رفتن به مطلب

نظرسنجی : بهترین مادربرد سوکت 1150 ایسوس سری ROG

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

انتخاب بهترین مادربرد سوکت 1150 سری حرفه ای ROG  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام یک از مادربردهای سری ROG از لحاظ پرفورمنس و بازدهی ارزش خرید دارند

• MAXIMUS VI EXTREME
    • MAXIMUS VI FORMULA
    • MAXIMUS VI HERO
    • MAXIMUS VI GENE
    • MAXIMUS VI IMPACT

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نام انکه زیبایی هارو افرید

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران و اساتید و بزرگان سایت لیون کامپیوتر امیدوارم خوب باشین و سلامت

هدف از ایجاد این تایپیک ایجاد یه منبع قابل استناد و ارزشمند و مشاوره و راهنمایی برای کسانی که میخوان در اینده یا حال تصمیم به خرید یکی از مادربردهای حرفه ای بکنن که لذا

این تایپیک با کمک اطلاعات و نظراتی که در مورد هر یک از مادربردها داده خواهد شد و معایب و محاسن هر یک از مادربردها گفته میشود

کار رو در انتخاب این عزیزان سهل و اسان و در بالا بردن سطح اطلاعاتشون در مورد این سری از مادربردها افزایش خواهد داد

که از دوستان حرفه ای و اساتید محترم و مدیران بزرگوار میخوام که بعداز شرکت در نظرسنجی نظرات ارزشمندشون رو از لحاظ

فنی بیان کرده و دیدگاه شخصیشونو در اینجا به اشتراک بگذارند که انشاالله این تایپیک هم از لحاظ اطلاعاتی

و هم از لحاظ منبع استناد کمک کنه به دوستان که هم سطح مطالبشون بالا بره و هم انتخاب

درستی رو بکنن .

متشکرم

all-maximus-vi-595x146.jpg

rog-logo-sketch.jpg

about_45.jpeg

با کلیک روی اسم مادربرد میتونید به سایت اصلی سازنده و مادربرد مذکور انتقال یابید

MAXIMUS VI EXTREME

4GY8okRxgWNaLhG6kM.jpg

line.jpg

M6E-2D-817x1000.png

8Ao3tOcD7gG9Qzsm_480.jpg

RMhCVmiz1QAw9iRt_480.jpg

MAXIMUS VI FORMULA

17t7sUdCmFDFkJKwJD.jpg

line.jpg

ASUS-ROG-Maximus-VI-Formula-Z87-gaming-m

zEB3X450MDzEu5VO_480.jpg

UDIAlsXjKaxjGglo_480.jpg

MAXIMUS VI HERO

line.jpg

Maximus-VI-Hero-875x1000.png

9PXlyifyRxb5aoQ9_480.jpg

43120a3006fa87f185d47a52a2fabbb2.jpg

MAXIMUS VI GENE

line.jpg

Maximus-VI-Gene-969x1000.png

mPCIe_Combo_II.jpg

gR277VwOBzsmxkwi_480.jpg

MAXIMUS VI IMPACT

line.jpg

Maximus-VI-Impact.png

9093f17f1684a3359409b75992e94c74.png

f8b5d544d5995334081475f56aeeb762.PNG

Maximus-VI-Imapct_with-mPCIe-Combo-II-+-

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام نظر من مادر بورد MAXIMUS VI FORMULA

ساپورت رم با باس بالا

طراحی خوب برای خنک کردن چیپ ها

دارای قابلیت super fx

نصب کولینگ های حرفه ای

و دارای wireless وbluetooth

کلن مادربورد حرفه ای هستش و قیمت بالایی هم داره دیگه قیمت بالاش بر اساس کارایی های زیادش مناسبه

سری rog ایسوس همشون عالی هستن واقعا اسم rog که میاد وحشت به دل برند های دیگه می افته !!!

