیز شما مقاله بنده رو نقد کردید بنده هم ایراداتی که به مقاله شما وارد بود رو گوشزد کردم و لاغیر.

لینک به دیدگاه

مقاله ی عالی ای بود لطفا چارت های زیر رو ببینید می بینید که titan عملکرد بهتری نسبت به کارت گرافیک hd 7990 داره. اضافه میکنم که سایت زیر معتبر ترین سایت سخت افزاری هست. بنده خودم چندین مقاله بزرگ کارت گرافیک و همچنین راهنمای خرید نوشتم و در یک سایت بزرگ پخش کردم.

سلام

ببینید عزیز کارتهای 7990 و 690 بدون شک از تایتان برترند ولی یه مشکلی هست که ممکنه کاربر رو گمراه کنه:

post-13139-0-41127600-1379318880_thumb.jpg

post-13139-0-10564900-1379315019_thumb.jpgpost-13139-0-20423500-1379315066_thumb.jpg

post-13139-0-95833700-1379310611_thumb.jpgpost-13139-0-31256200-1379310627_thumb.jpg

مشکل اینه که کارتهای 690 و 7990 دوال gpu هستند و بعضی بازی ها که عموما قدیمی هم هستند نمیتونن از دو کارت به خوبی پشتیبانی کنن.

نکته اینه که 7990 و 690 هر کدوم ار 2 کارت توشون استفاده شده که هرکدوم به تنهایی از تایتان ضعیفترن ولی قدرت دو تاشون بیشتر از 1 تایتان هست.وقتی که یک بازی نتونه از قدرت 2 کارت استفاده کنه برتری به تایتان میرسه.مشکل دوم مشکل درایور های قدیمیتر هست که با 2 کارت مشکل داشتن که الان بهتر شده(تفاوت درایور در خصوص کارت 7990 تو بنچ های فوق کاملا مشهوده)

نمونه بازی که خیلی میونه خوبی با 2 کارت نداره و باعث خطا میشه:

post-13139-0-91170900-1379310646_thumb.jpg

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-7990-review-benchmark,3486-5.html

این هم یک منبع معتبر و مربوط به امسال و الیته بنچ مربوط به بازی 2033:

post-13139-0-30256800-1379316435_thumb.jpg

http://www.guru3d.com/articles_pages/radeon_hd_7990_review,12.html

کارت گرافیک hd 6570 رو یکی از دوستان من دارند و دارن با رزولوشن اچ دی با بازی کردن حالشو میبرن باور نمیکنی برو سایت یوتیوب رو بررسی کن.

بتلفیلد 3 رو به روانی و با کیفیت بالا اجرا کرده

در این مورد عرض کنم خدمت شما که بستگی داره که چه بازی هایی مورد نظر باشه و با چه جزئیاتی و با چه فریمی.این کارت بازی های قدیمیتر و بازی هایی جدید که آنچنان سنگین نیستند رو میتونه رو 1080 با جزئیات معمولی بالای 30 بده اما در بازی های جدید یا حتی بازی های قدیمی که کمی سنگین هستند تو این رزلوشن حتی با تنظیمات معمولی هم نمیتونه فریم قابل قبول بده من حتی باز های مثل crysis 3 مثال نمیزنم چون تو این بازی حتی کارهای خیلی قویتر از 6570 هم نمیتونن رو جزئیات بالا تو فول hd فریم مناسب بدن.

اما این کارت حتی تو 2033 هم تو جزئیات نرمال نمیتونه تو 1080 فریم مناسبی ارائه کنه:

post-13139-0-18522700-1379312936_thumb.jpg

نکته بعد اینه که به هیچ عنوان فیلم های تو یوتیوب رو ملاک قرار ندید!!

میبینین که تو بتل 3 7750 هم تو full hd با کیفیت بالا فریم مناسب نمیده:

post-13139-0-65442100-1379313767_thumb.jpg

با تشکر

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

دوستان ما اینجا دور

عزیز شما مقاله بنده رو نقد کردید بنده هم ایراداتی که به مقاله شما وارد بود رو گوشزد کردم و لاغیر.

دوستان ما اینجا دور هم جمع شدیم که از همدیگه چیزی یاد بگیریم

مثلا من خودم همیشه فک می کردم که دو تا گرافیک SLI  یا CF از یه کارت گرون قیمت بهتره ولی به مشکلاتی مثه گرما و مصرف زیاد و تهویه به اون صورت فک نکرده بودم و جناب HEX منو روشن کردند و ازشون ممنونم

و همینطور شما دوست عزیز آقای محمد جواد، خوبه که آدم نقد سازنده رو بپذیره و ازش استفاده کنه و برای بهتر شدن کارش به کار ببنده و شما نشون دادین که این کار رو بلدین. پس دیگه نیازی به اصرار نیست و ماها که این پست ها رو می خونیم متوجه این مسائل هستیم

به نظرم بهتره که بیاییم تجربه خودمون رو بگیم و نظر بدیم ولی عقیدمون رو تحمیل نکنیم و چون یکی از آشنایان ما از یه مدل یا برند خاصی استفاده کرده و راضی بوده ، فقط به اون استناد نکنیم و منصفانه قضاوت کنیم.البته قضاوت که نه بررسی بگیم بهتره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید دوستان تا 400 نهایتاً450 تومن gtx650 بهتر هست یا 7750 AMD ؟؟؟

لطفاً راهنمایی بفرمائید با تشکر

لینک به دیدگاه

امتیاز بدید به معین عزیز خیلی زحمت کشیدن

اول از من3تا امتیاز :wub:

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید دوستان تا 400 نهایتاً450 تومن gtx650 بهتر هست یا 7750 AMD ؟؟؟

لطفاً راهنمایی بفرمائید با تشکر

دوست عزیز GTX650 با اختلاف خیلی کمی از 7750  در گیم عملکرد بهتری داره !!!

ویرایش شده توسط Omid.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز GTX650 با اختلاف خیلی کمی از 7750  در گیم عملکرد بهتری داره !!!

کاملا درسته.

نکته ای که هست انعطاف اورکلاک 650 نیز بهتر می باشد.

در خرید حتما اون کارتی که کولر بهتر و اورکلاک شده باشه ارزش بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

بله من از این مقاله استفاده ی زیادی بردم و از دوستان واقعا متشکرم . به اون دوست عزیز هم میگم که در خرید gtx 650 شک نکنه. امیدوارم موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...