رفتن به مطلب

سیستم عامل ویندوز 8.1 برای گیم ؟!

Amir751
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مرسی همینو مونده بودم که کاشیا رو چیکار کنم ...  ^_^

آپدیت هم شبا تایم رایگان انجام میدم . پس همه حجمی که میکشه به خاطر آپدیت کاشیاست ؟

اون حجمی که اوایل می بلعه، بخاطر آپدیت اتوماتیکی هست که بعد از نصب ویندوز مصرف میکنه. کاشیها هم بخاطر اینکه دائما درحال آپدیت هستن، به مرور حجمتون رو مصرف میکنن.

لینک به دیدگاه

نه خوب واسه دانلود مشکلی ندارم شب تو تایم رایگان دانلود میکنم . مشکل الانم 2 تا چیزه اولا حدود 2-3 روز وقت میگیره تا ویندوز 8.1 رو مثل ویندوز الانم مجهز کنم (منظورم نرم افزاری و بازی هست) . و اگه جواب هم نگیرم دوباره 2-3 روز برا بازگشت به حالت قبل باید وقت بزارم . واسه همین تاپیک زدم که اگه ارزش نداره بیخودی وقت تلف نکنم .

دوما ویندوز 8 به خاطر رابط مترو دائما وقتی که آنلاینی حجم مصرف میکنه . نمیدونم این مشکل رو چیکار کنم ...

اولا فكر نكنم نسخه كامل اومده باشه

در مورد دوما راهاى زيادى هست مثل راههاى ريجيسترى و نرفم افزارهايى وجود دارن براى اين كار كه مخصوص ويندوز 8 هست براى دانلود هم برين مثلا سايت دانلودها يه همجين جيزايى ديدم كذاشته بودن...

لینک به دیدگاه

اون حجمی که اوایل می بلعه، بخاطر آپدیت اتوماتیکی هست که بعد از نصب ویندوز مصرف میکنه. کاشیها هم بخاطر اینکه دائما درحال آپدیت هستن، به مرور حجمتون رو مصرف میکنن

مرسی بابت وقتی که گذاشتید ...  ^_^

ویرایش شده توسط Amir751
لینک به دیدگاه

اولا فكر نكنم نسخه كامل اومده باشه

در مورد دوما راهاى زيادى هست مثل راههاى ريجيسترى و نرفم افزارهايى وجود دارن براى اين كار كه مخصوص ويندوز 8 هست براى دانلود هم برين مثلا سايت دانلودها يه همجين جيزايى ديدم كذاشته بودن...

ضاهرا نسخه کاملش توسط یه هکر روسی لو رفته و قابل دانلود هست . downloadha و soft98  و p30download هم برا دانلود گذاشتن ...پ

مرسی از وقتی که گذاشتید ...  ^_^

لینک به دیدگاه

هرچه بگذره مشکلاتشو برطرف میکنن.

ایشالا ...  ^_^

لینک به دیدگاه

مرسی بابت وقتی که گذاشتید ...  ^_^

خواهش میکنم، مخلص همه بر و بچ لیونی هستیم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه ایی که بیرون هست با نسخه retail تفاوتی برای یوزر معمولی نداره . وین 8.1 در حد یک آپدیت ( یکم بیشتر ) برای 8 هست تغییری که برای گیمر ملموس باشه وجود نداره . روی وین 8 من بیشتر از 10 تا گیم تست کردم همه بدون مشکل اجرا شدن و تفاوت کارایی نسبت به 7 هم در حدی هست که نیازی نیست از 7 به 8 مهاجرت کرد . اینکه میگن کرنل با کرنل لینوکس بهینه شده کلا شایعه هست و خنده دار هم هست . قبلا در مورد اینکه از 7 تا 8 به جزیات چه تغییراتی شده رو نوشتم از 8 تا 8.1 هم یه چند تا بهش اضافه شده و دیگر هیچ ... (;

