رفتن به مطلب

برسی 5 کارت گرافیک شاخص gtx770 منبع: overclockingheroes

Mclaren
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

داداش ؟؟؟ !!
دوست عزیز یکم کلاک بالاتر کارتهای دیگه دلیل بر نابود شدن یه برند دیگه نیس! که 1 فریم کمتر گرفته باشه و برندش نابود بشه !
evga  یکی از بهترین تولید کنندگان کارتهای انودیا هست و جزو پارتنر های قدیمی انودیا هست
به عنوان مثال کارتN770 Lightning اخرین سری و قوی ترین کارت msi در سری 770 هست و مدل Classified اخرین سریevga هست و اگر قرار به مقایسه هست باید این دوتا با هم مقایسه باشن . گرچه مدل هیدروکاپر هم هست ;)     در هر صورت بازم این دلایل و 1 فریم بالا یا پایین بودن حاکی از مزخرف بودن یه برند نیست 

دوست عزیز؟؟؟؟!!!!!!!!!!

چرا الکی حرص وجوش میزنی ... بنده خودم یکی از سرسخترین هواداران evga هستم .........من نگفتم evga مزخرفه...اگه به عرایض بنده یه بار دیگه رجوع کنیین من گفتم که تو این گود بازی رو به رقبا باخته ... شما هم الکی خودت رو ناراحت نکن .... والا همه میدونیم که evga یکی از بهترین تولید کنندگان کارتهای انویدیا بوده وهست ...

ویرایش شده توسط Mclaren
لینک به دیدگاه

داداش ؟؟؟ !!
دوست عزیز یکم کلاک بالاتر کارتهای دیگه دلیل بر نابود شدن یه برند دیگه نیس! که 1 فریم کمتر گرفته باشه و برندش نابود بشه !
evga  یکی از بهترین تولید کنندگان کارتهای انودیا هست و جزو پارتنر های قدیمی انودیا هست
به عنوان مثال کارتN770 Lightning اخرین سری و قوی ترین کارت msi در سری 770 هست و مدل Classified اخرین سریevga هست و اگر قرار به مقایسه هست باید این دوتا با هم مقایسه باشن . گرچه مدل هیدروکاپر هم هست ;)     در هر صورت بازم این دلایل و 1 فریم بالا یا پایین بودن حاکی از مزخرف بودن یه برند نیست 

سلام دوست عزیزم ، بنده از فروم همسایه هستم ( البته شما هم اونجا تشریف دارید)، و اینجا هم عضویت دارم فقط بخاطر تماس با جناب حسینی ، در مورد تاپیک ایجاد شده توسط دوست عزیزمون ، عرض کنم اون مقاله توسط بنده و یکی از دوستانم انجام شده ، و از سایت GURU3d بوده ، که ما بصورت اجمالی و جمعی بعد از نتایج تست کنار هم قرار دادیم و به نتیجه رسیدیم ...تمامی کارتها دقیقا در یک رنج قیمتی هستند .....در مورد MSI لایتنینگ شما باید 780 لایتنینگ و با 780 Classified مقایسه کنید . در مورد EVGA هم مدل های کارتهای گرافیکی این برند دیگه شناخته شده هست ، هر سال یک مدل Classified داره یکی OC هست و هیدروکاپر ..

سری 780 Classified با مقدار فاز دیجیتال مدار تغذیه که پایین تر از 780 لایتنینگ هست اما در مقابل قول MSI خوب ظاهر شده ..در مورد تراشه کپلر هم خدمتون عرض کنم در تمامی تست های 770 اگر دقت کنید بیشترین تاثیر را اورکلاک مموری میگذارد تا اورکلاک هسته مرکزی.....این نتایج در تمامی کارتهای سری 600 و 700 از انویدیا صدق میکنه. در تست بین لایتنینگ 780 و 780 از EVGA با اینکه نزدیک 50 مگاهرتز فرکانس MSI بالاتر بود ولی تفاوت فریم 1 الا 2 فریم بوده ..اگر مقدار مموری کلاک کارت EVGA حداقل 50 مگاهرتز بالاتر بود با هم برابر میشدن....این لینک از سایت Overclockingheors هست که نتیجه تست 780 لایتنینگ و EVGA قرار گرفته ....وهمچنین تست 5 کارت از سری 780 ...

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1573.html#post23222

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1560.html

با تشکر از همراهی و مهربانی شما عزیزان

ویرایش شده توسط carpetad
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم ، بنده از فروم همسایه هستم ( البته شما هم اونجا تشریف دارید)، و اینجا هم عضویت دارم فقط بخاطر تماس با جناب حسینی ، در مورد تاپیک ایجاد شده توسط دوست عزیزمون ، عرض کنم اون مقاله توسط بنده و یکی از دوستانم انجام شده ، و از سایت GURU3d بوده ، که ما بصورت اجمالی و جمعی بعد از نتایج تست کنار هم قرار دادیم و به نتیجه رسیدیم ...تمامی کارتها دقیقا در یک رنج قیمتی هستند .....در مورد MSI لایتنینگ شما باید 780 لایتنینگ و با 780 Classified مقایسه کنید . در مورد EVGA هم مدل های کارتهای گرافیکی این برند دیگه شناخته شده هست ، هر سال یک مدل Classified داره یکی OC هست و هیدروکاپر ..

سری 780 Classified با مقدار فاز دیجیتال مدار تغذیه که پایین تر از 780 لایتنینگ هست اما در مقابل قول MSI خوب ظاهر شده ..در مورد تراشه کپلر هم خدمتون عرض کنم در تمامی تست های 770 اگر دقت کنید بیشترین تاثیر را اورکلاک مموری میگذارد تا اورکلاک هسته مرکزی.....این نتایج در تمامی کارتهای سری 600 و 700 از انویدیا صدق میکنه. در تست بین لایتنینگ 780 و 780 از EVGA با اینکه نزدیک 50 مگاهرتز فرکانس MSI بالاتر بود ولی تفاوت فریم 1 الا 2 فریم بوده ..اگر مقدار مموری کلاک کارت EVGA حداقل 50 مگاهرتز بالاتر بود با هم برابر میشدن....این لینک از سایت Overclockingheors هست که نتیجه تست 780 لایتنینگ و EVGA قرار گرفته ....وهمچنین تست 5 کارت از سری 780 ...

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1573.html#post23222

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1560.html

با تشکر از همراهی و مهربانی شما عزیزان

بله کاملا درسته....

ویرایش شده توسط Mclaren
لینک به دیدگاه

زنده باد این آقای امیر محمود که یه تنه بررسی ها رو انجام میده!

خسته نباشید جانانه!

???

منفی؟؟؟

:D

لینک به دیدگاه

بیا بالا..... دوستان ازدست ندین مطلب رو

لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان معماری کپلر رو تجربه کنن از دس ندن!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...