رفتن به مطلب

بازم یک مشکل دیگه....از گرافیک لعنتی

hadi-fm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.واسه مشکل تصویر کابل dvi زدم تصویر خوب شد و کلا بی خیال hdmi شدم.حالا یک مشکل دیگه اینکه ویندوز من 8 هست.اخرین ورزن هم نصب کردم.اما تو بازی بعد چند دقیقه صفحه شطرنجی میشه و قفل میکنه.دیوونم کرد رفت.... سرویسم کرد رفت......لعنت به شرکت msi  و کارت گرافیک amd...پاور من 660 وات هست.دوتا منبع تغذیه 6 پین هم وصل کردم به کارت گرافیک.دور فن هم بردم بالا به صورت دستی دماش هم 50 درجه هست.این مشکل دیگه از کجا هست؟؟؟؟این گرافیک لعنتی جنون شده

ویرایش شده توسط hadi-fm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بابا اینقدر ناراحت نباشین واسه هر مشکلی یه راهی هست با اعصبانیت که نمیشه / رو ویندوز 7 هم همین برنامه هست و مشکلی داره ؟

لینک به دیدگاه

کدوم راه حل؟؟واسه اون hdmi تایپیک زدم برو ببین از همه پرطرفدارتر شده اما اخرش درست نشد!!!من امشب تازه بعد یک هفته بد بختی با کابل dvi درست شد حالا بازی رو نصب کردم اینطور میشه...ماله ویندوز فکر نکنم باشه

لینک به دیدگاه

در همه ی بازی ها مشکل داره یا فقط یک بازی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کدوم راه حل؟؟واسه اون hdmi تایپیک زدم برو ببین از همه پرطرفدارتر شده اما اخرش درست نشد!!!من امشب تازه بعد یک هفته بد بختی با کابل dvi درست شد حالا بازی رو نصب کردم اینطور میشه...ماله ویندوز فکر نکنم باشه

ببینید قبول کنید دورادور حل کردن بعضی مشکلات سخته /  شما یه لطفی کنین تو یه سیستم دیگه که سیستم عاملش 7 هست امتحان کنید با همون بازی

لینک به دیدگاه

میتونی از کارت با نرم افزار furmark تست پایداری بگیری ببینی اصلا کارت پایدار هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

فعلا یک بازی نصب کردم.اونم بازی euro truck 2 که بازی سنگینی نیست....

لینک به دیدگاه

میتونی از کارت با نرم افزار furmark تست پایداری بگیری ببینی اصلا کارت پایدار هست یا نه؟

داداش الان با اون نرم افزار تستس گرفتم تو تنظمیات بالا تو ده درصد رفت صفحه قفل کرد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز 7 نصب کن ببین چی میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست ندارم اینو بگم ولی فک کنم کارت شما مشکل داره.

گارانتی داره ؟

اگه داره اعصاب خودت رو بهم نریز ببر بده به گارانتی.

بابا نترسونش 

برادر من شما اول همه راه ها رو برو 

ویندوز رو عوض بکن سعی بکن روی 32 بیت تست بکن که کمتر مشکل ساز هست 

لینک به دیدگاه

دوست ندارم اینو بگم ولی فک کنم کارت شما مشکل داره.

گارانتی داره ؟

اگه داره اعصاب خودت رو بهم نریز ببر بده به گارانتی.

من یک هفته هست خریدم از هیمن انجمن خریدم.پشت دستمو داغ میکنم دیگه خرید نکنم تو دنیای مجازی....گارانتی که داره با گارانتی ماتریکس.طرف گفته دو سه ماه کار کرده.معلوم نیست چه طوری زده ترکوندش بعدش داده به ما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یک هفته هست خریدم از هیمن انجمن خریدم.پشت دستمو داغ میکنم دیگه خرید نکنم تو دنیای مجازی....گارانتی که داره با گارانتی ماتریکس.طرف گفته دو سه ماه کار کرده.معلوم نیست چه طوری زده ترکوندش بعدش داده به ما

از اونی کی خریدی بپرس کارت رو اور نکرده 

البته اگر راستش رو بگه 

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی.من یک هفته مشکل کابل hdmi بودم اخرش نشد بی خیال شدم کابل dvi خریدم.حالا تو بازی اینطور میشه.850 پول دادم که همه امکانات رو داشته باشه.نمیشه که 32 بیت نصب کنم و خودمو محدود کنم.دوستمون گفت کارت مشکل داره دلم ریخت...اگه ببرم گارانتی قبول نکرد چه کار کنم؟؟گارانتی ماتریکس خوبه یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

خب همیشه سعی کن از کسی جنس بخر که سابقه بالایی داشته باشه.

