رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد پاور و رم براي سيستم گيم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. من مي خواستم سيستم زير رو بخرم. استفاده ام هم فقط گيم هست. مي خواستم يه پاور متناسب باسيستم با قيمت حداكثر ٣٥٠ ( ٦٠٠ وات كافيه فقط برند رو راهنمايي كنيد) و بهترين رم براي گيمينگ رو معرفي كنيد( مد نظرم gskill هست فقط چه مدلش براي گيمينگ بهتره).

Mb: msi z87 g45 gaming

Cpu: 4570

graphic cards: msi GTX 760 gaming

لینک به دیدگاه

پردازنده رو 4670K بخرید! حیفه مادربرد سری Z باشه! اما پردازنده، سری K نباشه!

کارت گرافیک انتخابی هم هنوز به بازار نیومده. اما شنیدم قیمتش حداکثر حدود 1 و 500 هست احتمالاً!!!

برای پاور هم 600 وات Huntkey Jumper 600 B گزینه ی خوبی هست.

در مورد رم هم انتخاب خودتون بهترین هست. سری تریدنت ایکس از سری های اورکلاک و گیمینگ جی اسکیل به حساب میاد و پیشنهادم همین هست. اگر مورد اسنایپر رو جناب حسینی وارد کردن، این رو مد نظر قرار بدید.

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد بنده پاور 650oc گرین هست!اندکی هزینه بیشتر به صرفه هست!

برای رم هم gskill ripjaws 2133 2*4g هست قیمت هم متعادل هست!

البته گزینه دیگری هم میتونید مدنظر داشته باشید و اون kingston hyperx predator 2133 2*4g هست!

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه دوستان برای این سیستم پاور های بی کیفیت گیرین رو پیشنهاد میدن...

از اونجایی که چند روز پیش متوجه شدم شاخه 12 ولت پاور های گیرین(سری oc و مدل های پایین تر)جدا نیست.

به همین علت هم دوستانی با نرم افزار با همین شاخه نوسانات شدیدی داشتند و من اصلا از برند گیرین(چینی)پیشنهاد نمیدم.

کولر مستر-هانت کی و ... پاور های خوبی میزنن.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

پردازنده رو 4670K بخرید! حیفه مادربرد سری Z باشه! اما پردازنده، سری K نباشه!

کارت گرافیک انتخابی هم هنوز به بازار نیومده. اما شنیدم قیمتش حداکثر حدود 1 و 500 هست احتمالاً!!!

برای پاور هم 600 وات Huntkey Jumper 600 B گزینه ی خوبی هست.

در مورد رم هم انتخاب خودتون بهترین هست. سری تریدنت ایکس از سری های اورکلاک و گیمینگ جی اسکیل به حساب میاد و پیشنهادم همین هست. اگر مورد اسنایپر رو جناب حسینی وارد کردن، این رو مد نظر قرار بدید.

ممنون از شما براي راهنمايي. من بودجه ام به سري تريدنت نمي رسه. بين مدل هاي ديگه ي gskill كدوم براي گيمينگ بهترينه؟يكي از دوستان cooler master 750 gx رو معرفي كرد. پاور خوبيه؟

من چون فقط براي گيم مي خوام ارزش نداره به جاي 4570 يه 4670k بردارم.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما براي راهنمايي. من بودجه ام به سري تريدنت نمي رسه. بين مدل هاي ديگه ي gskill كدوم براي گيمينگ بهترينه؟يكي از دوستان cooler master 750 gx رو معرفي كرد. پاور خوبيه؟

من چون فقط براي گيم مي خوام ارزش نداره به جاي 4570 يه 4670k بردارم.

اگه از سری gx کولر مستر صدای فنش رو میتونید تحمل کنید بله برای شما مناسب هستش ولی اگه میتونید بودجتونو تا 400 افزایش بدید یه پاور 600 وات از سری سایلنت پرو m میتونید تهیه کنید که خیلی هم با کیفیته...

لینک به دیدگاه

نه صداي فنش مشكلي نيست. فقط قيمت اين مدل رو شما مي دونيد؟ و اين كه چند در صد اين ٧٥٠ وات واقعي هست؟ من اگر بعدا بخوام يه 760 ديگه sli كنم به مشكل بر نمي خورم؟

لینک به دیدگاه

انتخاب قطعی برا پاور شد ی سر بزن اینجا شاید کنار اومدیم..

