رفتن به مطلب

کدام گرافیک بهترین صرفه خرید را در ایران دارد!

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. اگه i7 دارید 1080 هم فک کنم 60 تا رو بده ولی پیشنهاد میکنم صبر کنین 1080ti  بیاد

ممنون  i7 6700k دارم و ١٠٨٠'فاندرز داشتم فريم دهي به ٤٢ هم در بعضي مواقع افت مي كرد, 

به 1080ti فاندرز اكتفا كنم يا منتظر مدل هاي كاستوم بمونم؟

ویرایش شده توسط Hossein gamer
سوالي پيش آمد
لینک به دیدگاه

• ارسال 394
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام خدمت اساتید محترم دوست عزیز شما اگر مشکل پاور ندارید پیشنهاد میکنم اگر یک عدد کارت r9 fury تهیه کنید چون حافظشم از نوع hbm بنده خودم قصدم خرید 480 بود ولی تحقیقی کردم توی این رنج قیمت فوق العادس فقط مصرفش بالا هستش وگرنه برای گیم عالیه   

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

460 تو hd جواب میده اونم در صورتی که انتی فیلتر ها رو off کنی. برا full hd شما 470 حد اقل لازم دارید.

باز هم میتونین 470 یا 970 کار کرده تا 800 تومن پیدا کنین.

اگه 4 5 سال بخواید نمیشه نظری داد چون ممکنه تا 2 سال دیگه 1070 هم کم شدید کم بیاد

پاورتون چیه و بودجتون چقدره؟

پاورم 650 گرینه سری گلد بودجه هم تا 700-800 تومن واسه کارت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masoudkhatar گفته است :

پاورم 650 گرینه سری گلد بودجه هم تا 700-800 تومن واسه کارت

میتونین 970 یا 470 دس دو بخرید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/15, 21:04:24، میلاد بهرامن گفته است :

میتونین 970 یا 470 دس دو بخرید.

سلام. نظرتون درمورد 470 g1 گیگابایت که لیون گذاشته چیه؟ خوبه بخرمش یا صبر کنم کارتهایی مث سافایر یا گلکسی موجود بشه بهتره؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Masoudkhatar گفته است :

سلام. نظرتون درمورد 470 g1 گیگابایت که لیون گذاشته چیه؟ خوبه بخرمش یا صبر کنم کارتهایی مث سافایر یا گلکسی موجود بشه بهتره؟

خوبه بخر

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Masoudkhatar گفته است :

تو مدلای 470 متوسط هست این مدل گیگگا..خیلی خنک نیست و رو 80 میره و خیلی اور کلاک پذیر نیس.. ولی اگه اهل اور نیستی بنظرم شک نکن و بخر. تهویه کیستم مناسب کن. از چیزیم نترس. شک ام نکن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

تو مدلای 470 متوسط هست این مدل گیگگا..خیلی خنک نیست و رو 80 میره و خیلی اور کلاک پذیر نیس.. ولی اگه اهل اور نیستی بنظرم شک نکن و بخر. تهویه کیستم مناسب کن. از چیزیم نترس. شک ام نکن ?

سلام

نه اهل اور کردن نیستم عمده کارم کارهای گرافیکی هست ولی در کنارش میخوام اگه وقت اضافه داشتم گیم هم انجام بدم ممنون بابت پاسخگویی. گزینه دیگه ایی مدنظرتون نیست؟ حتی اگه قیمت مناسبتر هم باشه.

البته یه جا ام اس آی پیدا کردم 950 تومن . لطفا نظرتون در مورد این گزینه رو هم بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

تو مدلای 470 متوسط هست این مدل گیگگا..خیلی خنک نیست و رو 80 میره و خیلی اور کلاک پذیر نیس.. ولی اگه اهل اور نیستی بنظرم شک نکن و بخر. تهویه کیستم مناسب کن. از چیزیم نترس. شک ام نکن ?

دادا من مدل asus 470 رو دارم اونم گاهی اوقات تا 80 میره.کلا کارتای amd داغه.فقط باید به فکر کیس با تهویه خوب باشید

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا من مدل asus 470 رو دارم اونم گاهی اوقات تا 80 میره.کلا کارتای amd داغه.فقط باید به فکر کیس با تهویه خوب باشید

با تهویه خوب هم فرق خاصی تو دمای گرافیک ایجاد نمیشه  ، در واقع خود کارتای amd بایوسشون اینجوری تنظیم شده که فن ها به دما زیاد حساس نباشن ، تازه تو دمای 60 درجه فن های گیگا شروع به چرخش میکنن ، اینو یه 5 باری گفتم تو این فروم فکر کنم ;)

نگران دمای کارتای amd نباشین ، خودشون داغن ، داغ بودنشون هم عیب نیست برا این کارتا ، این شکلی تنظیم شدن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، bighero7 گفته است :