صداقت تو کارش باشه..

ببینم از روز اول که خریدی این مشکل رو داشت یا بعدا پیش اومد.

احتمال داره این مشکل رو خود به وجود اورده باشی.؟

ببخشید میپرسم چون بی خبرم مدل کارت شما چیه ؟

داداش من اقای منصوری خریدم.تو پرشن تولز سابقهره اینجا هم تازه اومده.عکس ازش گذاشت.من تهرانم اون اصفهان.گفتم چرا میخای بفروشی گفت به کارم نمیاد یک کارت 100 تومانی به کارم میاد.حالا بعد این ماجرا مشکل کارت رو گفتم با هزار قسم و ... گفت من دروغ نمیگم و کارت سالم بوده.بعدش خودش گفت لنگه کارت منو باز خریده.والا من موندم طرف گفته کارت مشکل داره  وقتی میده چرا باید دوباره یکی دیگه بخره!!!!کارت گرافیم واسه کارای معمولی داره کار میکنه اما با اچ دی ام ای و بازی مشکل داره.من چه طوری میتونم از اون اقا جواب بگیرم؟؟

لینک به دیدگاه

داداش الان با اون نرم افزار تستس گرفتم تو تنظمیات بالا تو ده درصد رفت صفحه قفل کرد...

من یه 480 داشتم که زیر فشار فریز میداد وقتی down clock میکردم یا ولتاژ میدادم درست میشد مثل اینکه ولتاژ کم میاورد.

شما یه کاری کنین به ولتاژ دست نزنین یکم کلاک کارت رو با msi afterburner  کم کنین بعد تست بگیرین ببینین چی مشیه مثلا اگر کلاک کارت 1000 هست بزارین رو 950 ببینین جواب میده یا نه.بازهم میگم الان به ولتاژ دست نزنین.

الان تست بگیرین نتیحه رو بگین

به امید خدا اگه جواب بده راه خلش سادست.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

تا حال تو عمرم تو این یک هفته که سیستم رو جمع کردم دهنم سرویس نشده بود...

لینک به دیدگاه

من یه 480 داشتم که زیر فشار فریز میداد وقتی down clock میکردم یا ولتاژ میدادم درست میشد مثل اینکه ولتاژ کم میاورد.

شما یه کاری کنین به ولتاژ دست نزنین یکم کلاک کارت رو با msi afterburner  کم کنین بعد تست بگیرین ببینین چی مشیه مثلا اگر کلاک کارت 1000 هست بزارین رو 950 ببینین جواب میده یا نه.بازهم میگم الان به ولتاژ دست نزنین.

الان تست بگیرین نتیحه رو بگین

به امید خدا اگه جواب بده راه خلش سادست.

داداش اینکارو هم کردم نشد.حتی با خود نرم افزار کاتالیست زدم نشد.واسه این بازی اگه قراره اینطور بشه وای به حال بازی کراسیس..چقدر ما تو ایران بد بخت هستیم.اشغال ترین جنس ها با اون قیمتا و با این برند ها میارن استفاده میکنیم.850 پول دادم یک بازی کامیون سواری تو چند دقیقه قفل میکنه با پاور 660 وات.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش اینکارو هم کردم نشد.حتی با خود نرم افزار کاتالیست زدم نشد.واسه این بازی اگه قراره اینطور بشه وای به حال بازی کراسیس..چقدر ما تو ایران بد بخت هستیم.اشغال ترین جنس ها با اون قیمتا و با این برند ها میارن استفاده میکنیم.850 پول دادم یک بازی کامیون سواری تو چند دقیقه قفل میکنه با پاور 660 وات.

