رفتن به مطلب

بازم یک مشکل دیگه....از گرافیک لعنتی

hadi-fm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیلی زورم میاد 2 میلیون پول دادم. اخرش هم این.به بد بختی پول درمیارم اخرش هم اینطور میشه.مگه دستم به اون کسانی بهم دروغ گفتن برسه...من احقم 850 پول دادم 150 مینداختم روش مدل جیفورس 760 میخریدم اونم نو با خیال راحت...

مشکل کار شما همین بود...

قبلش یه تایپک مشاوره نزدید و الان این اشتباه خودتونو از معامله کردن با اینترنت یا کاربراش میدونید.

شما میتونستید به جای معامله کردن با کسی که نمیشناسیدش در توانتون بود مقداری پول میزاشتید روش و یک کارت بهتر تهیه میکردید.

الانم دیر نشده..ببر گارانتی و تعمیر یا تعویضش کن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشخصات پاورتون چی بود؟

میشه مشخصات کل سیستمتونو بگید؟؟

لینک به دیدگاه

دوست گلم جوش نزن میدونم سخته ولی فقط یک فردا رو تحمل کن و شنبه ببر گارانتی. همین. حالا از 100 تا کارت گرافیک 2 تاش خراب در میاد که یکیش به شما افتاده ولی گارانتی هم مال همین موقع هاستو براند MSI کارت گرافیک های خیلی خوبی داره.

اگر میتونستی روی یک سیستم دیگه امتحانش کنی خیلی خوب میشد ولی ببر گارانتی اگر سالم باشه همون روز ( صبح اول وقت کاری ببر گارانتی) به شما زنگ میزنن میگن کارت سالمه بیا ببر اگر م سالم نبود و قابل تعمیر نبود براتون عوضش میکنن.

.

شما کجای تهران هستید؟ شاید بتونیم کارتتون رو روی سیستم من امتحان کنیم

من میدان ولی عصر هستم تو پانسیون زندگی میکنم.محل کارم پایتخت هست تو فروشگاه لب تاب کار میکنم

لینک به دیدگاه

شما با msi afterburner کار کنین کتالیست رو کاریش نداشته باشین رو کلاک های پایینتر هم امتحان کنید. 

شما اینکارها رو که گفتم بکنبن و ولتاژ کارت رو هم اعلام کنین فوقش درست نشه گارانتی برای همینه تازه اگر کارت درست نشه کارت نو بهتون میدن

واسه همینه که میگن کارت گرون با گارانتی بخرین ماتریکس گارانتی بدی نیست msi هم برند خوبیه من چند تا کارت msi داشتم فقط یکیش رو خودم 1 سال پیش با اختیار خودم سوزوندم 6200 بود باور کن به این سادگی هام نسوخت:دی

من می ترسم به بقیه چیزاش دست بزنم شانس ندارم واقعا الان میسوزه دیگه گارانتی قبول نمیکنه بونه میفته دستشون..

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشخصات پاورتون چی بود؟

میشه مشخصات کل سیستمتونو بگید؟؟

رم 4 گیگ سی پی یو 3220 مادر برد هم ایسوس b75mlx.این قطعات با هارد 1 ترا دارم نو هستن.پاو.ر هم اسیبل 660 وات ریل هست

لینک به دیدگاه

میشه یه لینک از پاورتون بدید؟؟

کی خریدیدش؟؟

یه احتمال دیگه هم میشه داد که از پاور باشه...چند عدد خروجی pci-e داره؟؟چند پین؟

لینک به دیدگاه

اگه مین گرافیک آنبورد داره بنداز رو آنبورد تا شنبه بازی نکن کارت رو ببر گارانتی ببین مشکل از کارته یا نه...

