رفتن به مطلب

فروش ویژه پاورهای دست دوم گرین // اسفند ۹۸ //(HP-OC-EU-GAMING-EU PLUS-OC PLUS EVO-UK-ES) // کانال تلگرام GreenPowerUp

m.mohebbi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرین 535B-US وات == تمیز در حد اک - پلمب - 105 هزار تومان-فن ال دی قرمز - کابل روکش قرمز

گرین 600A-EU وات == تمیز و در حد - 140 هزار تومان - بدون گارانتی

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام آقای محبی عزیز

GREEN 1275B OC 80+ plarinum

اک گارانتی تا 2.98

فقط پک باز شده چند میخرید

قیمت بازار هم 970 تومن هست

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گرین 885B وات == اکبند بدون جعبه - کابل فابریک - کیف کابل های منیجمنت - گارانتی تا اسفند 93 - 335 هزار تومان
گرین 1030B وات == یه مقداری خط و خش داره - پلمب با مهلت تست - همراه با کابل مخصوص - 235 هزار تومان

---------------------------------------

1230 اکبند - بدون گارانتی - 460 هزار تومان

لینک به دیدگاه

post-12348-0-00828000-1411197313_thumb.p

پاورهای با کیفیت ریدمکس
با دو سال گارانتی فرا دینا سیستم

RX-500AE << ============ >> 173.000 TOMAN

RX-500AF << =========== >> 183.000 TOMAN

RX-500AF-B << ========== >> 162.000 TOMAN

RX-600AF << =========== >> 236.000 TOMAN

RX-600AF-B << ========== >> 216.000 TOMAN

RX-700AC << =========== >> 267.000 TOMAN

RX-850AE << =========== >> 405.000 TOMAN

RX-1000AE << =========== >> 505.000 TOMAN

RX-1200AE << =========== >> 610.000 TOMAN

لینک به دیدگاه

post-12348-0-86299500-1411197332_thumb.j
DN400 << ============== >> 142.000 TOMAN

DN500 << ============== >> 180.000 TOMAN

DA500 << ============== >> 200.000 TOMAN

DA500-M << ============ >> 210.000 TOMAN

DA700 << ============== >> 315.000 TOMAN

لینک به دیدگاه

........................

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping: سلام جناب اقای محبی ممکن از شما خواهش کنم که اول جواب سوالات رابخصوص راجب قیمت اینجا بگذارید تا هم وقت شما گرفته نشه وهم سولات تکراری نشوند دوم لیست پورها را با تاریخ بروز نماید وسوم بعضی از سوالات وقتی پرسیده میشه برای امثال من مبتدی بیشتر توضیح دهید  بطور نمونه فرق بین گرین aوbخوب که مثلا بی فن بزگ داره خوب حالا کدام بهتر؟ ویل کابل مزول وغیره به هر حال چون شما حرفی هستید و اطلاعات خوبی دارید با اینکار به خیلی ها کمک کرده اید با تشکر از شما ...حالا بفرمایید اون ترماتیک چند ؟در ضمن میشه یه راهنمایی بفرمایید ozc وکلا امثال اینها اگه بخریم با این تسترهای گرین میشه امتحان وبهشان اطمینان کرد کامپیوتر را به باد ندهد متشکرم @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping: سلام جناب اقای محبی ممکن از شما خواهش کنم که اول جواب سوالات رابخصوص راجب قیمت اینجا بگذارید تا هم وقت شما گرفته نشه وهم سولات تکراری نشوند دوم لیست پورها را با تاریخ بروز نماید وسوم بعضی از سوالات وقتی پرسیده میشه برای امثال من مبتدی بیشتر توضیح دهید  بطور نمونه فرق بین گرین aوbخوب که مثلا بی فن بزگ داره خوب حالا کدام بهتر؟ ویل کابل مزول وغیره به هر حال چون شما حرفی هستید و اطلاعات خوبی دارید با اینکار به خیلی ها کمک کرده اید با تشکر از شما ...حالا بفرمایید اون ترماتیک چند ؟در ضمن میشه یه راهنمایی بفرمایید ozc وکلا امثال اینها اگه بخریم با این تسترهای گرین میشه امتحان وبهشان اطمینان کرد کامپیوتر را به باد ندهد متشکرم @};-  @};-  @};-  @};-

سلام دوست عزیز.

سری a و b نشون دهنده بازه ی مصرف پاوره.مثل برچسب انرژی که روی لوازم برقی میزنن.

فن بزرگ از فن کوچیک مزیت های بیشتری داره:

سایلنت بودن و دمندگی بیشتر و ...

پاور های کابل منجمنت هم برای استفاده بهتر از فضای کیس طراحی شدن که میتونن بعد منیج کابل , کابل های اضافه و جدا کنین.

پاور ocz رو کلا با تستر گرین مشکل دار نشون میده.

برای رفع این مشکل میتونین 2 عدد فن 12 سانتی به پاور وصل کنین بعد پاور رو روشن کنید.

ترمالتک و ocz بسیار پاورهای خوب و خوشنامی هستن.

سوال دیگه ای بود در خدمتم.

لینک به دیدگاه

1500 یا 1600 دارید قیمتش چنده

بالاترین وات موجود 1230 واته.

