رفتن به مطلب

فروش ویژه بازیهای ایکس باکس و PS3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

بازیهای جدید ایکس باکس و پلی استیشن3 به صورت کلی(همکاری) و جزئی به فروش میرسد

لیست بازیها زیاد هست و بنا به درخواست مشتری و موجودی ارشیو پذیرفته میشه (سعی خواهد شد حدالامکان لیست رو قرار بدم )

بازیهای ps3 بر رویه هارد پذیرفته میشود

شرایط فروش بازیها :

بازیهای ایکس باکس فقط به روش Burnermax رایت و فروخته میشود (رایت 97 درصد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشود )

بازیهای ایکس باکس بر رویه دی وی دی Aone و Tgate رایت شده و در صورت خرابی دارای گارانتی تعویض هستند

بازیهای ps3 هم با گارانتی ارائه میشوند

نکته:بازیهای ایکس باکس با نرم افزار nero disc speed تست میشوند و از سلامت بازی قبل از ارائه اطمینان حاصل می شود  و حتی با یک دستگاه ایکس باکس الیت برای دومین بار مورد تست قرار می گیرند تا در مورد سلامت DVD هیچ شکی باقی نماند

بازیهای جدید PS3 هم با فریمور جدید ریباگ4.46 که مورد تائید بسیاری از سایتها بازی هست مورد تست قرار گرفته و کاملا سالم هستند

قیمت :

بازیهای ایکس باکس همراه با قاب با کیفیت و کاور و لیبل

قیمت همکار :5000 تومان

قیمت مشتری:8000 تومان

قیمت بازیهای ایکس باکس همرا با کاور معمولی وپلاستیک

قیمت همکار :4000 تومان

قیمت مشتری:7000 تومان

بازیهای PS3 :

هر گیگ بازیهای PS3 بر روی هارد 150 تومان همکاری وهر گیگ 300 تومان مشتری

بازیهای PS3 بر رویه DVD رایتی هر دی ووی دی 1500 تومان

نکته در مورد بازیهای PS3 : بازیهای PS3 با این نرخ قیمت با حجم کمتر از 50 گیگ پذیرفته نمیشود

نمونه کار :

post-7332-0-49161500-1379781014_thumb.jpg

post-7332-0-01642100-1379780985_thumb.jpg

شرایط پرداخت :به علت نوسانات قیمت DVD خام و همچنین کیفیت نا مناسب DVD ها فروش فقط به صورت نقدی (اول واریز بعد پرداخت هست )

سفارش مشتری بنا به در خواست هم با پست سفارشی و هم با پست پیشتاز ارسال میشوند و بین 3 تا 5 رو (پیشتاز) و 4 تا 7 روز کاری (پست سفارشی به دست مشتری خواهد رسید)

نکته: چون بازیهای ایکس باکس جهت اطمینان از 100 درصد سالم بودن مورد تست قرار میگیرند ممکن هست 2 تا 3 روز دیرتر به دست مشتری برسه

جهت اعتماد سازی هم می تونید هم با جناب حسینی و هم با دیگر دوستان در میان بگذارید

و بنا بر قانون عرف هزینه ارسال با مشتری محترم خواهد بود

کسانی که ایکس باکس دارند ببینند کدوم یکی از دی وی دی های موجود بازار با دستگاهشون سازگارتره سفارش بدن با همون دی وی دی براشون ارسال خواهد شد

مثلا دستگاههای فت با Tgate سازگارتره

و یا دیسکهای Aone روی دستگاهای اسلیم بهتر جواب میده (این تجربه که خودم داشتم )

شماره تماس :09353413686 فتحی

حدالمقدور سفارشاتتون رو تلفنی اعلام کنید  در غیر این صورت در همین تاپیک اعلام بفرمایید

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

عزیز ازون اون قاب سبز رنگ خوشکلا  ندارین؟

قیمتتونم که بالاست تو پی تی با اون قاب سبزا و برنرمکس و اینا در میاد دیسکی 6 تومن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز ازون اون قاب سبز رنگ خوشکلا  ندارین؟

قیمتتونم که بالاست تو پی تی با اون قاب سبزا و برنرمکس و اینا در میاد دیسکی 6 تومن!

ازون قاب سبزا فکر نمی کنم دیگه باشه حالا شما رو نمی دونم ولی من پیدا  نکردم

شما میگی داخل p.t 6 تومن میدن ایا از سالم بودن بازیها مطمئنید و ایا با گارانتی تعویض میفروشن

منم میتونم با قاب با کیفیت بدم دستتون ولی ضمانتش به عهده خودتون

شما تعداد بخوای من 4000 تومن تقدیمتون میکنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...