رفتن به مطلب

کدام گرافیک بهترین صرفه خرید را در ایران دارد!

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود
من هردو رو دارم.

هردو گرافیک های خوب و از نظر قدرتی نزدیک به هم هستند.

VEGA 64 آینده دار تر هست نسبت به 1070TI.

1070TI رو انتخاب کن اگر دما و مصرف مهم هست برات.

گرچه VEGA 64 با آندر ولت حتی از 1070TI هم کم مصرف تر میشه ! من موندم مهندسان AMD واقعا چیکار کردن زمان تولیدو عرضه این گرافیک. من الان با VEGA 64 با 950 میلی ولت ولتاژ هسته و دور فن 50 درصد در بازی Wolfenstein NewColossus با ماکزیمم جزئیات در 2K بعد از 1-2 ساعت میبینم دما هنوز زیر 60 درجه و مصرف زیر 130-120 وات هست. در بالاترین لود تست تایم اسپای 3dm  با همین تتظیمات فن و ولتاژ دما 60 و مصرف حدود 170 وات رو نشون میده که عالیه به نظر من.

خلاصه اگر  کارت بدون دردسر میخوای که چندوقتی باهاش بازی کنی و نیازی به هیچ تنظیماتی نداشته باشه قطعا 1070TI.

ولی اگر از پاور خیالت راحت هست و به آینده نگری و DX12  میخوای خرید کنی قطعا VEGA 64.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز ( آقا معین ، اگر شاتباه نگفته باشم)

واقعا خسته نباشید ، با کارت رفرنس به همچین نتایج درخشانی رسیدید ؟

امکانش هست طی خصوصی سوالاتی بپرسم و راهنمایی بگیرم ؟

ممنونم

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• ارسال 394
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

الحمدالله 

ولی داداش همیشه آدم اینقدر خوش شانس نیست که جنس دست دوم واسش سالم بیفته 

ولی من به یه چیزی ایمان دارم اونم اینه جنس دست دوم از آدم درست و حلال خور بگیری عمری واست کار میکنه 

میدونی چرا!؟ 

چون اولا جنس خراب و مشکل دار نمیخره از کسی در نتیجه جنس خراب هم به کسی نمیفروشه و  و وقتی چیزی بهت میده عین گارانتی اگه چیزیش بشه و مشکل از قبل بوده باشه همه جوره پشتته

پس آدم با خیال راحت چشم بسته هم ازش خرید میکنه 

نون حلال خیلی مهمه 

دقیقا

آدم درستی باشه .

اصلا خیالت راحت ، ماشاءالله هم تو لیپن آدم باحال هست ، لذت می بره آدم باهاشون معاشرت داره .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

الحمدالله 

ولی داداش همیشه آدم اینقدر خوش شانس نیست که جنس دست دوم واسش سالم بیفته 

ولی من به یه چیزی ایمان دارم اونم اینه جنس دست دوم از آدم درست و حلال خور بگیری عمری واست کار میکنه 

میدونی چرا!؟ 

چون اولا جنس خراب و مشکل دار نمیخره از کسی در نتیجه جنس خراب هم به کسی نمیفروشه و  و وقتی چیزی بهت میده عین گارانتی اگه چیزیش بشه و مشکل از قبل بوده باشه همه جوره پشتته

پس آدم با خیال راحت چشم بسته هم ازش خرید میکنه 

نون حلال خیلی مهمه 

کاملا مخالفم!

وسیله برقی به حلال و حروم بودن تولید کننده واسطه و مصرف کننده ربطی نداره کارکردش..گاهی طرف پیغمبره برات اما یه جایی میزنه زیر حرفش

بلایی که سرم اومده و اصلا به مومن بودن فروشنده کاری ندارم به انسان بودنش بیشتر علاقه دارم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

کاملا مخالفم!

وسیله برقی به حلال و حروم بودن تولید کننده واسطه و مصرف کننده ربطی نداره کارکردش..گاهی طرف پیغمبره برات اما یه جایی میزنه زیر حرفش

بلایی که سرم اومده و اصلا به مومن بودن فروشنده کاری ندارم به انسان بودنش بیشتر علاقه دارم

بله داداشی کاملا با حرف شما موافقم من اصلا منظورم به مختص مومن بودن طرف نیست. همون انسانیت که شما میگی منظور منم هست 

منتهی من طور دیگه بیانش کردم 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود
من هردو رو دارم.

