رفتن به مطلب

نظرسنجی : بهترین مادربرد سوکت 1150 ایسوس سری ROG

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

انتخاب بهترین مادربرد سوکت 1150 سری حرفه ای ROG  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام یک از مادربردهای سری ROG از لحاظ پرفورمنس و بازدهی ارزش خرید دارند

• MAXIMUS VI EXTREME
    • MAXIMUS VI FORMULA
    • MAXIMUS VI HERO
    • MAXIMUS VI GENE
    • MAXIMUS VI IMPACT

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به دوستان عزیز

به این سوال میشه جواب های متفاوتی داد، اول  باید تعیین کنید که شما جز کدام دسته از افراد هستید؟

1-افرادی که بودجه براشون مهم نیست و به بهترین ها فکر میکنند

2-افرادی که بودجه در اولویت نخست براشون قرار داره و سعی میکنند بهترین انتخاب با توجه به بودجه داشته باشند

3- افرادی که دوست دارند  بهترین بازدهی نسبت به قیمت داشته باشند

و..

البته دسته بندی های دیگر هم از لحاظ کاربردی وجوداره مثل اکستریم گیمر،گیمر، اورکلاکر،اکستریم اورکلاکرو..

از نظر بنده برای اورکلاکر ها بهترین مادربورد فعلی سری ROG با توجه به اختلاف قیمتش با مدل های دیگه Maximus VI Extreme هست

برای گیمر ها هم مادربورد vi hero گزینه مناسبی هست بلوتوث و WiFi هم میشه با 40-50 تومن دانگل usb تهیه کردو نمیتونه ایراد بزرگی برای این برد باشه

یک نکته مهم در خرید ها این هست که گاهی اوقات ممکنه یک ویژگی خاص ازکالا برای ما چشم نواز باشه وما را مسر به خریدش نمایددرصورتی که امکان داره از لحاظ قیمتی  توجیهی برای خریدش وجود نداشته باشد

سلام

حاج صابر تایپیک رو با ورودتون مزین کردید که بهترین تشکرات رو از حضورتون دارم و تشکر میکنم بابت شکافتن این موضوع و اولویت بندی کاربران و اولویت خریدشون که واقعا نکته اساسی و مهمیه که هرکس نسبت به نیازش خرید کنه

حاج صابر عزیز من فک کنم ازگروه 2 و 3 باشم ( مفلص )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی به این قیمتها توجه نکنید .

تا وقتی مادربردی وارد نشده باشد قیمت مشخصی ندارد .

یه زمانی میگفتند maximus vi extreme قیمتش 2400 خواهد بود ولی دیدید که وقتی وارد شد 1480-1500 قیمت خورد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی به این قیمتها توجه نکنید .

تا وقتی مادربردی وارد نشده باشد قیمت مشخصی ندارد .

یه زمانی میگفتند maximus vi extreme قیمتش 2400 خواهد بود ولی دیدید که وقتی وارد شد 1480-1500 قیمت خورد .

سلام

بله کاملا درسته جناب تک و امیدوارم که اینطور باشه و نکته جالبترش اینجاست که که من همین الان که داشتم حساب میکردم همه مادربردها با هر $ حدود 4500 تومن قیمت گذاشته شده که خرید extreme رو به صرفه تر میکنه با قیمت 1400 خورده ای

که اگر با 4500 حساب کنیم ( که مادربردای دیگه با همین قیمت حساب شده ) حدود 1,700 باید پرداخت کنیم

لینک به دیدگاه

سلام

محمد جان عجب مادربرد خفنیه خدایی / از price این مادربردم خبر دارین ؟

سلام و عرض ادب

عطا جان مثل اینکه هنوز وارد بازار ایران نشده

اما باتوجه به قیمت دلاریش و قیمت دلاری MVIE نباید بیشتر از 1600 یا 1700 باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

عطا جان مثل اینکه هنوز وارد بازار ایران نشده

اما باتوجه به قیمت دلاریش و قیمت دلاری MVIE نباید بیشتر از 1600 یا 1700 باشد.

سلام محمد جان انشاالله که همین طوری میشود که فرمودین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...