لینک به دیدگاه

vi اکسترم امکانات بیشتری داره که به کار نمیاد مثلا این رم که تا 3100 ساپورت می کنه که کمتر رمی پیدا میشه ارزون باشه و تا این مقدار هم اورکلاک بشه ولی vi فرمول از نظر اورکلاک بهتر هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط یک نکته رو یاد اور بشم که قیمت مدل فورمولا 100 $ از مدل اکستریم ارزونتره

بورد اکستریم 400$ با دلار 3700 تومن محاسبه شده و قیمت نهاییش 1480000 هست

پس اگه این فاصله 100 $ رو در 3700 ضرب کنیم . مدل فورمولا باید 370 هزار تومان از مدل اکستریم ارزونتر باشه اما در عمل فقط 100 هزار تومان ارزونتره

اگر قیمت فورمولا درست بود اولویت من فورمولا بود اما با این اختلاف قیمت 100 هزار تومانی به جای 370 هزار تومانی  عقل سلیم میگه اکستریم چون به ازای هر دلار 800 تومن قیمتش منطقی تره و با خرید فورمولا پول مفت ریختم تو کیسه وارد کننده

حالا امیدوارم فروشنده ها نرن قیمت اکستریم رو بکنن 1700 که با خیال راحت فورمولا رو بخریم =))))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به هیرو رای دادم!

اگر بودجه Open باشه مسلماً VI اکستریم مورد انتخاب خواهد بود.ولی وقتی میبینم با 2/3 قیمت VI اکستریم میشه Hero خرید و قیمت 995 تومنی اون حتی از سابرتوث هم کمتره,قطعاً انتخاب اول از دید کاربری در سطح من Hero خواهد بود! هر چند خود Hero هم با فیمت 200 $ بازم قیمتش میتونست مناسبتر باشه راحت تا 800 تومن هم جا داشت ولی....

علاوه بر امکانات مناسب,اسلات های PCI خیلی خوب طراحی شده اند.مثلاً من به عنوان یک کاربر معمولی میخوام یک کارت صدای مجزا و دو کارت گرافیک و یک کارت دی وی بـــی نصب کنم , قرار گرفتن یک اسلات PCIE 2X در بالای PCI E3 امکان نصب کارت صدا رو بدون مزاحمت برام فراهم میکنه,فاصله اسلات های PCI E3 هم خیلی خوبه و نزدیک به هم نیستند حتی اگر کولر گرافیک بزرگ باشه بدون مشکل میتونم 2 SLI/CF کنم.پس همین بورد به راحتی نیاز کاربر نه چندان حرفه ای رو برآورده میکنه

لینک به دیدگاه

از نظز بنده با توجه به قیمت فعلی فرمولا و اختلافی که با اکستریم داره خریدش منطقی در بر نداره واقعا.اگر کسی انقد بخواد بودجه بزاره برای مین و بتونه با 100 تومن بیشتر به جای فرمولا اکستریم بخره چرا این کار رو نکنه!!؟؟؟

هیرو هرچند میتونه پاسخگوی نیاز بسیاری از گیمرهایی مثل خودم باشه وحتی بیشتر و تو بازه انتخابی خیلی از افراد میتونه قرار بگیره ولی بنده هم با آقا مجید موافقم با قیمت 995 تومنی که داره با دلار 5 تومنی در اختیارمون قرار داره فعلا (قیمت 200 دلار هست) و نسبت به اکستریم قیمت چندان مناسبی نداره و هنوز جا برای تعدیل قیمت داره.در صورتی که قیمت مناسب بشه انتخاب بنده هم برای شخص خودم هیرو میتونه باشه.(جالب اینه که سیبرتوث قیمتش 250 دلار هست و 50 دلار از هیرو گرونتره ولی اینجا فقط 4 تومن از هیرو گرونتره با قیمت 999 تومن!!!؟؟؟؟)

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131976

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131989

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام نظر من مادر بورد MAXIMUS VI FORMULA

ساپورت رم با باس بالا

طراحی خوب برای خنک کردن چیپ ها

دارای قابلیت super fx

نصب کولینگ های حرفه ای

و دارای wireless وbluetooth

کلن مادربورد حرفه ای هستش و قیمت بالایی هم داره دیگه قیمت بالاش بر اساس کارایی های زیادش مناسبه

سری rog ایسوس همشون عالی هستن واقعا اسم rog که میاد وحشت به دل برند های دیگه می افته !!!

سلام

تشکر میکنم از نظری که دادین و سپاسگذارم از این که در این نظرسنجی شرکت فرمودید و دیدگاهتونو بیان کردید

vi اکسترم امکانات بیشتری داره که به کار نمیاد مثلا این رم که تا 3100 ساپورت می کنه که کمتر رمی پیدا میشه ارزون باشه و تا این مقدار هم اورکلاک بشه ولی vi فرمول از نظر اورکلاک بهتر هست.