هردو گرافیک های خوب و از نظر قدرتی نزدیک به هم هستند.

VEGA 64 آینده دار تر هست نسبت به 1070TI.

1070TI رو انتخاب کن اگر دما و مصرف مهم هست برات.

گرچه VEGA 64 با آندر ولت حتی از 1070TI هم کم مصرف تر میشه ! من موندم مهندسان AMD واقعا چیکار کردن زمان تولیدو عرضه این گرافیک. من الان با VEGA 64 با 950 میلی ولت ولتاژ هسته و دور فن 50 درصد در بازی Wolfenstein NewColossus با ماکزیمم جزئیات در 2K بعد از 1-2 ساعت میبینم دما هنوز زیر 60 درجه و مصرف زیر 130-120 وات هست. در بالاترین لود تست تایم اسپای 3dm  با همین تتظیمات فن و ولتاژ دما 60 و مصرف حدود 170 وات رو نشون میده که عالیه به نظر من.

خلاصه اگر  کارت بدون دردسر میخوای که چندوقتی باهاش بازی کنی و نیازی به هیچ تنظیماتی نداشته باشه قطعا 1070TI.

ولی اگر از پاور خیالت راحت هست و به آینده نگری و DX12  میخوای خرید کنی قطعا VEGA 64.

موفق باشید.

نتایج بازی RAGE 2 که به تازگی منتشر شده:

1080.png

بیشتر:

https://www.techpowerup.com/reviews/Performance_Analysis/RAGE_2/4.html

ببخشید دوست عزیز ولی مطمئنید با UV کردن این کارت مصرفش میاد پایین تر از 1070Ti؟
image.png.b71313971b0e9c1d140b21ff221703b9.png

این کارت تو حالت UV هم باز مصرفش از 1080Ti بیشتره
من خودم هم بین 1080 و Vega 64 مونده بودم، میدونم که Vega بهتر عمل میکنه اما با توجه به اینکه پاورم 550w هست و با این قیمتای فضایی پاور، دیدم برای این گرافیک حتی در حالت Undervolt راحت 650 یا 700 وات پاور خوب لازمه، مجبور شدم 1080 دست دوم رو بگیرم.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

داش حسین این بی پولی لامصب این کارو میکنه 

گرافیک خودم فروختم یکمی نیاز داشتم از روش برداشتم 

بعد باقیش دادم یه 580 که کمتر از 1ماه ماین شده گرفتم البته از فروشنده حلال خور و بسیار عالی

باورت نمیشه داش حسین عین ساعت کار میکنه خنک و عالی 

مبارکته داداش. ایشالا مشکلت حل بشه. کارته هم فنش برات همیشه بچرخه و به خوبی استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 17 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام دوست عزیز ( آقا معین ، اگر شاتباه نگفته باشم)

واقعا خسته نباشید ، با کارت رفرنس به همچین نتایج درخشانی رسیدید ؟

امکانش هست طی خصوصی سوالاتی بپرسم و راهنمایی بگیرم ؟

ممنونم

درود مجدد

مدلی که بنده دارم VEGA64 IRON MSI هست بیشتر در طراحی  تفاوت داره با رفرنس.

در 4 ساعت قبل، h23571113 گفته است :

ببخشید دوست عزیز ولی مطمئنید با UV کردن این کارت مصرفش میاد پایین تر از 1070Ti؟
image.png.b71313971b0e9c1d140b21ff221703b9.png

این کارت تو حالت UV هم باز مصرفش از 1080Ti بیشتره
من خودم هم بین 1080 و Vega 64 مونده بودم، میدونم که Vega بهتر عمل میکنه اما با توجه به اینکه پاورم 550w هست و با این قیمتای فضایی پاور، دیدم برای این گرافیک حتی در حالت Undervolt راحت 650 یا 700 وات پاور خوب لازمه، مجبور شدم 1080 دست دوم رو بگیرم.

