رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم game(فقط کیس) بر پایه amd با 1.200.000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان؛

بعد از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدم تا به جای خرید core i7 از amd phenom 955 استفاده کنم دلیل اصلی هم قیمت(مخصوصا مادربورد) پایینتر و سرعت خوب و قابلیت بالا در اجرای بازیها. (البته قبول دارم core i7 بهتره)

سیستمی که برای خرید مدنظر دارم (همراه با قیمتهای امروز)

cpu: amd phenom II X4 955 = 258.000t

main: gigabyte 790fxt-ud5p am3 ddr3 = 220.000t

vga: nvidia gtx 275 ( خیلی کمیاب و اگرهم باشه خیلی گرون ولی نمایندگی zotac قول داده هفته بعد با قیمت حدودی 300 وارد کنه )

ram: corsair 2*2gb ddr3 1333mhz dhx = 100.000t

hdd: western digital caviar green 500gb 32mb = 58.000t

psu: green gp785 = 130.000t

case: green silent storm = 60.000t

حالا از شما دوستان خواهش می کنم اگر انتخاب های بهتری برای برآورده کردن تقاضای بنده وجود داره، ارائه دهید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در کل کالاهای خوبیه و کسی نمیتونه بگه که بده . فقط تا اونجایی که میدونم وسترن 32 مگ بافر توی ظرفیت 500 گیگ نداره و اگر ممکنه بیشتر تحقیق کنید .

اگر در مورد خرید کمکی از من بر میاد در خدمتتون هستم .

لینک به دیدگاه

به نظر من برای مادربورد از برند asus مادربورد m4a79t deluxe واقعا انتخاب بهتریه.

این مادربورد قابلیت اورکلاک بالایی رو داره که برای سی پی یو های amd واقعا مناسبه.

برای هزینه کمتر هم می توان از m4a78t-e استفاده کرد که در تعداد شیار های pci-express و نوع چیپست با مادربورد ذکر شده در بالا متفاوت است.

amd phenom 955 یک سی پی یو be می باشد که سری های بلک ادیشن ضریب multiplayer آن ها بازبوده و قابلیت overclock بالایی دارند.

برای رم هم بهتره از رم های باس 1600 استفاده کنید تا با سی پی یو شما کارایی بهتری داشته باشند و دقت داشته باشید که از رم های دو کاناله استفاده کنید.از بنرد کراسیر CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB) / DHX با اختلاف کمی با مدل انتخابی شما می تواند گزینه مناسبی باشد.

گرافیک شما گرافیک مناسبی می باشد. طبق بنچ مارک های futuremark این چیپ حتی از gtx 285 هم قدرت بیشتری دارد.

در صورت موجود نبوردن zotac می توانید از CLUB - NVIDIA GeForce GTX275 - 896MB که قیمت تقریبا برابری دارد استفاده کنید.

هارد شما، هارد مناسبی می باشد، برای هارد از برند های maxtor و wd می توان استفاده کرد.

پاور و کیس شما نیز مناسب می باشند، برای پاور همچنین می توان از برند acbel,ocz,thermaltakeاستفاده کرد.

برای کیس نیز برند های thermaltake و asus برند های مناسبی می باشند.

این نکنته را در نظر داشته باشید که گرین هم برند بسیار خوب و مناسبی است.

لینک به دیدگاه

در کل کالاهای خوبیه و کسی نمیتونه بگه که بده . فقط تا اونجایی که میدونم وسترن 32 مگ بافر توی ظرفیت 500 گیگ نداره و اگر ممکنه بیشتر تحقیق کنید .

اگر در مورد خرید کمکی از من بر میاد در خدمتتون هستم .

من هم به این قضیه شک داشتم، ولی خود فروشنده هاردرو برام آورد و همه چیز در ظاهر درست بود. بعد یه سرچ تو اینترنت کردم و دیدم که ظاهرا همون 32 مگ بافر هست.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان؛

بعد از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدم تا به جای خرید core i7 از amd phenom 955 استفاده کنم دلیل اصلی هم قیمت(مخصوصا مادربورد) پایینتر و سرعت خوب و قابلیت بالا در اجرای بازیها. (البته قبول دارم core i7 بهتره)

سیستمی که برای خرید مدنظر دارم (همراه با قیمتهای امروز)

cpu: Amd phenom ii x4 955 = 258.000t

main: Gigabyte 790fxt-ud5p am3 ddr3 = 220.000t

vga: Nvidia gtx 275 ( خیلی کمیاب و اگرهم باشه خیلی گرون ولی نمایندگی zotac قول داده هفته بعد با قیمت حدودی 300 وارد کنه )

ram: Corsair 2*2gb ddr3 1333mhz dhx = 100.000t

hdd: Western digital caviar green 500gb 32mb = 58.000t

psu: Green gp785 = 130.000t

case: Green silent storm = 60.000t

حالا از شما دوستان خواهش می کنم اگر انتخاب های بهتری برای برآورده کردن تقاضای بنده وجود داره، ارائه دهید.