هادی جان اینقدر به گرافیک و فروشنده بدبین نباشین شما راهنمایی های دوستان رو در پیش بگیرین انشاالله حل میشه و مطمئن باشین مشکل اساسی نیست / شما ویندوز 7 64 بیتی رو با تمام اپدیتهاش نصب بکنین و تست بگیری هم از همون بازی و هم از بازی کرایسیس و نتیجه رو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

ولتاژ دیفالت کارتتون و کور کلاک کارتتون رو بهم بگین از رو دیاگرام افتر برنر بخونین.

ولتاژ کارت تو حال ایدل و ولتاژ کارت تو حالت لود رو اعلام کنید

برای این کارت  اگر مدل ghz ed باشه ولتاژ تو حالت لود باید  تو محدوده 1.21x اون x  که گذاشتم یعنی هر عددی ممکنه باشه.

میتونین از تنظیمات msi after burner مقدار ولتاژ کارت رو بزارین رو صفحه بازی یا تست ها فقط کافی هست تیکش رو بزنین و به صورت یه عدد رنگی میاد بالای مانیتور سمت چپ از رو اون تغییرات ولتاژ رو حین تست بخونین و بگین تا قبل از قطغ شدن تست وضع ولتاژ کارت چطوری بوده 

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

خیلی زورم میاد 2 میلیون پول دادم. اخرش هم این.به بد بختی پول درمیارم اخرش هم اینطور میشه.مگه دستم به اون کسانی بهم دروغ گفتن برسه...من احقم 850 پول دادم 150 مینداختم روش مدل جیفورس 760 میخریدم اونم نو با خیال راحت...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم جوش نزن میدونم سخته ولی فقط یک فردا رو تحمل کن و شنبه ببر گارانتی. همین. حالا از 100 تا کارت گرافیک 2 تاش خراب در میاد که یکیش به شما افتاده ولی گارانتی هم مال همین موقع هاستو براند MSI کارت گرافیک های خیلی خوبی داره.

اگر میتونستی روی یک سیستم دیگه امتحانش کنی خیلی خوب میشد ولی ببر گارانتی اگر سالم باشه همون روز ( صبح اول وقت کاری ببر گارانتی) به شما زنگ میزنن میگن کارت سالمه بیا ببر اگر م سالم نبود و قابل تعمیر نبود براتون عوضش میکنن.

.

شما کجای تهران هستید؟ شاید بتونیم کارتتون رو روی سیستم من امتحان کنیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هیچ کاری ندارم کارت چشه...بهت اخطار میدم برای این که مشکل جدیتر نشده ببری گارانتی.

همین...دیگه خودشون میدونن چیکار کنن:دی

لینک به دیدگاه

شما با msi afterburner کار کنین کتالیست رو کاریش نداشته باشین رو کلاک های پایینتر هم امتحان کنید. 

شما اینکارها رو که گفتم بکنبن و ولتاژ کارت رو هم اعلام کنین فوقش درست نشه گارانتی برای همینه تازه اگر کارت درست نشه کارت نو بهتون میدن

واسه همینه که میگن کارت گرون با گارانتی بخرین ماتریکس گارانتی بدی نیست msi هم برند خوبیه من چند تا کارت msi داشتم فقط یکیش رو خودم 1 سال پیش با اختیار خودم سوزوندم 6200 بود باور کن به این سادگی هام نسوخت:دی

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

ولتاژ دیفالت کارتتون و کور کلاک کارتتون رو بهم بگین از رو دیاگرام افتر برنر بخونین.

ولتاژ کارت تو حال ایدل و ولتاژ کارت تو حالت لود رو اعلام کنید

برای این کارت  اگر مدل ghz ed باشه ولتاژ تو حالت لود باید  تو محدوده 1.21x اون x  که گذاشتم یعنی هر عددی ممکنه باشه.

میتونین از تنظیمات msi after burner مقدار ولتاژ کارت رو بزارین رو صفحه بازی یا تست ها فقط کافی هست تیکش رو بزنین و به صورت یه عدد رنگی میاد بالای مانیتور سمت چپ از رو اون تغییرات ولتاژ رو حین تست بخونین و بگین تا قبل از قطغ شدن تست وضع ولتاژ کارت چطوری بوده 

04264626992098068626.png

ویرایش شده توسط hadi-fm
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...