سلام

از جنابعالی هم تشکر میکنم که نظر خودتونو در مورد انتخابتون بیان کردید .

فقط یک نکته رو یاد اور بشم که قیمت مدل فورمولا 100 $ از مدل اکستریم ارزونتره

بورد اکستریم 400$ با دلار 3700 تومن محاسبه شده و قیمت نهاییش 1480000 هست

پس اگه این فاصله 100 $ رو در 3700 ضرب کنیم . مدل فورمولا باید 370 هزار تومان از مدل اکستریم ارزونتر باشه اما در عمل فقط 100 هزار تومان ارزونتره

اگر قیمت فورمولا درست بود اولویت من فورمولا بود اما با این اختلاف قیمت 100 هزار تومانی به جای 370 هزار تومانی  عقل سلیم میگه اکستریم چون به ازای هر دلار 800 تومن قیمتش منطقی تره و با خرید فورمولا پول مفت ریختم تو کیسه وارد کننده

حالا امیدوارم فروشنده ها نرن قیمت اکستریم رو بکنن 1700 که با خیال راحت فورمولا رو بخریم =))))

سلام

جناب رضایی عزیز منت سر ما نهادین و تایپیک رو با اطلاعات و نظر ارزشمندتون پربار کردید که تشکر مخصوص میکنم از حضرتعالی / و واقعا به نکته مهم و موشکافانه ای اشاره فرمودیید که اشناالله این موارد کلیدی رو دوستان در خاطر داشته باشند که یک اصل حساب میشه

من به هیرو رای دادم!

اگر بودجه Open باشه مسلماً VI اکستریم مورد انتخاب خواهد بود.ولی وقتی میبینم با 2/3 قیمت VI اکستریم میشه Hero خرید و قیمت 995 تومنی اون حتی از سابرتوث هم کمتره,قطعاً انتخاب اول از دید کاربری در سطح من Hero خواهد بود! هر چند خود Hero هم با فیمت 200 $ بازم قیمتش میتونست مناسبتر باشه راحت تا 800 تومن هم جا داشت ولی....

علاوه بر امکانات مناسب,اسلات های PCI خیلی خوب طراحی شده اند.مثلاً من به عنوان یک کاربر معمولی میخوام یک کارت صدای مجزا و دو کارت گرافیک و یک کارت دی وی بـــی نصب کنم , قرار گرفتن یک اسلات PCIE 2X در بالای PCI E3 امکان نصب کارت صدا رو بدون مزاحمت برام فراهم میکنه,فاصله اسلات های PCI E3 هم خیلی خوبه و نزدیک به هم نیستند حتی اگر کولر گرافیک بزرگ باشه بدون مشکل میتونم 2 SLI/CF کنم.پس همین بورد به راحتی نیاز کاربر نه چندان حرفه ای رو برآورده میکنه

سلام

مجید جان عزیز از جناابعالی هم تشکر میکنم که اقتخار دادین و در این نظر سنجی شرکت فرمودید / واقعا نظرتون قابل تعامل و مهم و ارزشمند بود که دوستان این موارد رو باید در نظر بگیرن که نکات حساسی هستند و باید در انتخاب لحاظ بشن تا انتخابی هوشمندانه کرده باشیم

از نظز بنده با توجه به قیمت فعلی فرمولا و اختلافی که با اکستریم داره خریدش منطقی در بر نداره واقعا.اگر کسی انقد بخواد بودجه بزاره برای مین و بتونه با 100 تومن بیشتر به جای فرمولا اکستریم بخره چرا این کار رو نکنه!!؟؟؟

هیرو هرچند میتونه پاسخگوی نیاز بسیاری از گیمرهایی مثل خودم باشه وحتی بیشتر و تو بازه انتخابی خیلی از افراد میتونه قرار بگیره ولی بنده هم با آقا مجید موافقم با قیمت 995 تومنی که داره با دلار 5 تومنی در اختیارمون قرار داره فعلا (قیمت 200 دلار هست) و نسبت به اکستریم قیمت چندان مناسبی نداره و هنوز جا برای تعدیل قیمت داره.در صورتی که قیمت مناسب بشه انتخاب بنده هم برای شخص خودم هیرو میتونه باشه.(جالب اینه که سیبرتوث قیمتش 250 دلار هست و 50 دلار از هیرو گرونتره ولی اینجا فقط 4 تومن از هیرو گرونتره با قیمت 999 تومن!!!؟؟؟؟)

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131976

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131989

سلام

کسری جان از جنابعالی هم بابت وقتی که گذاشتنین و نظر و دیدگاهتونو بیان کردید سپاسگذارم  / بله متاسفانه قضیه قیمت گذاری در کشور عزیزمون داستانیست عجیب و باورنکردنی و افسانه ای !