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  @};-  @};-  @};- سلام جناب اقای محبی عزیز ضمن تشکر از زحمتی که کشیدید و جواب بنده را دادید خواستم به عرض برسانم که لطفا عنایت بیشتری فرمایید و این اطلاعات خودتان را یا به صورت تاپیک جداگانه ویا در همین جا برای افرادبنویسد مثلا من راجب کابل منجمنت خواندم که چیه حالا یک نفر دیگه از شما یرای خرید با کابل مازولا  را می خواد ویا مدیریتش را ویا #-o  #-o  #-o ... اگه ممکن شما برای امثال من و...یک توضیح کوچک در همانجا بدهید... وکلا با توجه به اینکه شما در مورد پاور اطلاعات خوبی دارید ممنون میشوم  بصورت یه پاراگراف ضمن جواب دادن به دیگران این دانش  خود را دراختیارمان بگذارید :clapping:  :clapping:  :clapping: بعد راجب قیمتها اگر حمل بر فضولی نباشه چرا قمیت راهمین جا نمی دهید و بصورت خصوصی می گوید برای شما فرقی داره که همه قمیت را ببینند در ضمن من در مورد پاور خارجی از شما یه ozc 885 or 850 داشتید برای فروش وبعدگفتید یه ترماتیک 700 یا 750 دارید لطفا قیمت :crying:  :crying: ؟؟؟ اخر سر شما یه پاور گرین 1035 باخط خش میشه خواهش کنم عکس ازش بگذارید ببینم خیلی خط وخش داره یا کم و نهایت اینکه بنظر شما  یک پاور 850 ozc را انتخاب کنم یا گرین 850 ویا همین 1035 منظورم از نظر کیفیت کارنه قدرت بیشتر خیلی متشکرم واز همه پوزش می طلبم خوش خرم سر بلند باشید |-)  |-)  |-)  :wub:  :wub:  :clapping:  :clapping:  @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  @};-  @};-  @};- سلام جناب اقای محبی عزیز ضمن تشکر از زحمتی که کشیدید و جواب بنده را دادید خواستم به عرض برسانم که لطفا عنایت بیشتری فرمایید و این اطلاعات خودتان را یا به صورت تاپیک جداگانه ویا در همین جا برای افرادبنویسد مثلا من راجب کابل منجمنت خواندم که چیه حالا یک نفر دیگه از شما یرای خرید با کابل مازولا  را می خواد ویا مدیریتش را ویا #-o  #-o  #-o ... اگه ممکن شما برای امثال من و...یک توضیح کوچک در همانجا بدهید... وکلا با توجه به اینکه شما در مورد پاور اطلاعات خوبی دارید ممنون میشوم  بصورت یه پاراگراف ضمن جواب دادن به دیگران این دانش  خود را دراختیارمان بگذارید :clapping:  :clapping:  :clapping: بعد راجب قیمتها اگر حمل بر فضولی نباشه چرا قمیت راهمین جا نمی دهید و بصورت خصوصی می گوید برای شما فرقی داره که همه قمیت را ببینند در ضمن من در مورد پاور خارجی از شما یه ozc 885 or 850 داشتید برای فروش وبعدگفتید یه ترماتیک 700 یا 750 دارید لطفا قیمت :crying:  :crying: ؟؟؟ اخر سر شما یه پاور گرین 1035 باخط خش میشه خواهش کنم عکس ازش بگذارید ببینم خیلی خط وخش داره یا کم و نهایت اینکه بنظر شما  یک پاور 850 ozc را انتخاب کنم یا گرین 850 ویا همین 1035 منظورم از نظر کیفیت کارنه قدرت بیشتر خیلی متشکرم واز همه پوزش می طلبم خوش خرم سر بلند باشید |-)  |-)  |-)  :wub:  :wub:  :clapping:  :clapping:  @};-  @};-  @};-  @};-

سلام دوست عزیز.

خواهش میکنم.

یه سری از دوستان هستن با اینکه صفحه اول تاپیک هیشه بروزه و قیمت ها و مدل ها درج شده بازهم سوالاتی از این دسته:

این پاور موجوده؟

قیمت این پاور چنده؟

این مدل پاور رو موجود دارید؟

رو میپرسن که جواب دادن داخل تاپیک موجب شلوغ شدن تاپیک میشه و پاسخشون داخل پیام خصوصی ارسال میشه.

اگه بنا بود قیمت ها به صورت خصوصی برای هرشخص ارسال بشه قیمت ها و موجودی رو ذکر نمیکردم.

در مورد اون پاور ها هم تاریخ پست رو اگه دقیت کنید قدیمی هست.

تمام موجودی در حال حاظر در صفحه اول تاپیک بصورت بروز درج شده.

لینک به دیدگاه

.....................

لینک به دیدگاه

430 تو بندو بساطط نداری دادا؟

480a در حد دارم.

قیمتش 10 تومن با 430a فرق داره.

لینک به دیدگاه

480a در حد دارم.

قیمتش 10 تومن با 430a فرق داره.

قیمت ؟

لینک به دیدگاه

قیمت ؟

سلام

فکر کنم این باشه :D

گرین 480A وات == تمیز و در حد - 70 هزار تومان

یاعلی

ویرایش شده توسط alinajafi_q
لینک به دیدگاه

............................................................................

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...