لینک به دیدگاه

نسخه ایی که بیرون هست با نسخه retail تفاوتی برای یوزر معمولی نداره . وین 8.1 در حد یک آپدیت ( یکم بیشتر ) برای 8 هست تغییری که برای گیمر ملموس باشه وجود نداره . روی وین 8 من بیشتر از 10 تا گیم تست کردم همه بدون مشکل اجرا شدن و تفاوت کارایی نسبت به 7 هم در حدی هست که نیازی نیست از 7 به 8 مهاجرت کرد . اینکه میگن کرنل با کرنل لینوکس بهینه شده کلا شایعه هست و خنده دار هم هست . قبلا در مورد اینکه از 7 تا 8 به جزیات چه تغییراتی شده رو نوشتم از 8 تا 8.1 هم یه چند تا بهش اضافه شده و دیگر هیچ ... (;

ممنون . پس به نظر شما با خیال راحت برم رو 8.1 ؟ یا چون جدید هست فعلا 8 رو نصب کنم تا مشکلات 8.1 برطرف شه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

8.1 مثلا مشکلات و داستان های 8 رو داره برطرف میکنه :D زیادی حساسی 2 بوت 7 و 8.1 رو با هم نصب کن که خودت رو درگیر داستان های پیچیده نکنی هرکدوم بهتر بودن اون یکی اتوماتیک فراموش میشه (;

لینک به دیدگاه

8.1 مثلا مشکلات و داستان های 8 رو داره برطرف میکنه :D زیادی حساسی 2 بوت 7 و 8.1 رو با هم نصب کن که خودت رو درگیر داستان های پیچیده نکنی هرکدوم بهتر بودن اون یکی اتوماتیک فراموش میشه (;

هاردم پره و 1 پارتیشن 65 گیگ برا 7 دارم فقط . 3 نسخه لینوکس هم دارم (برا یادگیری) . اینم نصب کنم میشه 5 تا  :D

ظاهرا چاره ای نیست . ببینم میشه یکی از لینوکسا رو پاک کنم ntfs کنم واسه 8.1 یا نه . مرسی از همگی ...  :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موضوع اصلی این هست که اینا فکر نمیکنم مترو رو دیگه بخوان حذفش کنند استارت یا یه چیزی مثل استارت نهایتا کنار مترو .

میدونی چرا ؟ اینا 10-20 ساله دیگه رو دارن میبینن سیستم ها کلا تمرکز میکنه رو موبیلیتی فکرش رو کن یه سیستم کامل با قدرت پردازش بالای گرافیکی ( بیشتر از سیستم های دسک تاپ امروزی ) روی یه تاچ پد با سایز معقول و باریک مایکروسافت نوکیا رو خریده الان 9 رو دارن رو نوکیا تست میکنن و 10 هم که میره رو ابر ها .

لینک به دیدگاه

موضوع اصلی این هست که اینا فکر نمیکنم مترو رو دیگه بخوان حذفش کنند استارت یا یه چیزی مثل استارت نهایتا کنار مترو . میدونی چرا ؟ اینا 10-20 ساله دیگه رو دارن میبینن سیستم ها کلا تمرکز میکنه رو موبیلیتی فکرش رو کن یه سیستم کامل با قدرت پردازش بالای گرافیکی ( بیشتر از سیستم های دسک تاپ امروزی ) روی یه تاچ پد با سایز معقول و باریک مایکروسافت نوکیا رو خریده الان 9 رو دارن رو نوکیا تست میکنن و 10 هم که میره رو ابر ها .

مترو ایده خوبیه ولی منی که 1 سال نیست 750 تومن پول مانیتور 1080p دادم دیگه ندارم برم یه مانیتور لمسی بگیرم . تبلتاشم که 2 برابر لپتاپ معمولی با کانفیگ برابر آب میخوره . ای کاش در 2 نسخه دسکتاپ و تاچ میداد بیرون که کاربرای دسکتاپ که تاچ براشون کاربرد نداره انقدر گیج نشن ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...