حقیقت این کارتی که من دارم مدل VEGA64 IRON MSI هست که دوتا بایوس داره و یکیش TDP محدود به 200 وات هست و دیگری محدود به 220 وات. نمونه های رفرنس فکر می کنم 280 و 300 وات بودند.

من تست های همه سایت ها رو تقریبا بررسی کردم ولی در عمل با کاهش ولتاژ هسته از 1.2 ولت به 950 میلی ولت تقریبا کاهش کارایی نداشتم که برای خودم هم جای سوال هست! تقریبا با هر 25  میلی ولت افزایش ولتاژ  از 950 میلی ولت حدود 60 امتیاز به 3DM TS  اضافه میشه تا به محدودیت مصرف میخوریم! از 1.025 برای افزایش امتیاز حتما باید اجازه بدی که مصرف از 220 وات بگذره تا امتیاز افزایش پیدا کنه که اصلا ارزشش رو نداره. نهایتا با حدود 300 وات TDP  ولتاژ 1.2 ولت  و دور فن 80% امتیاز در TS به 7800 نزدیک میشه. تاثیر رم هم بسیار هست.

بنده تست زیر رو با بایوس 220 وات گرفتم و آندر ولت هم مشخصا روی 0.975 هست. دور فن هم بیشتر از 60 درصد گذاشتم که از جهت دما محدودیتی نداشته باشم. کارت داخل کیس و دمای اتاق هم 26 درجه بود زمان تست. امتیاز TS حدود 7400 شد.

screen008.thumb.jpg.2516c72433956947d93718a044b1323b.jpg

برای مقایسه بیشتر اگر برات مقدور هست شما از GTX1080 با آخرین درایور انویدیا و بدون هیچ تنظیمات اضافی از همین تست بذارید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

مبارکته داداش. ایشالا مشکلت حل بشه. کارته هم فنش برات همیشه بچرخه و به خوبی استفاده کنی.

فداتم داداشی همچنین 

لینک به دیدگاه

در در 25 اردیبهشت 1398 در 15:17، HeX گفته است :

درود مجدد

مدلی که بنده دارم VEGA64 IRON MSI هست بیشتر در طراحی  تفاوت داره با رفرنس.

حقیقت این کارتی که من دارم مدل VEGA64 IRON MSI هست که دوتا بایوس داره و یکیش TDP محدود به 200 وات هست و دیگری محدود به 220 وات. نمونه های رفرنس فکر می کنم 280 و 300 وات بودند.

من تست های همه سایت ها رو تقریبا بررسی کردم ولی در عمل با کاهش ولتاژ هسته از 1.2 ولت به 950 میلی ولت تقریبا کاهش کارایی نداشتم که برای خودم هم جای سوال هست! تقریبا با هر 25  میلی ولت افزایش ولتاژ  از 950 میلی ولت حدود 60 امتیاز به 3DM TS  اضافه میشه تا به محدودیت مصرف میخوریم! از 1.025 برای افزایش امتیاز حتما باید اجازه بدی که مصرف از 220 وات بگذره تا امتیاز افزایش پیدا کنه که اصلا ارزشش رو نداره. نهایتا با حدود 300 وات TDP  ولتاژ 1.2 ولت  و دور فن 80% امتیاز در TS به 7800 نزدیک میشه. تاثیر رم هم بسیار هست.

بنده تست زیر رو با بایوس 220 وات گرفتم و آندر ولت هم مشخصا روی 0.975 هست. دور فن هم بیشتر از 60 درصد گذاشتم که از جهت دما محدودیتی نداشته باشم. کارت داخل کیس و دمای اتاق هم 26 درجه بود زمان تست. امتیاز TS حدود 7400 شد.

screen008.thumb.jpg.2516c72433956947d93718a044b1323b.jpg

برای مقایسه بیشتر اگر برات مقدور هست شما از GTX1080 با آخرین درایور انویدیا و بدون هیچ تنظیمات اضافی از همین تست بذارید.

