رفتن به مطلب

فروش فورى SSD OCZ Vertex 3 60g

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مزايده اين اس اس دى آغاز ميشه...

علت فروش 2 مورد:

1- مشكل مالى

2- داشتن يه اس اس دى 120 گيگ كه عملا اين اضافه محسوب ميشه

وضعيت:

تميز - بدون خطو خش - روى سيستم نيست جدا داره استراحتشو ميكنه - گارانتى تمام شده - در صورت درخواست اطلاعات مورد نياز ريخته ميشه روش كه بايد در PM گفته بشه...

دوستان از كيفيت بالاى اين اس اس دى اطلاع دارن نزاين چند نمونه از اس اس دى هاى فروخته شده با قيمتهاى كلان رو اعلام كنم...

تصوير بزودى (اگه تا اونوقت بفروش نرفت.... :)  )

هزينه ارسال - بسته بندى - توسط خودم صورت ميگيره طبق عرف (البته قانون خودمه در ضمن فقط با پيشتاز كار ميكنم)

حضورى هم در خدمت ميتونم باشم...

پايه 210 بشتابيد كه مورد اول از علت فروش داره بهم فشار مياره.... :(

گام افزايشى: 5 - 10 همين حدودا هر چى كرمتونه... :)

لينك شركت سازنده

http://ocz.com/consumer/vertex-3-sata-3-ssd

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد .

لینک به دیدگاه

بله عزيز ميدونم 24 ساعت هم وقت دارم راستش اين موهارو تو آسياب سفيد نكرديم... :)

فكر كنم بايد در مورد اين قانون يخورده به ما قديميا تخفيفاتى قائل بشين..... :unsure:

تصاوير:

16562693830278824381.jpg

55553418533832596981.jpg

لینک به دیدگاه

بله عزيز ميدونم 24 ساعت هم وقت دارم راستش اين موهارو تو آسياب سفيد نكرديم... :)

فكر كنم بايد در مورد اين قانون يخورده به ما قديميا تخفيفاتى قائل بشين..... :unsure:

شما که  اطلاع داشتید از این موضوع باید از اول تصویر رو قرار میدادید تا تذکر دریافت نکنید اون 24 ساعت هم به نوعی مهلت هست برای کسی که از قوانین اطلاع نداره  وبا تعداد محدود برای هر کاربر ..ضمنا اگر برای کاربری چه قدیمی و چه جدید یا حتی مدیران فروم استثنا قائل بشیم ، مطمعن باشید که با اعتراض سایر کاربران مواجه خواهیم شد و البته ما از کاربران قدیمی انتظار همکاری و نظم بیشتر در اجرای قوانین انجمن داریم.نهایتا بهتر بود به جای اون تصویر ترول هم تاریخ مطابق با ایجاد تاپیکتون قرار بدید

لینک به دیدگاه

شما که  اطلاع داشتید از این موضوع باید از اول تصویر رو قرار میدادید تا تذکر دریافت نکنید اون 24 ساعت هم به نوعی مهلت هست برای کسی که از قوانین اطلاع نداره  وبا تعداد محدود برای هر کاربر ..ضمنا اگر برای کاربری چه قدیمی و چه جدید یا حتی مدیران فروم استثنا قائل بشیم ، مطمعن باشید که با اعتراض سایر کاربران مواجه خواهیم شد و البته ما از کاربران قدیمی انتظار همکاری و نظم بیشتر در اجرای قوانین انجمن داریم.نهایتا بهتر بود به جای اون تصویر ترول هم تاریخ مطابق با ایجاد تاپیکتون قرار بدید

چشم هر چى شما بگيد تاريخ رو يادم نبود كيفيت تصوير رو هم پايين اوردم براى اينكه بعضى از دوستان كه تصوير با كيفيت گرفته بودم براى كالاهاى قبليم از حجم بالاش شاكى بودن... و يه موردى هم ميخواستم بگم اونم اين بود كه بعضى وقتا كه يه تايپيكو ايجاد ميكنيم دسترسى فورى به كالا نيست مثل كالا تو خونه داره استراحت ميكنه و... برا همين تايپيك زده ميشه تا براى ساعاتى بعد اطلاعات تكميلى قرار داده بشه و در بدو شروع تايپيك حتماً به ان نكته اشاره ميشه كه بزودى تصوير و... قرار داده ميشه...

ممنون از تذكرات گرانبهاتون مفيد واقع شد

پایه خریدارم

فعلا برا شما

دوستان پايان مزايده روز شنبه هست و شنبه صبح كالا براى خريدار واقعى ارسال خواهد شد...

برام موردى نداره كه امروز بخوام مزايده رو تموم كنم ولى بخاطر خريدار محترم ميگم چون اداره پست آخر هفته ارسال نداره يعنى بسته بندى و ارسال از طرف من قابل اجراست و ارسال نهايى كالا ميخوابه تو انبارشون....

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

215 مال بنده با تشکر از آقای منصوری

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

215 مال بنده با تشکر از آقای منصوری

تا اينجا براى شما...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

220 ماله من

تا اينجا براى شما پ خ شد

مدت مزايده تمديد شد

دوستان بنده بخاطر اينكه قطعات اصلى سيستمم داره بفروش ميره و از طرفى مدت نت منزل تموم شده فقط صبح تا ظهر آنلاين هستم

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

فروخته شد به آقاى جليلى مباركشون باشه...

ختم تايپيك

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...