فعلا اطلاعت پاورت رو بده ببینم شاید پاورت ضعیفه..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میدان ولی عصر هستم تو پانسیون زندگی میکنم.محل کارم پایتخت هست تو فروشگاه لب تاب کار میکنم

پس خیلی دور هستیم من توی محله کوهک هستم بالای میدون رسالت

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

میشه یه لینک از پاورتون بدید؟؟

کی خریدیدش؟؟

یه احتمال دیگه هم میشه داد که از پاور باشه...چند عدد خروجی pci-e داره؟؟چند پین؟

پاور رو هفته پیش گرفتم اما تازه چند روزه رو سیستم اسمبل کردم.خروجی خیلی زیاد داره.دو تا شش پین داره.کنارشون هم دو تا اضافه داره تا هشت پین بشه.دو تا چهار پین واسه سی پی یو داره

لینک به دیدگاه

پاور رو هفته پیش گرفتم اما تازه چند روزه رو سیستم اسمبل کردم.خروجی خیلی زیاد داره.دو تا شش پین داره.کنارشون هم دو تا اضافه داره تا هشت پین بشه.دو تا چهار پین واسه سی پی یو داره

ایکاش برای این سیستم یه پاور از برند معتبر میگرفتید حداقل...

میشه لینک یا مشخصات دقیقشو بگید؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایکاش برای این سیستم یه پاور از برند معتبر میگرفتید حداقل...

میشه لینک یا مشخصات دقیقشو بگید؟؟

http://www.acbel.com/eng/Product.aspx?id=48&&sd=31&&pid=185

لینک به دیدگاه

درود،

چرا فکر می کنید مشکل از کارت گرافیک هستش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتره با یه پاور دیگه تست بزنی

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.بالاخره مشکل حل شد.خودم مشکلو پیدا کردم فهمیدم ماله سوکت  پاور هست.یکی از سوکت های شش پین مشکل داشت که دادم عوض کردن الان مشکل کامل حل شد.فقط یک سوال این گرافیکی که دارم بازی مثل BF4 رو رو مانیتور فول اچ دی با جزئیات بالا فریم بالای 30 رو بهم میده؟؟؟مدل گرافیکم 7870 سری اورکلاک هست.میخوام بدونم این بازی بیاد راحت اجرا میشه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.بالاخره مشکل حل شد.خودم مشکلو پیدا کردم فهمیدم ماله سوکت  پاور هست.یکی از سوکت های شش پین مشکل داشت که دادم عوض کردن الان مشکل کامل حل شد.فقط یک سوال این گرافیکی که دارم بازی مثل BF4 رو رو مانیتور فول اچ دی با جزئیات بالا فریم بالای 30 رو بهم میده؟؟؟مدل گرافیکم 7870 سری اورکلاک هست.میخوام بدونم این بازی بیاد راحت اجرا میشه؟؟

خوشحالم که مشکلت حل شد رفیق حالا بخند.

بله دوست عزیز برای بازی کردنش مشکلی نخواهی داشت و میتونی رو حداقل 30 فریم حساب کنی.
لینک به دیدگاه

خوشحالم که مشکلت حل شد رفیق حالا بخند.

بله دوست عزیز برای بازی کردنش مشکلی نخواهی داشت و میتونی رو حداقل 30 فریم حساب کنی.

ممنون داداش اما اینو حساب کردی مانیتورم فول اچ دی هسته ها!!!رم 4 گیگ سی پی یو هم 3220

لینک به دیدگاه

تا این 5 صفحه رو بخونم مردم از استرس 

خدا شکر درست شد

چه طور داداش؟؟

لینک به دیدگاه

اینکه آخر سر مشکل رفع میشه یا نه که الحمدالله مشکل کارتتون رفع شد

لینک به دیدگاه

ضمنا دوست عزیز یه تشکر خشک و خال هم از این همه دوستایی که 5 صفحه همراهیت کردن می کردی راه دوری نمی رفت....

لینک به دیدگاه

ضمنا دوست عزیز یه تشکر خشک و خال هم از این همه دوستایی که 5 صفحه همراهیت کردن می کردی راه دوری نمی رفت....

داداش من به خدا حواسم بود...چون سرکار بودم نمیتونستم زیاد تو نت باشم..امشب هم نتم قطع بود الان تونستم بیام نت.از همه دوستان تشکر میکنم.  وهمچنین معذرت که زیاد تند رفتم چون خیلی اعصابم داغون بود.امیدوارم درکم کرده باشین...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هادی جان دیدی بیخودی داشتی اعصابتو خرد میکردی / هی گیر داده بودی به گرافیک و فروشنده

خدارو شکر حل شد

لینک به دیدگاه

به سلامتی و میمنت که مشکلت حل شد.

باز خوبه زود فهمیدی مشکل از سوکت پاور بود(دیر میشد به جای کابل مجبور بودی کارت رو عوض کنی):دی

پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...