رفتن به مطلب

لیون کامپیوتر به نمایندگان اینده سیما (گرین green)پیوست

Recommended Posts

درود

در راستای بهتر شدن فعالیت ما در زمینه فروش قطعات بر ان شدیم که نمایندگی محصولات گرین رو بگیریم که این مسئله با بررسیهای مختلف و کمک جناب مهندس عمرانی انجام شد .

در این راستا تصمیم داریم بعد از بررسیهای مختلف قیمتهای محصولات گرین رو طوری تنظیم کنیم و یا عملیاتی روش انجام بدیم که بشه این محصولات رو در تمام ایران با یک قیمت ثابت تحویل مشتری داد . که این مسئله خودش جای بحث داره . در کل از این پس محصولات گرین توسط لیون کامپیوتر با قیمت مشخص شده شرکت اینده سیما ارائه داده خواهد شد .

گارانتی محصولات در شهرستانهایی که نمایندگی نداره بر عهده شرکت اینده سیما هستش که این عمل نشان دهنده اعتبار و مشتری مداری این شرکت میباشد .

در کل ما سعی میکنیم محصولات گرین رو با قیمت مناسب و خدماتی که مورد رضایت شما قرار بگیره ارائه دهیم .

با تشکر از شما خریداران عزیز و شرکت اینده سیما و جناب عمرانی عزیز که در این زمینه خیلی زحمت کشیدن

لینک به دیدگاه

سعید جان، تبریک میگم

و این قیمت پایه در سراسر کشور واقعا عالی است، اگر بشود که حرف ندارد

لینک به دیدگاه

درود

بنده هم خوشحالم که لیون باز هم زمینه های فعالیتش بیش از پیش توسعه پیدا کرده و ایندفعه نماینده یکی از مشتری مدار ترین کمپانی های داخل ایران شده .انشالله به واسطه کسب این نمایندگی خدمات بهتری به خریداران عزیز این فروشگاه در رابطه با عرضه و پشتیبانی محصولات گرین انجام بشه.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سعید جان، تبریک میگم

و این قیمت پایه در سراسر کشور واقعا عالی است، اگر بشود که حرف ندارد

خوب اینجوری که محاسبه کردیم بعضی از کالاها برای ما نمیصرفه که در تمام کشور یه قیمت باشه ولی اون رو هم داریم بررسی میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این خیلی عالیه که قیمت قطعات تو تمام کشور یکی باشه من که تو اصفهان هستم برا خریدن هر قطعه اگر تو اینترنت دو روز بگردم که اصلا ببینم چی بخرم تا انتخاب کردم باید یک هفته دنبال قیمت مناسب و محل فروش مناسب بگردم=d>

لینک به دیدگاه

آقا این خیلی عالیه که قیمت قطعات تو تمام کشور یکی باشه من که تو اصفهان هستم برا خریدن هر قطعه اگر تو اینترنت دو روز بگردم که اصلا ببینم چی بخرم تا انتخاب کردم باید یک هفته دنبال قیمت مناسب و محل فروش مناسب بگردم=d>

برای اصفهان یکم کم گفتی وقت بیشتری میخواد تو یه پاساژ قیمتها خیلی فرق داره من الان یک هفته دارم میگردم هنوز پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

درود

در راستای بهتر شدن فعالیت ما در زمینه فروش قطعات بر ان شدیم که نمایندگی محصولات گرین رو بگیریم که این مسئله با بررسیهای مختلف و کمک جناب مهندس عمرانی انجام شد .

در این راستا تصمیم داریم بعد از بررسیهای مختلف قیمتهای محصولات گرین رو طوری تنظیم کنیم و یا عملیاتی روش انجام بدیم که بشه این محصولات رو در تمام ایران با یک قیمت ثابت تحویل مشتری داد . که این مسئله خودش جای بحث داره . در کل از این پس محصولات گرین توسط لیون کامپیوتر با قیمت مشخص شده شرکت اینده سیما ارائه داده خواهد شد .

گارانتی محصولات در شهرستانهایی که نمایندگی نداره بر عهده شرکت اینده سیما هستش که این عمل نشان دهنده اعتبار و مشتری مداری این شرکت میباشد .

در کل ما سعی میکنیم محصولات گرین رو با قیمت مناسب و خدماتی که مورد رضایت شما قرار بگیره ارائه دهیم .

با تشکر از شما خریداران عزیز و شرکت اینده سیما و جناب عمرانی عزیز که در این زمینه خیلی زحمت کشیدن

بازم تبریک می گم جناب حسینی عزیز...:-w

مگر اینکه شما به بازار سخت افزار ایران یک سر و سامانی بدید...!!

متاسفانه هرچه قدر فاصله از تهران بیشتر می شه قیمت ها تفاوت محسوسی پیدا می کنه...

نمایندگی گرین اینجا فکر می کنم حداقل 5-7 تومن تفاوت قیمت با تهران دارد...

لینک به دیدگاه

سلام

من هم تبریک میگم آقای حسینی انشاا... به سلامتی و پیشرفت روز افزون شما.

لینک به دیدگاه

با سلام

تبریک میگم

کاری بسیار عالی به خصوص برای دوستان شهرستانی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام وخسته نباشید

من هم به نوبه خودم خدمت جناب حسینی تبریک عرض میکنم وآرزوی موفقیت برای ایشان وتمامی پرسنل لیون راازخداوندمنان خواستارم.

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی برای شما و همکارانتون ارزوی موفقیت و سلامتی میکنم

امیدوارم همواره موفق باشید و ما هم با دیدن موفقیتهای شما شاد بشیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...