لینک به دیدگاه

توی داستان اورکلاکینگ از پلت فورم 775 و با رمپیج اکستریم، توی 1156 با ماکسیموس 3 اکستریم و فرمولا، توی 1366 با رمپیج 3 اکستریم، توی 1155 با ماکسیموس IV و V اکستریم و توی 2011 با رمپیج IV اکستریم همیشه و بدون شک انتخاب اول من اسوس بوده ... ولی توی 1150 بایستی عرض کنم این داستان دیگه صحت نداره (کجا هستند اونهایی که می گفتند پوریا چشم بسته از اسوس تعریف می کنه؟)

اگر از دید گیم و بازی به داستان نگاه کنیم هنوز ROG ها انتخاب های اول هستند.

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی داستان اورکلاکینگ از پلت فورم 775 و با رمپیج اکستریم، توی 1156 با ماکسیموس 3 اکستریم و فرمولا، توی 1366 با رمپیج 3 اکستریم، توی 1155 با ماکسیموس IV و V اکستریم و توی 2011 با رمپیج IV اکستریم همیشه و بدون شک انتخاب اول من اسوس بوده ... ولی توی 1150 بایستی عرض کنم این داستان دیگه صحت نداره (کجا هستند اونهایی که می گفتند پوریا چشم بسته از اسوس تعریف می کنه؟)

@};-

خائن

لینک به دیدگاه

@};-

سلام و عرض ادب

آقا پوریا فکر کنم این مادربورد دل شما را هم برده  :p

MSI Z87-XPOWER

لینک به دیدگاه

اگه پول داشته باشم همون MAXIMUS VI EXTREME میخرم ولی برای بازی و مد کردن MAXIMUS VI FORMULA

لینک به دیدگاه

فورمیولا خیلی خوشگله! اما یکم قیمتش بالاست! اگه کمتر بود انتخاب اول من بود! اما الان اکستریم هست!

به جفتشم رای دادم!

بقیشم انگار رفتی شهر بازی سوار این هواپیماها شدی که 50 تومن میندازی توش راه میفته! :p :D

لینک به دیدگاه

درود عطا جان و دوستان عزیز

قبل از هرچیز خسته نباشید میگم خدمت دوست عزیزم عطا جان بخاطر زحمتی که میکشن و به فکر بچه های فروم هستن!

انتخاب اول بنده vi extreme هست ، چون دوست دارم مادربردی که انتخاب میکنم بهترین و پرقدرت ترین باشه و همچنین پرفورمنسی بی نظیر داشته باشه (البته قیمتش هم بدک نیستا)

انتخاب دوم بنده vi hero هست که این انتخاب درکنار داشتن قدرت و پرفورمنس خوب ، قیمت متعادل تری هم داره!

انتخاب سوم هم vi gene هست که واقعا ازاین سری راضی بودم ، با سری v gene کارکرده بودم و بسیار راضی کننده بود درعین کوچک بودن برد و ازسری mini atx بودن!

البته این نوع انتخاب بستگی داره به زمان خرید ونقدینگی جیب بنده!

انتخاب اول که مناسب دوستان وضع خوب و اورکلاکرهای عزیز هست!

انتخاب دوم متناسب با دوستانی هست که دوست دار سری rog هستن و درعین حال هم زیبایی ، هم قدرت ، هم پرفورمنس و هم هزینه مالی رو درکنارهم میخوان داشته باشن!

