رفتن به مطلب

CPU مناسب سیستم من؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام....

چه CPU ای مناسب این سیستمه؟ (1155)

طوری باشه که با قطعات خوب مچ بشه! توی رنج قیمت 600  فوقش 700 ... واسه گیم میخوام...

برای راحتی خریدم ترجیح میدم توی فروشگاه لیون هم موجود باشه....

MSI Z77A-G45 Gaming 1155 MB

TOPOWER EZ-Smart 700W PSU

Kingston HyperX Beast 8GB 4GBx2 2400MHz

MSI GTX 680 2GB GDDR5

ممنون ./

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بهترین گزینه برای شما 3570k هست که اگر بخواین بالاتر از 1080 بازی کنید با توجه به مادربردتون میتونید به راحتی با یک کولر خوب اورکلاکش کنید و به نتیجه مطلوب برسید!

لینک به دیدگاه

سلام.به نظر من سی پی یو cor i5 3570 مناسب ترین سی پی یو تو این رنج قیمت اگر اورکلاک میکنی و علاقه داری میتو نی همین سی پی یو ولی سری k رو برداری ولی باید بودجه بیشتری در نظر بگیری واسه سری k

لینک به دیدگاه

سلام

یه 3570 جواب کار شما رو میده

البته با 725 تومن سری K رو بگیری بهتره که بتونی در آینده اورش هم بکنی

پیشنهاد می کنم پاورت هم کمی قوی تر انتخاب کنی مثلا 850 وات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3470 زیر 600 تومن هست 

بالای 600 تومن 3570 و 3570k 

لینک به دیدگاه

3570 k عالیه و عملکرد فوق العاده ای داره در بازی ها و همچنین قابلیت اورکلاک بالایی هم داره

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم شما میتونی با یکم افزایش بودجه خرید خیلی بهتری کنید مثلا 780 تومن میتونی i7 3770 کارکرده بگیری  که قدرت بیشتری داره

ولی اگه قراره اک بگیری انتخاب بهتری از 3570K نمیشه کرد که دوستان هم اشاره کردن

واگه قصد اورکلاک CPU نداشته باشید 3570 معمولی

(؟؟؟پسوند Kبرای CPUهای که ضریب باز دارن (قابلیت اورکلاک بالا) استفاده میشه؟؟؟)

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم شما میتونی با یکم افزایش بودجه خرید خیلی بهتری کنید مثلا 780 تومن میتونی i7 3770 کارکرده بگیری  که قدرت بیشتری داره

ولی اگه قراره اک بگیری انتخاب بهتری از 3570K نمیشه کرد که دوستان هم اشاره کردن

واگه قصد اورکلاک CPU نداشته باشید 3570 معمولی

(؟؟؟پسوند Kبرای CPUهای که ضریب باز دارن (قابلیت اورکلاک بالا) استفاده میشه؟؟؟)

دوست عزیزم 3770 چندان تفاوتی تو بازی برای ایشون ایجاد نمی کنه ماکزیمم 5 %

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز  .  من i5 3470  را دارم و اگه Overclock نمیکنی این یکی را بردار واقعا خیلی خوب کار میکنه . این گزینه هیچ فرقی با گزینه های بالا نداره .  به Overclock هم نیاز نداری چون این سی پی یو به خودی خودش بیش از اون چیزیه که برای بازی نیاز داری .خودش TURBO BOOST داره نیازی به Over نیست    ;)   موفق باشی

ویرایش شده توسط DeusEx
لینک به دیدگاه

همان طورکه دوستان گفتن تنها گزینه پیش روی شما که برای انتخاب قابل خرید باشه و از پس gtx 680 بربیاد ، 3570k هست!

اگه مادربرد رو تهیه نکردید بد نیست به جای اون z87 بگیرید و پردازنده i5 4670k

مادربرد های Asus از سوکت Z87 توی سایت لیون برای فروش موجود هست یه نگاهی بندازید با قیمت مناسب هم موجوده!

البته فراموش نکنید که یه کولر خوب هم نیاز دارید ، مانند thermaltake frio با قیمت 165 تومن!

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

همان طورکه دوستان گفتن تنها گزینه پیش روی شما که برای انتخاب قابل خرید باشه و از پس gtx 680 بربیاد ، 3570k هست!

اگه مادربرد رو تهیه نکردید بد نیست به جای اون z87 بگیرید و پردازنده i5 4670k

مادربرد های Asus از سوکت Z87 توی سایت لیون برای فروش موجود هست یه نگاهی بندازید با قیمت مناسب هم موجوده!

البته فراموش نکنید که یه کولر خوب هم نیاز دارید ، مانند thermaltake frio با قیمت 165 تومن!

