رفتن به مطلب

مشکل با رزولوشن

blade
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

من دچار یک مشکل جالب شدم وقتی درایور کارت گرافیکم رو نصب می کنم کارت گرافیک دیگه رزولوشن مانیتورم رو ساپورت نمی کنه ولی بدون دریاور خود ویندوز ساپورت می کنه.

کارت من Sapphire HD3870 هستش و رزولوشن مانیتورم 1050در 1440 هستش

کسی نظری برای رفع این مشکل نداره؟؟

کار های زیر رو انجام دادم

نصب دوباره ویندوز و عوض کردن ورشن درایور!

مرسی از وقت

لینک به دیدگاه

درایور ور هم نصب کردم- monitor Acer Al2017 ولی نشد!فکر کنم باید یک چیزی تو بایاس کارت مشکل پیدا کرده باشه!!؟:-w

لینک به دیدگاه

شما ویندوز ویستا داری؟؟؟؟؟

ویندوز ویستا به دلیل پردازش داخلی که داره با بعضی از گرافیک ها این مشکل رو داره.

قبل از نصب گرافیک رزولوشن مانیتور رو ساپورت می کنه ولی بعد از نصب خیر.

من احتمال می دم این مشکل به دلیل ویندوز ویستا باشه.

لینک به دیدگاه

اینکار رو هم انجام دادم- و همچنین بایاس کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم- واقعا قضیه خنده داره!!

لینک به دیدگاه

حداکثر مانیتور که 1440در1050 هستش-حداکثر تو ستینگ 2هزاروخورده ای-یک کار جالب کردم کارت گرافیکم رو در اوردم کامپیوتر رو روشن کردم-ویندوز بالا اومد :D یعنی صدای استارت آپ ویندوز رو شنیدم!!!!

لینک به دیدگاه

بالا اومدن سیستم بدون گرافیک ممکنه،چیزعجیبی نیست.

شما دقیقا توضیح بدید که چه گونه این اتفاق افتاده و در ااین مدت چه قطعاتی بر روی سیستم نصب کردید و چه کارهایی با سیستم کردید؟

لطفا مدل مادربورد هم ذکر کنید.

لینک به دیدگاه

G p35-dq6 هیچ کار شب کامپیوتر رو خاموش کردم صبح بلند شدم روشن کردم دیدم رز شده 800در 600 بعدش دیگه دردسر شروع شد!!

لینک به دیدگاه

من تا به حال ندیدم کسی همه ی این کا رهارو بکنه، هنوز مشکلش بر طرف نشده باشه، شما از سلامت کارت مطمئنی؟؟؟؟

مانیتور رو با یک گرافیک دیگه تست کردی؟؟؟؟؟

گرافیک دیگه ای رو سیستمت امتحان کردی؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

از سلامت کارت چه جوری می شه مطمن شد-گیم رو خیلی راحت 1280در 1024 بازی می کنم-مانیتور بدون درایور میره رو رز 1440در 1050 همینکه درایور نصب می شه اون رزولوشن می ره!!

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین راه ها برای تست سلامت کارت اینه که یه بازی مثل farcry2 رو روی اخرین رزولوشنی که می شه بزاری و ازش بنچ بگیری، اگه کارتت مشکل داشته باشه معمولا سیستم یا هنگ می کنه، یا ارور می خوره و یا ریست می شه و یا رنگ ها می ریزه به هم.

البته شما کابل DVI رو هم چک کن، اگه پین اش شکسته باشه، از این مشکل ها پیش می یاد.

یک گرافیک دیگه رو سیستمت نصب کن، ببین درست می شه یا نه.

گرافیکت هم رو یه سیستم دیگه امتحان کن.

لینک به دیدگاه

تست کردم سالمه-مشکل من اینه که وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب می کنم رزولوشن 1440در 1050 از لیست می ره-ولی همینکه درایور رو آن اینستال می کنم این رزولوشن بر می گرده!!!:|

لینک به دیدگاه

اتفاقا فکر کنم مشکلم از همین درایور جدید شروع شده باشه- چون من زیاد کامم آن هستش ممکنه خودش آپ شده باشه-:|من 3 تا ورژن مختلف درایور رو هم تست کردم-

لینک به دیدگاه

سلام.

من هم دقیقا همین مشکل رو قبلا با کارت خودم (4830) داشتم.اخر هم مشکل از ویمدوز دز اومد.

یه ویندوز دیگه نصب کردم دزست شد.

شما گفتید ویندوز هم عوض کردم خواستم بپرسم ویندوز جدید که نصب کردید همون ویندوز قبلی بود یا یه ویندوز دیگه؟

لینک به دیدگاه

با سلام

شما در catalyst control center قسمت monitor properties ببین ماگزیمم رزولیشن چقدر نشون میده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، واضحه که با setting خود ویندوز فرقی نمی کنه. :|

کجای setting ویندوز حداکثر رزولیشن مونیتور رو نشون میده؟:D

لینک به دیدگاه

شما منظور منو متوجه نشدی، وقتی بعد از نصب درایو، حداکثر رزولوشن رو مثلا 600*800 نشوم می ده.

توی catalyst control هم 600*800 نشون می ده.

شما یه کلیک راست کن روی دسک تاپت، بورو تو setting روزولوشن آخر ، رزولوشن مانیتورته در صورتی که گرافیکت پاسخگوی اون مانیتور باشه.:|

الان هم در این مشکل، رزولوشن catalyst control و setting مانیتور احتمل زیاد یکی ان. :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...