با تهویه خوب هم فرق خاصی تو دمای گرافیک ایجاد نمیشه  ، در واقع خود کارتای amd بایوسشون اینجوری تنظیم شده که فن ها به دما زیاد حساس نباشن ، تازه تو دمای 60 درجه فن های گیگا شروع به چرخش میکنن ، اینو یه 5 باری گفتم تو این فروم فکر کنم ;)

نگران دمای کارتای amd نباشین ، خودشون داغن ، داغ بودنشون هم عیب نیست برا این کارتا ، این شکلی تنظیم شدن 

بله حرفتون درسته.ایسوس من تا 55 درجه فن هاش خاموشه.از 55 به بعد شروع به چرخیدن میکنه .دمای کارتمم نهایت 80 بشه یعنی به ندرت 80 میشه معمولا بین 60 تا 70 هستش ولی تو چندتا بازی تا 80 هم میره!بله فن های کیس من cooler master jetflo هستن و تغییر بخصوصی تو دمای کارت نکرد

لینک به دیدگاه

msi مدلای gaminx اش خیلی خوبه.. اگه بند اون 50-60 تومنش نیستید ام اس آی بهتره از لحاظ خنکی و صدا تو همه مدلا هم این بحث صادقه تقریبا (با در نظر گرفتن قیمتش)

لینک به دیدگاه

سلام بین این  چهارتا کارت مقرون بصرفه ترین کارت کدومه? کلا اورکلاک نمیکنم و کاربریم هم بیشتر Photoshop  هست و گیم در fullhd و نه بالاتر

VGA: Asus RX 480 OC Dual 4Gb 1.100.000

Sapphire RX 470 Nitro+ OC 8Gb  1.050.000

MSI RX 470 OC Gaming X TF VI 4Gb 950.000

Gigabyte RX 470 OC G1 Gaming WF 2X 4Gb 900.000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، alirezapeyvandi گفته است :

سلام بین این  چهارتا کارت مقرون بصرفه ترین کارت کدومه? کلا اورکلاک نمیکنم و کاربریم هم بیشتر Photoshop  هست و گیم در fullhd و نه بالاتر

VGA: Asus RX 480 OC Dual 4Gb 1.100.000

Sapphire RX 470 Nitro+ OC 8Gb  1.050.000

MSI RX 470 OC Gaming X TF VI 4Gb 950.000

Gigabyte RX 470 OC G1 Gaming WF 2X 4Gb 900.000

480 اسوس رو بردارید.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، HeX گفته است :

480 اسوس رو بردارید.

اینکه ۴۸۰ قوی تر هست مشخصه اما به نظرتون نسبت به ۱۸۰ تومن اضافه ایی که نسبت به گیگا ۴۷۰ یا ام اس آ پرداخت میکنم کارایی داره برام? منظورم اون پرفورمنس اضافه به کارم میاد?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

تاپیک خوبی رو شروع کردید اما باید ببینیم مورد استفاده کارت گرافیک چی هست؟ در چه نرم افزار هایی قصد استفاده از اون رو داریم. بعد ببینیم چی به صرفه تر هست برای خرید.

ویرایش شده توسط آرش هنرور
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان من میخوام ی گرافیکti1050ایسوس بگیرم اما مانیتورم فقط کابل vga میخوره بنظرتون میتونم از تبدیل hdmi to vga استفاده کنم؟؟؟

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نظرتون مقرون به صرفه ترین ۱۰۷۰ چیه که زیر ۱۹۰۰ باشه ؟

ویرایش شده توسط Nvidia Soldier
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، Nvidia Soldier گفته است :

به نظرتون مقرون به صرفه ترین ۱۰۷۰ چیه که زیر ۱۹۰۰ باشه ؟

درود

متاسفانه الان قیمت های اکثر مدل 1070 بالا رفته و  یا موجود نیستن اصلا.

با این هزینه میتونید فقط دست دوم این مدلها رو تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

متاسفانه الان قیمت های اکثر مدل 1070 بالا رفته و  یا موجود نیستن اصلا.

با این هزینه میتونید فقط دست دوم این مدلها رو تهیه کنید.

به نظرتون برای خرید صبر کنم تا دوباره بیارن ، یا همین الانشم باید عجله کنم ؟ ( گرونتر شدنه منظورم !!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Nvidia Soldier گفته است :

به نظرتون برای خرید صبر کنم تا دوباره بیارن ، یا همین الانشم باید عجله کنم ؟ ( گرونتر شدنه منظورم !!)

والا شرایط طوری هست که نمیتونم به کسی توصیه به خرید و یا دست نگهداشتن بکنم.

تصمیم گیری کاملا بسته به شرایط و نیاز خودتون داره.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در 1396/03/26, 18:03:21، سامی گفته است :

سلام دوستان من میخوام ی گرافیکti1050ایسوس بگیرم اما مانیتورم فقط کابل vga میخوره بنظرتون میتونم از تبدیل hdmi to vga استفاده کنم؟؟؟

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

چرا ک نه

ولی پولی ک خرج تبدیل میکنی رو خرج مانیتور بکنی میاونی مانیتوری تهیه کنی ک dvi داشته باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...