حمیدخان من مین و پاور و ... تهیه کردم فقط CPU  مونده گفتم اول مشاوره ای بگیرم بعد اقدام به خریدنش بکنم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

3570K بهترین گزینست ولی لیون نداره و اینکه من هم اوورکلاک CPU  تا حالا نکردم نمیدونم چجوریه و اهلش نیستم.

فک کنم 3570 واسم خوب باشه!

لینک به دیدگاه

همه اومدن یه نظری رو دادن.این دیگه چه وضعشه.به نظر من به جای اینکار اگه نظر دیگه ای دارین بگین و گرنه یه امتیاز + به کسی بهترین نظر رو داده بدین که بنده خدایی که تاپیک زده و راهنمایی خواسته گیج نشه

همه اومدن 3570k پیشنهاد دادن! خوب نفر اول هم که همونو پیشنهاد داد!

فقط جناب پرنیان یه نظر خاص و تخصصی تر داده.

اگه موافقین یه + هم به من بدین  :p 

لینک به دیدگاه

i5 3470 هم به خوبی همون سی پی یو از پس هر گرافیکی بر میاد . یه نگاهی به سایتهای معروف خارجی بندازید . tomshardware , anandtech خودم اونجا Member ام . مین برد Z فقط به درد Overclock میخوره و خیلی گرونه . برای بازی i5 3470 + ASUS P8H77V - LE مخصوصآ با یک گرافیک قوی برای بازی خیلی خیلی مناسب است . نیازی به خرج اضافه نیست .  حتی 1% هم فرقی حس نمی کنی تو بازی . 

لینک به دیدگاه

شما خودتون گفتین احل OverClock نیستید . مادر برد Z و سی پی یو ی K برای Overclock است . بدون Overclock . سرعت ستاکشون با هم فرقی نداره . i5 3470 با مین برد H بهترین گزینه برای گیمری است که Overclock نمی کنه . 

لینک به دیدگاه

عزیز شما هزینه کردین و مین z77 تهیه کردین و منطقی تر این هست که 3570k تهیه کنین.

شما الان نمیخواین پردازنده تون رو اور کنین شاید 1 سال دیگه تصمیم گرفتین اینکار رو بکنین.

درسته که الان این پردازنده از پس همه بازی ها بر میاد اما ممکنه در آینده کم بیاره و اونموقع فقط کافی پردازنده رو کمی اور کنین تا مشکل حل شه ونیازی به تعویض سیستم پیدا نمیکنین.

فعلا 3570k بخرین چون نمیخواین اور کنین کولر هم نمیخواد تهیه کنین هر وقت بودجه جور شد یا تصمیم به اور گرفتین کولر بخرین.

حیفه که شما برای مادربورد سری z هزینه کردین اما بخواطر هزینه ناچیزی بیشتر پردازنده قابل اور تهیه نکنین.بهتره از قابلیت های ماربوردتون استفاده کنین.

میدونین چقدر قدرت پردازنده تون میتونه افزایش پیدا کنه!؟

اور cpu هم کار سختی نیست و به سادگی میتونین فرا بگیرین.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

عزیز شما هزینه کردین و مین z77 تهیه کردین و منطقی تر این هست که 3570k تهیه کنین.

شما الان نمیخواین پردازنده تون رو اور کنین شاید 1 سال دیگه تصمیم گرفتین اینکار رو بکنین.

درسته که الان این پردازنده از پس همه بازی ها بر میاد اما ممکنه در آینده کم بیاره و اونموقع فقط کافی پردازنده رو کمی اور کنین تا مشکل حل شه ونیازی به تعویض سیستم پیدا نمیکنین.

فعلا 3570k بخرین چون نمیخواین اور کنین کولر هم نمیخواد تهیه کنین هر وقت بودجه جور شد یا تصمیم به اور گرفتین کولر بخرین.

حیفه که شما برای مادربورد سری z هزینه کردین اما بخواطر هزینه ناچیزی بیشتر پردازنده قابل اور تهیه نکنین.بهتره از قابلیت های ماربوردتون استفاده کنین.

میدونین چقدر قدرت پردازنده تون میتونه افزایش پیدا کنه!؟

اور cpu هم کار سختی نیست و به سادگی میتونین فرا بگیرین.

بهترین مشاوره این تایپیک بود...یه مثبت هم ازم گرفتی/

خیلی ممنون

از همه دوستان بابت نظراتشون تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

بهترین مشاوره این تایپیک بود...یه مثبت هم ازم گرفتی/

خیلی ممنون

از همه دوستان بابت نظراتشون تشکر میکنم.

خواهش میکنم عزیز بنده هم ممنونم از توجه شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...