Capture-gpu-.thumb.jpg.e9a217e40362618916f41b3be10fbc9c.jpg
این هم از نتایج من، بدون هیچ گونه تغییری در تنظیمات
مدل گرافیک هم msi gaming x هست، 
از نظر دما کارتتون خیلی خنک کار میکنه، البته لازم به ذکر هست که تهویه کیس من اصلا مناسب نیست
علاوه بر اون میزان مصرف برقی که سنسور کارت های گرافیک انویدیا گزارش می کنن مصرف کل کارت هست، ولی amd فقط مصرف خود gpu و مموری رو میگه و مصرف برد و فن ها رو نمیگه به همین دلیل مصرف کارت شما تو نتایج کمتره ولی در عمل مطابق همون عکسی که گزاشتم اگه مصرف کل سیستم رو بگیرین مصرف کل کارت بیشتر از 200 وات خواهد بود

ویرایش شده توسط h23571113
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

توی این شرایط اگه کسی بتوند یه کارت گرافیک 2060 تهیه کند بهتر از 1080 است 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

دوستان تو بازار الان کارت گرافیک 1070ti توی چه رنجی از کارت گرافیکها قرار میگیره؟ متوسط ، سطح بالاست یا ضعیف؟

بنظرتون 1070ti تا چند سال آینده بازیهارو اجرا میکنه ؟ و تا چند سال با بهترین کیفیت اجرا میکنه؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

سلام.

دوستان تو بازار الان کارت گرافیک 1070ti توی چه رنجی از کارت گرافیکها قرار میگیره؟ متوسط ، سطح بالاست یا ضعیف؟

بنظرتون 1070ti تا چند سال آینده بازیهارو اجرا میکنه ؟ و تا چند سال با بهترین کیفیت اجرا میکنه؟

باتشکر

این کارت در رزولوشن full hd تا زمان پایان نیمه عمر ps5 اکثر بازی ها را در تنظیمات نسبتا بالا پشتیبانی خواهد کرد

ولی در 4k حتی 1080ti هم کارایی لازم را نخواهد داشت و بهتر است به فکر خرید نسل جدید و کارت 2080 یا ترجیحا 2080ti باشید

به هر حال توان مالی شما نیز ملاک مهمی در این تصمیم گیری و انتخاب خواهد بود

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

سلام اساتید 

بین کارت xfx rx580 4g    و   aorus 570 4g  کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ (هر دو کارت کارکرده هست )

رزولیشن 1080 p مد نظره 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، haydar8881 گفته است :

سلام اساتید 

بین کارت xfx rx580 4g    و   aorus 570 4g  کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ (هر دو کارت کارکرده هست )

رزولیشن 1080 p مد نظره 

با سلام.

جفت کارت ها واسه این رزولوشن مناسب هستن. کلا گراف 580 حدودا 10 تا 15 درصد از 570 قدرتمندتره که باعث میشه در آینده بازیهای بیشتری رو بتونید در همین رزولوشن با کیفیت بالا پلی بدید.

از اونور اگر مصرف برق واستون مهمه ، گرافیک 580 انرژی بیشتری مصرف میکنه نسبت به 570.( نه خیلی زیاد ، در زمان خرید به کانکتورهای برق کارت گرافیک توجه کنید و سعی کنید اطلاعاتی راجع به مدار تغذیه اش پیدا کنید)

دوستانم جفتش رو داشتن و راضی بودند ولی تجربه شخصی ندارم متاسفانه.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، airoonia گفته است :

با سلام.

جفت کارت ها واسه این رزولوشن مناسب هستن. کلا گراف 580 حدودا 10 تا 15 درصد از 570 قدرتمندتره که باعث میشه در آینده بازیهای بیشتری رو بتونید در همین رزولوشن با کیفیت بالا پلی بدید.

از اونور اگر مصرف برق واستون مهمه ، گرافیک 580 انرژی بیشتری مصرف میکنه نسبت به 570.( نه خیلی زیاد ، در زمان خرید به کانکتورهای برق کارت گرافیک توجه کنید و سعی کنید اطلاعاتی راجع به مدار تغذیه اش پیدا کنید)

دوستانم جفتش رو داشتن و راضی بودند ولی تجربه شخصی ندارم متاسفانه.

