رفتن به مطلب

حل مشکل اررور مرورگر و دلیل خطا

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نام خالق یکتا

دوستان و سروران عزیز دلیل خطای مرورگرها چیه ؟ یعنی چه چیز باعث این اررور میشه ؟ حتی وقتی با یه راه حلی درستش میکنی بازم وقتی ویندوز میزنی این اررور برمیگرده و میره تو اعصاب

من به صورت امتحانی دوبار ویندوز زدم که تو هر دو بار این بدبختی موجوده و هز مرورگری نصب میکنی اینجوری میشه !

لازم به گفتنه که مرورگر اینترنت اکسپلورر هیچ مشکلی نداره و هیچ اروری هم نمیده

اینم عکس اروری از فایرفاکس و کروم

53341413863261595910.png

لینک به دیدگاه

درود عطا جان خوبی عزیز

به نظربنده طبق نمونه های پیش اومده این مورد از tab security اون دوتا مرور گر هست که اجازه استفاده آز Data رو نمیده!

یه نسخه ویندوز دیگه نصب کن ببین درست میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر جناب حمید جان عزیز نه از ویندوز نبود خوشبختانه از تاریخ ویندوز بود که چون سیستم جدید بستم اصلا به فکرم نرسید که از اونجا باشه .

ممنون

_______

و با تشکر از دوست عزیزم کاربر mhm233 بابت دقتشون و یاداوری ( اقا دیگه پیر شدیم جلومونو نمیبینیم )

بله کاملا درسته از تاریخ ویندوز بود که اصلا حواسم نبود و حل شد ( این ssl هم عجب امنیتی داره ) 

لینک به دیدگاه

سلام بر جناب حمید جان عزیز نه از ویندوز نبود خوشبختانه از تاریخ ویندوز بود که چون سیستم جدید بستم اصلا به فکرم نرسید که از اونجا باشه .

ممنون

_______

و با تشکر از دوست عزیزم کاربر mhm233 بابت دقتشون و یاداوری ( اقا دیگه پیر شدیم جلومونو نمیبینیم )

بله کاملا درسته از تاریخ ویندوز بود که اصلا حواسم نبود و حل شد ( این ssl هم عجب امنیتی داره ) 

خواهش میکنم  :wub:  خدا رو شکر که حل شد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان از وقتی ویندوز جدید ریختم وقتی میخوام عکس های داخل SSD رو نگاه کنم این ارور رو میده + اینکه فایر فاکس هم وقتی 2 یا 3 تا تب باز میکنم و میخوام یکدفعه برنامه رو ببندم ارور میده که عکسهاش رو میزارم براتون علتش چی هست

کسی تا حالا از این موارد دیده؟؟

83933554241336242456.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی نظری نداره؟؟ :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی نمیخواد نظری بده ؟؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

احتمالا شما یکی از فایل های اصلی ویندوزتون (dllhost.exe) یا پاک شده یا خراب شده.(Over Write).

بهتره یه Repair بزنید ویندوز رو و اگه درست نشد دوباره ویندوز نصب کنید ببینید این مشکل حل میشه یا نه

تا اونجا که متوجه شدم باید از ویندوز باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...