با تشکر.

با سلام.خواشمندم در صورت وجود تاپیک مربوط از ایجاد تاپیک خودداری کنید.:-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من هم به این قضیه شک داشتم، ولی خود فروشنده هاردرو برام آورد و همه چیز در ظاهر درست بود. بعد یه سرچ تو اینترنت کردم و دیدم که ظاهرا همون 32 مگ بافر هست.
میشه مدل هاردو بگی با مشخصات کامل
لینک به دیدگاه

به نظر من برای مادربورد از برند asus مادربورد m4a79t deluxe واقعا انتخاب بهتریه.

این مادربورد قابلیت اورکلاک بالایی رو داره که برای سی پی یو های amd واقعا مناسبه.

برای هزینه کمتر هم می توان از m4a78t-e استفاده کرد که در تعداد شیار های pci-express و نوع چیپست با مادربورد ذکر شده در بالا متفاوت است.

amd phenom 955 یک سی پی یو be می باشد که سری های بلک ادیشن ضریب multiplayer آن ها بازبوده و قابلیت overclock بالایی دارند.

برای رم هم بهتره از رم های باس 1600 استفاده کنید تا با سی پی یو شما کارایی بهتری داشته باشند و دقت داشته باشید که از رم های دو کاناله استفاده کنید.از بنرد کراسیر CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB) / DHX با اختلاف کمی با مدل انتخابی شما می تواند گزینه مناسبی باشد.

گرافیک شما گرافیک مناسبی می باشد. طبق بنچ مارک های futuremark این چیپ حتی از gtx 285 هم قدرت بیشتری دارد.

در صورت موجود نبوردن zotac می توانید از CLUB - NVIDIA GeForce GTX275 - 896MB که قیمت تقریبا برابری دارد استفاده کنید.

هارد شما، هارد مناسبی می باشد، برای هارد از برند های maxtor و wd می توان استفاده کرد.

پاور و کیس شما نیز مناسب می باشند، برای پاور همچنین می توان از برند acbel,ocz,thermaltakeاستفاده کرد.

برای کیس نیز برند های thermaltake و asus برند های مناسبی می باشند.

این نکنته را در نظر داشته باشید که گرین هم برند بسیار خوب و مناسبی است.

ممنون دوست عزیز؛

اول قصد خرید مادربورد msi 790fx gd70 رو داشتم با قیمت 220 ، ولی وقتی دیدم این مدل گیگا وارد شده، و از طرفی مادربورد ASUS هم 230 بود( از طرفی چندتا سایت هم نظرشون درباره asus منفی بود که البته نمیشه خیلی رو نظرشون حساب کرد شاید با asus پدر کشتگی داشتن!) تصمیم به خرید همین مادربورد گرفتم.

گرافیک club طبق گفته خود نمایندگی تولید نشده و به همین دلیل نیز وارد نشده !!!!

احتمالا رم با باس 1600 بگیرم.

لینک به دیدگاه

با سلام.خواشمندم در صورت وجود تاپیک مربوط از ایجاد تاپیک خودداری کنید.:-w

معذرت می خوام. آخه پیدا نکردم!( شاید خوب نگشتم )

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز؛

اول قصد خرید مادربورد msi 790fx gd70 رو داشتم با قیمت 220 ، ولی وقتی دیدم این مدل گیگا وارد شده، و از طرفی مادربورد ASUS هم 230 بود( از طرفی چندتا سایت هم نظرشون درباره asus منفی بود که البته نمیشه خیلی رو نظرشون حساب کرد شاید با asus پدر کشتگی داشتن!) تصمیم به خرید همین مادربورد گرفتم.

گرافیک club طبق گفته خود نمایندگی تولید نشده و به همین دلیل نیز وارد نشده !!!!

احتمالا رم با باس 1600 بگیرم.

دوست عزیز، این گرافیک هم تولید شده و هم وارد.

http://www.rayansaba.com/index.php?ukey=product&productID=2205

این سایت این گرافیک رو می فروشه.