وانتخاب سوم هم برای دوستان عزیزی هست که کمبود فضا درون کیس دارن و قصد داشتن یک مادربرد قدرتمند با قیمت مناسب رو دارن بهشون پیشنهاد داده میشه(البته سری vi impact هم به این دوستان پیشنهاد میشه!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من  hero رو با 4770 k دارم تازه گرفتم دو هفته است دارم موشک هوا میکنم باهاش باور نمیکنید سرعت   سیستم  رو اینقدر ایسوس خوب زده این  مدل hero رو  واقعا قهرمانه به تمام معناست  توی اوج لود cpuوگرافیک ها دما ی بورد 22 تا 25 درجه است واقعا راضی هستم قیمتش هم عالی بود خلاصه ایسوس چیزی زده  اخرش

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

حیف که هیرو پورت VGA نداره!

وگرنه میخریدمش! اونطوری باید مانیتور رو هم عوض کنم :D

دیگه مجبورم اکستریم یا فورمیولا بگیرم دیگه :p  :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

سلام

پوریا جان از جنابعالی هم تشکر میکنم که افتخار دادین و در این نظرسنجی شرکت فرمودید که کمال تشکر و قدردانی رو دارم که تایپیک رو با ارزش کردین با نظرات و دیدگاه هاتون .

لینک به دیدگاه

هیشکی به این GENE بیچاره رای نداده الا آقا حمید؟ مگه بیشتر از 2 تا اسلات PCIe 3.0 نیاز دارین؟ ایول بابا، خدایگان SLI!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه پول داشته باشم همون MAXIMUS VI EXTREME میخرم ولی برای بازی و مد کردن MAXIMUS VI FORMULA

سلام

از جنابعالی هم برای شرکت در نظرسنجی و نظری که ارسال فرمودید تشکر میکنم

فورمیولا خیلی خوشگله! اما یکم قیمتش بالاست! اگه کمتر بود انتخاب اول من بود! اما الان اکستریم هست!

به جفتشم رای دادم!

بقیشم انگار رفتی شهر بازی سوار این هواپیماها شدی که 50 تومن میندازی توش راه میفته! :p :D

سلام

ازتون تشکر میکنم بابت شرکت در نظرسنجی و نظری که ارسال فرمودید در مورد مادربرد مورد نظرتون / بقیشم یکمی بیشتر از شهربازیه مثلا پرواز با هواپیماهای اموزشی !

درود عطا جان و دوستان عزیز

قبل از هرچیز خسته نباشید میگم خدمت دوست عزیزم عطا جان بخاطر زحمتی که میکشن و به فکر بچه های فروم هستن!

انتخاب اول بنده vi extreme هست ، چون دوست دارم مادربردی که انتخاب میکنم بهترین و پرقدرت ترین باشه و همچنین پرفورمنسی بی نظیر داشته باشه (البته قیمتش هم بدک نیستا)

انتخاب دوم بنده vi hero هست که این انتخاب درکنار داشتن قدرت و پرفورمنس خوب ، قیمت متعادل تری هم داره!

انتخاب سوم هم vi gene هست که واقعا ازاین سری راضی بودم ، با سری v gene کارکرده بودم و بسیار راضی کننده بود درعین کوچک بودن برد و ازسری mini atx بودن!

البته این نوع انتخاب بستگی داره به زمان خرید ونقدینگی جیب بنده!

انتخاب اول که مناسب دوستان وضع خوب و اورکلاکرهای عزیز هست!

انتخاب دوم متناسب با دوستانی هست که دوست دار سری rog هستن و درعین حال هم زیبایی ، هم قدرت ، هم پرفورمنس و هم هزینه مالی رو درکنارهم میخوان داشته باشن!

وانتخاب سوم هم برای دوستان عزیزی هست که کمبود فضا درون کیس دارن و قصد داشتن یک مادربرد قدرتمند با قیمت مناسب رو دارن بهشون پیشنهاد داده میشه(البته سری vi impact هم به این دوستان پیشنهاد میشه!)

سلام

حمید جان از جنابعالی هم تشکر مخصوص میکنم بابت شرکت در نظرسنجی و بیان مطالب مهم در مورد مادربردها و محاسن و معایبی که تجربه کردین

سلام من  hero رو با 4770 k دارم تازه گرفتم دو هفته است دارم موشک هوا میکنم باهاش باور نمیکنید سرعت   سیستم  رو اینقدر ایسوس خوب زده این  مدل hero رو  واقعا قهرمانه به تمام معناست  توی اوج لود cpuوگرافیک ها دما ی بورد 22 تا 25 درجه است واقعا راضی هستم قیمتش هم عالی بود خلاصه ایسوس چیزی زده  اخرش

سلام

پس میتونم بگم خوش به حالتون / مادربردی که تو سیستمتون به کار بردید یه گلادیاتور به تمام معناست

حیف که هیرو پورت VGA نداره!

