رفتن به مطلب

طریقه ی سوییچ از intel hd به nvidia gpu

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من در حال راه انداختن لپ تاپ یکی از آشنایان هستم و بعد از نصب وین و درایور های مربوطه با توجه به اینکه پردازنده از سری سندی بریج هستش یه پردازنده ی گرافیک داخلی هم داره که واسه سری 3000 هستش ولی این سری لپ تاپ  (Dell Inspiron N5110) بعشی هاشون یه gpu مسقل هم دارن که در این مدل Geforce 525M هست.

حالا الان مساله ای که پیش اومده اینه که به صورت عادی لپ تاپ از Intel hd داره استفاده می کنه و این رو به عنوان گرافیک اصلیش می شناسه. با cpu z چک کردم.

چطوری می تونم سوییچ کنم به Nvidia؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. 

(*)  (*)  (*) 

لینک به دیدگاه

برای کارهای عادی نمیتونین این کارو انجام بدین!
ولی مثلا برای اجرای بازی ها، یه گزینه داره، روی ایکون بازی یا برنامه کلیک راست کنید، بعدش Run with graphics processor

توی منوی باز شده، change default graphics processor رو انتخب کنید ، ست کنید روی Nvidia

اونجا میتونین انتخاب کنید برای چه برنامه هایی از integrated استفاده کنه، چه برنامه هایی  از Nvidia!

لینک به دیدگاه

معمولا لپ تاپ هایی که پردازنده  گرافیک داخلی داره و لپ تاپ کارت گرافیک داره به طور اتوماتیک موقع کارهای سنگین گرافیکی مثل بازی ، سویچ میکنه روی گرافیکی که دراون لحظه بهش نیازداره!

امتحان کنید!

لینک به دیدگاه

برای کارهای عادی نمیتونین این کارو انجام بدین!

ولی مثلا برای اجرای بازی ها، یه گزینه داره، روی ایکون بازی یا برنامه کلیک راست کنید، بعدش Run with graphics processor

توی منوی باز شده، change default graphics processor رو انتخب کنید ، ست کنید روی Nvidia

اونجا میتونین انتخاب کنید برای چه برنامه هایی از integrated استفاده کنه، چه برنامه هایی  از Nvidia!

خیلی خوب و مفید فرمودن. فک کنم تنها راهش همینه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...