لینک به دیدگاه

سلام ! من پیشنهاد میکنم اگه قراره هارد وسترن بگیرید ، سری گرین نگیرید و سعی کنید از سری هایی همچون بلک انتخابی داشته باشید ! البته توجه به 32 مگ بافر بودن خیلی مهمه ! اینکه میگم از سری گرین نباشه واسه اینه که سری گرین برای مصارف کمتر و یک سری قابلیت های دیگه بهینه شده و روی سرعت هارد خیلی تکیه نشده ! البته اینکه 32 مگ بافره خیلی خوبه ولی با اینحال سری گرین توصیه نمیشه !

اگه بتونید از سری caviar black مدل 500 گیگ با 32 مگ بافر رو پیدا کنید خیلی خیلی بهتره ، چون قرار بود پیش تر وارد کشور بشه که احتمالا الان دیگه شده ! تا جایی که من امار دارم در حال حاضر صدر نشینان در رقابت سرعت بین هاردها ! همین سری caviar از وسترن و سری 7200.12 از سیگیت هستند !

در ضمن اگه خیلی به سرعت توجه دارید ! 2 تا هارد 500 بگیرید و رید صفر شون کنید ! سرعت تون واقعا بالاتر میره !

موفق باشید /

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، این گرافیک هم تولید شده و هم وارد.

http://www.rayansaba.com/index.php?ukey=product&productID=2205

این سایت این گرافیک رو می فروشه.

با تشکر از شما دوست عزیز،

وقتی از فروشگاهی که در پاساژ ایران بود و نمایندگی فروش اصلی هم بود سوال کردم که آیا این کارت رو موجود دارین؟ با جدیت تمام گفت: این مدل کارت توسط club تولید نمی شه!!!

لینک به دیدگاه

سلام ! من پیشنهاد میکنم اگه قراره هارد وسترن بگیرید ، سری گرین نگیرید و سعی کنید از سری هایی همچون بلک انتخابی داشته باشید ! البته توجه به 32 مگ بافر بودن خیلی مهمه ! اینکه میگم از سری گرین نباشه واسه اینه که سری گرین برای مصارف کمتر و یک سری قابلیت های دیگه بهینه شده و روی سرعت هارد خیلی تکیه نشده ! البته اینکه 32 مگ بافره خیلی خوبه ولی با اینحال سری گرین توصیه نمیشه !

اگه بتونید از سری caviar black مدل 500 گیگ با 32 مگ بافر رو پیدا کنید خیلی خیلی بهتره ، چون قرار بود پیش تر وارد کشور بشه که احتمالا الان دیگه شده ! تا جایی که من امار دارم در حال حاضر صدر نشینان در رقابت سرعت بین هاردها ! همین سری caviar از وسترن و سری 7200.12 از سیگیت هستند !

در ضمن اگه خیلی به سرعت توجه دارید ! 2 تا هارد 500 بگیرید و رید صفر شون کنید ! سرعت تون واقعا بالاتر میره !

موفق باشید /

ممنون دوست عزیز؛

اتفاقا هارد wd caviar black هم موجود داشت که گرونتر بود، 68.000 تومان

لینک به دیدگاه

اگر کسی خواست کارت club 275gtx 896 موجوده 320000 تومان

شاید سوال جالبی نباشه، اما میخوام بپرسم میشه به این کارت اعتماد کرد؟( در مقایسه با evga,xfx,asusو... ) آخه من تا حالا نتونستم review ازش پیدا کنم. فقط می دونم این کارت ساخت هلند!

لینک به دیدگاه

من Club3D 4870X2 دارم و بسیار راضی هستم ازش

بله کارخانه هلند هست ولی چینی هستند همشون اگر چیزه دیگه باشه باید شک کرد :دی

لینک به دیدگاه

شاید سوال جالبی نباشه، اما میخوام بپرسم میشه به این کارت اعتماد کرد؟( در مقایسه با evga,xfx,asusو... ) آخه من تا حالا نتونستم review ازش پیدا کنم. فقط می دونم این کارت ساخت هلند!

این کارت کارت بدی نیست البته اینرو واضح و روشن و رک بگم در بعضی از مدلهای این برند کارتهای خیلی بد هم بوده ولی در هایند ها مشکلی نیستش .

لینک به دیدگاه

این کارت کارت بدی نیست البته اینرو واضح و روشن و رک بگم در بعضی از مدلهای این برند کارتهای خیلی بد هم بوده ولی در هایند ها مشکلی نیستش .

ممنون از صداقت شما دوست عزیز، گارانتی اصلی این کارت چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...