مارک این دو کارت از لحاظ کیفیت اختلاف انچنانی ندارن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم بی ربطه یا نه ولی توی این چند وقت اخیر هر وقت این تاپیک میادش بالا
این سوال برای من پیش میاد که
1050Ti چی داره که اینقدر میخرن ولی Rx570 رو نمیخرن
مخصوصا در بازار دست دومش (همیشه تاپیک های دست دوم کارت 1050Ti   تقریبا با دعوا و جا موندن بعضی خریدار ها به پایان میرسه )

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، haydar8881 گفته است :

سلام اساتید 

رزولیشن 1080 p مد نظره 

دوست من اگر این دوکارت یه قیمت درمیاد براتون یا اختلاف ناچیزی دارند مطمئنا کارت 580 .نگران برند xfx هم نباشید کاملا برند شناخته شده و خوبی هست.بنده خودم 580 xfx 8 gb روداشتم و کاملا راضی بودم از کیفیت ساخت و خنک کنندگی کارت.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

مخصوصا در بازار دست دومش (همیشه تاپیک های دست دوم کارت 1050Ti   تقریبا با دعوا و جا موندن بعضی خریدار ها به پایان میرسه )

بنده هم کاملا درعجبم از این مورد.ولی متاسفانه ناآگاهی و تحقیق نکردن و نداشتن شناخت از قدرت کارتها باعث این قضیه شده.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

570 کارت قوی تری هست ولی پاور بیشتری مصرف میکنه.

خیلی از کارتهای 1050ti حتی سوکت 6 پین هم ندارند و با خود پاوری که از pci میگیرند کار می کنند.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

به عنوان دلیل میشه به این موارد اشاره کرد :

1) کارت 1050Ti خیلی کم مصرف تر و خنک تر از کارتی مثل RX570 هست.

2) در بازی های آنلاین و معروف مثل LoL یا Fortnite میزان FPS ای که این دو کارت میدن تفاوتشون در حد 5 یا 10 درصد هستش نهایتا.

3) گرایش به سمت انویدیا خیلی بیشتر از AMD هست (مخصوصا که اکثر خریداراش گیمر هستن.) ضمن اینکه موقع فروش هم معمولا راحت تر فروش میره و به قولی همیشه مشتری هست واسش تو بازار.

4) بهینه سازی اکثر نرم افزارهای گرافیکی برای کارت های انویدیا (البته این مورد در کارت های بالارده هر دو شرکت قابل لمس تره).

ولی من خودم بخوام برای ماینینگ یا کارهای طراحی کارت انتخاب کنم از بین این دوتا بدون شک RX570 رو برمیدارم.

لینک به دیدگاه

درود

اساتید مانیتور من فعلا ایسوز VX229H است که همونطور که می دونید این مانیتور 1080 است

پاور من رو گرین 850 فرض کنید

من قصد انتخاب گرافیک برای سی پی یو 9700k دارم

فعلا می خام 1080 بازی کنم ولی احتمال زیاد سال آینده مانیتور 4k بگیرم

با بودجه 7 تومن چه کارت هایی به ترتیب پیشنهاد می دید ؟ نو و آکبند بودن کارت رو قید کنید ... ایا کارت های 1080 و 1080ti اگر ماین شده باشند حدود 5 تا 7 تومن ارزش خرید دارند ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، yebordi گفته است :

درود

اساتید مانیتور من فعلا ایسوز VX229H است که همونطور که می دونید این مانیتور 1080 است

پاور من رو گرین 850 فرض کنید

من قصد انتخاب گرافیک برای سی پی یو 9700k دارم

فعلا می خام 1080 بازی کنم ولی احتمال زیاد سال آینده مانیتور 4k بگیرم

با بودجه 7 تومن چه کارت هایی به ترتیب پیشنهاد می دید ؟ نو و آکبند بودن کارت رو قید کنید ... ایا کارت های 1080 و 1080ti اگر ماین شده باشند حدود 5 تا 7 تومن ارزش خرید دارند ؟

سلام ، واسه سال آینده سری 1000 تا حد زیادی ارزش خودش رو از دست میده. ما سری امپر از انویدیا و همچنین ناوی و RDNA2 از AMD رو پیش رو داریم تا سال آینده.

پیشنهادم برای سال بعد خرید مدل های کارکرده 2060super یا 2070 هست و به خوبی هم روی 4K جواب میدن.