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21764&p=241884

لینک به دیدگاه

نه صداي فنش مشكلي نيست. فقط قيمت اين مدل رو شما مي دونيد؟ و اين كه چند در صد اين ٧٥٠ وات واقعي هست؟ من اگر بعدا بخوام يه 760 ديگه sli كنم به مشكل بر نمي خورم؟

چرا اگه در آینده قصد sli دارید باید پاور 720 الی بالاتر تهیه کنید...

از وات پاور های کولر مستر اطمینان داشته باشید-پاور های بسیار با کیفیتی هستند..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قيمت اين مدلي كه گفتم تو ايران چند هست؟

من سری جی ایکس رو پیشنهاد نمیدم چون توی کابل کشی خیلی اذیت میشید چون کابل ها کمی کوتاه هستن.

الان پاور من که توی امضام هست حدود 530 هست

لینک به دیدگاه

coolermaster silent pro M2 720W

پاور بسیار با کیفیتی هستش که بیش از 5 سال گارانتی میکنن شرکت دریا کامپیوتر..

نسبت به پولی که میدید کاملا ارزش داره..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم دوست عزیز اگر امکان افزایش بودجه برای شما وجود نداره پیشنهاد میکنم پاور green 750OC بخرید. قیمتش هم حدود 460 تومن هست. و 650 وات او سی هم 415 تومن

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین پاور در محدوده ی قیمت 350 تومن با 650 وات این هست=http://www.rayansaba.com/index.php?productID=7361

بهترین رم g.skill بعد از تریددینت x این رم ها هستند که کاکردش حدود 340 هست=http://forum.persiantools.com/t451118.html

لینک به دیدگاه

میگم دوست عزیز اگر امکان افزایش بودجه برای شما وجود نداره پیشنهاد میکنم پاور green 750OC بخرید. قیمتش هم حدود 460 تومن هست. و 650 وات او سی هم 415 تومن

امیر جان ازاین پیشنهادات نده بعضی دوستان این پاورهارو بی کیفیت میدونن!

استارتر عزیزاگه مشکل بودجه نداریدپیشنهاد بنده هم اینه که  ازسری enermax تهیه کنید!

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

امیر جان ازاین پیشنهادات نده بعضی دوستان این پاورهارو بی کیفیت میدونن!

استارتر عزیزاگه مشکل بودجه نداریدپیشنهاد بنده هم اینه که  ازسری enermax تهیه کنید!

عزیز گفتم چرا...دلیلم رو هم قبلش در پست های قبلم عرض کردم..

در تایپیک های خیلی قبل ترش هم دلیل این که چرا دیگه از برند گیرین پاور نمیگیرم و نخواهم گرفت رو گفتم.

شاد باشید و رستگار @};-

لینک به دیدگاه

سلام به همگی بنده خودم در یک سایت مقاله نویس سخت افزار هستم ولی من در آخر ندونستم که آیا رم هایی با فرکانس 2400 مگاهرتز بر روی مادربرد های z87 جواب می دهند یا نه . ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

سلام به همگی بنده خودم در یک سایت مقاله نویس سخت افزار هستم ولی من در آخر ندونستم که آیا رم هایی با فرکانس 2400 مگاهرتز بر روی مادربرد های z87 جواب می دهند یا نه . ممنون میشم پاسخ بدی

اگر روی z87 جواب نده پس باید روی چی جواب بده؟

دوست عزی تمامی z87 از 2400 گرفته تا 3000 را جواب می دهند و یه دو سه تاشون هم 3100 رو جواب می دهند.

لینک به دیدگاه

يه پاور cooler master 750w GX گرفتم. پاور خوبيه؟

پاور خوبیه ولی ایکاش حداقل ما رو بی جواب نمیزاشتی که چرا سایلنت پرو ام نگرفتی اونم آک

مبارکت باشه @};-

لینک به دیدگاه

اخه بودجه ام به سايلنت پرو نمي رسيد. دست دو اين رو ٢٨٥ تومان گرفتم.

لینک به دیدگاه

http://www.corsair.com/tr3x6g1600c8d.html

اين ها رم هاي خوبي هستند؟ كسي كه مي خوام ازش بخرم فقط ٢ تاش رو داره مي شه به صورت دوال استفاده كرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...