رفتن به مطلب

راهنمایی درباره Thermaltake Frio CPU Cooler

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان میخواستم  ببینم کسی از بچه ها Thermaltake Frio CPU Cooler رو کار کرده رو 4770k?من میخواستم thermalright macho رو سفارش بدم دیروز  دیدم Thermaltake Frio  رو اوردن برا فروش توی فروشگاه حالا نمیدونم چند تا نقد هم خوندم درموردش خیلی فن قوی هستش فقط یه چیز عجیب داره فن هاش به صورت manual adjustable هستش خیلی عجیبه  یعنی ادم هی باید دمای cpu رو بررسی کنه بعد دور فن رو کم و زیاد کنه چون نمیشه که همش زیاد گذاشتش میگن صداش خیلی بلنده و همش کم هم برای حالت لود خوب نیست نظر دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام . من کولر ماچو رو دارم فنش خیلی خیلی بی صداست حتی تو بالاترین دور . از نظر کارایی هم ، همرده frio هست . تو بعضی رویو ها حتی نتایجی که گذاشتن بهتر از frio بوده . وزن سبکتر ، نویز کمتر ، لوله های بیشتر و یه طرفه بودن کولر رو هم در نظر بگیرید ( این خاصیت یه طرفه بودن کولر باعت میشه واسه رم های شونه بلند مشکلی پیش نیاد و هر رمی با هر ارتفاعی قابل نصب باشه "عکس ها رو ببینید متوجه میشید چی میگم").

بازم رویو های سایت های خارجی رو ببینید خیلی کمکتون میکنه تو تصمیم گیری . من به خاطر رم های شونه بلندم 1 انتخاب بیشتر نداشتم (زیر 200 تومن) ...

لینک به دیدگاه

درود

بنده روی 3770k امتحان کردم و فوق العاده بود برای این کولر با این رنج قیمت!

دورفن هارو دستی میذاری تاآخر یعنی 2700دور در دقیقه!

بعد از طریق بایوس یا تو خود ویندوز امکان کم کردن هست!

با دوماژول رم شانه ای بلند هم مشکلی نداره اما برای 4ماژول باید فن سمت رم هارو برداری!

دمندگی هوا بسیار بالا 101cfm

تفاوت دما هم با d14 نوکتوا حدود3 درجه بود!

اندکی نویز بالایی داره دردور فن حداکثرحدود43 دسیبل  ولی در عوض قدرت بالایی داره!

بسیار راضی کننده و زیبا هم هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...