وگرنه میخریدمش! اونطوری باید مانیتور رو هم عوض کنم :D

دیگه مجبورم اکستریم یا فورمیولا بگیرم دیگه :p  :D 

خب به نظرم نداشتن پورت vga چیزی از قدرت و خودنمایی hero کم نمیکنه / حیف نیست این بردارو داشته باشین و از کابل hdmi استفاده نکنین ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیشکی به این GENE بیچاره رای نداده الا آقا حمید؟ مگه بیشتر از 2 تا اسلات PCIe 3.0 نیاز دارین؟ ایول بابا، خدایگان SLI!!!!

سلام

خب دوستان لیونی مشکل پسندند و همیشه های اند هستند و دوست دارن همه قطعاتشون هم های اند باشه که مایه افتخاره

لینک به دیدگاه

خب به نظرم نداشتن پورت vga چیزی از قدرت و خودنمایی hero کم نمیکنه / حیف نیست این بردارو داشته باشین و از کابل hdmi استفاده نکنین ؟

اره، 100% کم نمیکنه چیزی! ولی وقتی مانیتورت ساپورت نکنه HDMI رو، و پول نداشته باشی، چی کار میکنی آقا عطا؟ :D

یه مادربورد میخری که VGA داشته باشه! :p

ویرایش:

البته الان دیدم که هیچکدوم VGA ندارن :lol:

فکر کنم همون باید برم مانیتور بگیرم :lol:

فکر کنم چون Mini-ATX هستش رای کم گرفته!

هرچی بزرگتر بهتر!!!!! (نظر من این نیست البته!)

اما اونم واسه خودش غووووول مخوفیه!!! :wacko:

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

به این سوال میشه جواب های متفاوتی داد، اول  باید تعیین کنید که شما جز کدام دسته از افراد هستید؟

1-افرادی که بودجه براشون مهم نیست و به بهترین ها فکر میکنند

2-افرادی که بودجه در اولویت نخست براشون قرار داره و سعی میکنند بهترین انتخاب با توجه به بودجه داشته باشند

3- افرادی که دوست دارند  بهترین بازدهی نسبت به قیمت داشته باشند

و..

البته دسته بندی های دیگر هم از لحاظ کاربردی وجوداره مثل اکستریم گیمر،گیمر، اورکلاکر،اکستریم اورکلاکرو..

از نظر بنده برای اورکلاکر ها بهترین مادربورد فعلی سری ROG با توجه به اختلاف قیمتش با مدل های دیگه Maximus VI Extreme هست

برای گیمر ها هم مادربورد vi hero گزینه مناسبی هست بلوتوث و WiFi هم میشه با 40-50 تومن دانگل usb تهیه کردو نمیتونه ایراد بزرگی برای این برد باشه

یک نکته مهم در خرید ها این هست که گاهی اوقات ممکنه یک ویژگی خاص ازکالا برای ما چشم نواز باشه وما را مسر به خریدش نمایددرصورتی که امکان داره از لحاظ قیمتی  توجیهی برای خریدش وجود نداشته باشد

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

آقا پوریا فکر کنم این مادربورد دل شما را هم برده  :p

MSI Z87-XPOWER

سلام

محمد جان عجب مادربرد خفنیه خدایی / از price این مادربردم خبر دارین ؟

لینک به دیدگاه

سلام

محمد جان عجب مادربرد خفنیه خدایی / از price این مادربردم خبر دارین ؟

درود

عطا جان فکرمیکنم حدود2100 قیمت داشته باشه البته طبق صحبت هایی که با یکی ازدوستان واردکننده این برد داشتم! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عطا جان فکرمیکنم حدود2100 قیمت داشته باشه البته طبق صحبت هایی که با یکی ازدوستان واردکننده این برد داشتم! 

عجب قیمت افسانه ای و چه شود ! / تابلو داره با دلار 5000 هزار تومن وارد میشه ( 440 $ ) / چقدر خوب ! ما چی میشیم اخرش ؟

لینک به دیدگاه

درود

خوشم میاد هرکی هر قیمتی بخواد میزنه واسه خودش!

زور داره خداییییششششش! :wacko:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...