اما اگر روی سری 1000 اصرار دارید ، بدون شک 1080Ti. اگر میخواید کارت ماین شده خریداری کنید حتما قبل از نهایی شدن خرید بگید فروشنده واستون تست های لازم رو انجام بده و حتی المقدور از فروشنده ای خرید کنید که در شهر محل زندگیتون حاضر باشه. البته خب دوستان معتمد و با انصاف زیادی در انجمن وجود دارن که محصولات خوبی هم به فروش میرسونن.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، airoonia گفته است :

سلام ، واسه سال آینده سری 1000 تا حد زیادی ارزش خودش رو از دست میده. ما سری امپر از انویدیا و همچنین ناوی و RDNA2 از AMD رو پیش رو داریم تا سال آینده.

پیشنهادم برای سال بعد خرید مدل های کارکرده 2060super یا 2070 هست و به خوبی هم روی 4K جواب میدن.

اما اگر روی سری 1000 اصرار دارید ، بدون شک 1080Ti. اگر میخواید کارت ماین شده خریداری کنید حتما قبل از نهایی شدن خرید بگید فروشنده واستون تست های لازم رو انجام بده و حتی المقدور از فروشنده ای خرید کنید که در شهر محل زندگیتون حاضر باشه. البته خب دوستان معتمد و با انصاف زیادی در انجمن وجود دارن که محصولات خوبی هم به فروش میرسونن.

نکته اینجاست که تا فراگیر شدن سری 2000 ( قرار باشه دست دومش راحت پیدا بشه ) من فکر کنم یک تا سه سال کامل زمان می بره ... تا اون موقع من چه کارتی استفاده کنم ... پیش خودم می گم یه rx580 دست دوم تمیز حدود 2 تومن یا یه 1070 تمیر بگیرم حدود 3 تومن و بعددر سال های آتی به فکر تعویض باشم ... مسیر اقتصادی کشور هم تا اون موقع مشخص شده که قراره دلار بیاد پایین یا وضعیت به این شکل باقی می مونه ..

کلی گذشت تا به این تصمیم رسیدم که سی پی یو 9700 بگیرم که تا چند سال حداقل گلوگاه نشه .... فقط مونده انتخاب گرفیک مناسب

من فروشنده معتبری در انجمن نمی شناسم و واقعا نمی دونم چه کسی ارجح است اگر شما تجربه ای دارید در خصوصی راهنمایی کنید ... اگر قرار باشه ماین شده باشه  فقط این نکانت مهم مد نظرم است

تست 3d mark اوکي باشه، دما معمولي باشه، صداي فن نرمال باشه و پيچ پشت کارت باز نشده باشه و همچنین بشه مصلا امکان تست 1 هفته ای گرفت که با کارت بازی سنگین تست کرد ببینیم دماش میره بالا خیر و بشه مرجوعش کرد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، yebordi گفته است :

پیش خودم می گم یه rx580 دست دوم تمیز حدود 2 تومن یا یه 1070 تمیر بگیرم حدود 3 تومن و بعددر سال های آتی به فکر تعویض باشم ... مسیر اقتصادی کشور هم تا اون موقع مشخص شده که قراره دلار بیاد پایین یا وضعیت به این شکل باقی می مونه ..

به نظر من یکی از بهترین انتخاب ها رو دارید انجام می دید . چه ای ام دی و چه انویدیا بخرید همیشه طوری بخرید که با پیشرفت تکنولوژی شما هم بتونید وسایلتون رو ارتقا بدید. 
الان بهترین و به صرفه ترین کارت ها رو برای خرید انتخاب کردید و بعد از مدتی هم اگر نیاز شد خیلی به راحتی می تونید این کارتها رو به قیمت مناسب بفروشید و کارتتون رو ارتقا بدید. البته اینم بگم اگر برای بازی های روز اجرای 4K می خوایید باید این کارتها رو بیخیال شید اما میتونید روی ۱۰۸۰ همه چیز رو با اولترا و به راحتی بازی کنید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، yebordi گفته است :

... مسیر اقتصادی کشور هم تا اون موقع مشخص شده که قراره دلار بیاد پایین یا وضعیت به این شکل باقی می مونه ..

شوخی بود این قسمت نه؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...