رفتن به مطلب

نظر خواهی در مورد نوت بوک Acer 5738

surpriser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.لطفا اگر کسی نظری در مورد نوت بوک Acer 5738 ZG داره اینجا بگه.کلا چطور نوت بوکیه؟کلا از هر نظر ارزش خرید داره؟

Intel® Pentium Dual Core Processor: Intel® Pentium® Dual-Core T4200 2.0GHz, 1MB L2 Cache

Processor Bus Speed: 800 MHz FSB

Memory: 3GB DDR3

Hard Disk: 320 GB SATA

Hard Disk Spindle Speed: 5400 RPM

Optical Drive: DVD+/-RW Double Layer

Screen: HD Acer Cine Crystal LED

Screen Size: 15.6"

Display Card: Nvidia GeForce G105M

Display Card Memory: 512MB Dedicated - Up to 1790MB DDR3

Ehernet: Gigabit 10 / 100 / 1000

802.11/a/b/g/n WLAN + Gigabit Ethernet + MODEM + Bluetooth + 4 x USB2.0 + 5in1 Card Reader + HDMI + Multi Gesture Touchpad

Extras: Dolby Home Theater

Operating System: Windows Vista Home Premium

قیمتش هم با گارانتی سازگار ارقام 675 تومن

اینم چند تا عکس :

ACER%20AS5738ZG.jpg

20062009015.jpg

20062009018.jpg

i718599_4.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا به قیمتش می ارزد اما خوب یه مقدار سی پی یوش قدیمیه باید ببینید می خواهید باش چیکار کنید=d>

لینک به دیدگاه

من وقتی مدل 1545 dell با مشخصات :

CPU 2GHz 2M cache core 2 duo/RAM 2GB / HDD 250/ VGA X4500 / WEB/BT/DOS با قیمت 670 تومان هستش این مدل ایسر رو پیشنهاد نمیکنم چون هر چی باشه CPU این مدل قویتره نمیگم که ایسر بده ها منظورم در مرود مشخصاته اگر CPU acer core 2 duo بود میارزید برای خرید ولی نیست

لینک به دیدگاه

با سلام

این مدل 5738g هم داره که سی پی یو t6400 با 2.0 گیگاهرتز و fsb 800 البته فکر کنم 830 تموم میشه.

لینک به دیدگاه

من وقتی مدل 1545 dell با مشخصات :

CPU 2GHz 2M cache core 2 duo/RAM 2GB / HDD 250/ VGA X4500 / WEB/BT/DOS با قیمت 670 تومان هستش این مدل ایسر رو پیشنهاد نمیکنم چون هر چی باشه CPU این مدل قویتره نمیگم که ایسر بده ها منظورم در مرود مشخصاته اگر CPU acer core 2 duo بود میارزید برای خرید ولی نیست

سلام آقای حسینی.ممنون از نظرتون.خب گرافیکشون که خیلی فرق یکنه! البته منظورم این نیست که G105M گرافیک خوبیه ها! ولی در مقابل 4500 خیلی بهتره! راستی هارد این 320 هست در صورتی که هارد دل 250 هست.رم ایسر DDR3 1066 هست ولی رو دل DD2 هست.

خب نظرتون در مورد 5738 G چیه؟(یعنی همین مدل با کانفیگ بهتر) البته 800 تومن هستش.

CPU:Intel® Core 2 Duo T6400 2.0GHz 2MB-FSB 800 MHz

Memory:4GB DDR3 1066MHz (2x2GB)

Hard Disk: Capacity320GB SATA

Optical : DriveDVD-RW Super Multi

Graphic: Nvidia Geforce G105M 512MB

Display: 15.6" WXGA HD 16:9 (1366 x 768)Crystal Brite

WebCam + Communication802.11 b/g WLAN + Gigabit Ethernet + MODEM + Bluetooth SecurityN/A Ports + 5x1 card reader + HDMI Port + Multi Gesture Touchpad Weight6Cell (Up to 3 Hours) 2.7 kg

Operating System : Linpus Linux

با تشکر

ویرایش شده توسط surpriser
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.ممنون از نظرتون.خب گرافیکشون که خیلی فرق یکنه! البته منظورم این نیست که g105m گرافیک خوبیه ها! ولی در مقابل 4500 خیلی بهتره! راستی هارد این 320 هست در صورتی که هارد دل 250 هست.رم ایسر ddr3 1066 هست ولی رو دل dd2 هست.

خب نظرتون در مورد 5738 g چیه؟(یعنی همین مدل با کانفیگ بهتر) البته 800 تومن هستش.

cpu:intel® core 2 duo t6400 2.0ghz 2mb-fsb 800 mhz

memory:4gb ddr3 1066mhz (2x2gb)

hard disk: Capacity320gb sata

optical : Drivedvd-rw super multi

graphic: Nvidia geforce g105m 512mb

display: 15.6" wxga hd 16:9 (1366 x 768)crystal brite

webcam + communication802.11 b/g wlan + gigabit ethernet + modem + bluetooth securityn/a ports + 5x1 card reader + hdmi port + multi gesture touchpad weight6cell (up to 3 hours) 2.7 kg

operating system : Linpus linux

با تشکر

این مدلی که نوشتید فکر میکنم انتخا بهتری نسبت به اولی باشه

لینک به دیدگاه

شما در این رنج قیمت (حداکثر 800 تومن) انتخاب دیگی ای پیشنهاد میکنید؟

راستی بقیه دوستان از این مدل استفاده نکردن؟

یه سول دیگه : به نظرتون zg و g ارزش 130 تومن اختلاف رو داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.راستش این مدل زیادی ضعیف هست!مخصوصا پردازندش.اینو بیخیال:D راستی شما گفتی از این نوتبوک (ایسر) ناراضی بودین؟

لینک به دیدگاه

بله، من تا حالا 3 تا از این نوت بوک ها فروختم.

واقعا ضغیفن، شما گول مشخصات این مدل رو نخورید، باتریش نوشه 3 ساعت، ولی اگر باهاش کار کنید، با وایرلس خاموش، 1 ساعت به زور کار می کنه، ویستا هم باید بیخیال شی، من وقتی روشون ویستا می ریزم، ultimate که کلا تعطیله، home premium هم یک کم که بهش فشار می یاد هنگ می کنه.

از من به شما نصیحت اینو نگیر.

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از جوابتون. راستش من همین الان از یمی از دوستان که الان داره از همین نوت بوک استفده میکنه پرسیدم گفتش که اگه نور مانیتور در حالت 50 درصد باشه راحت 3 ساعت روشن میمونه.شما مطمعنید همین نوت بوک بوده؟

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از اینکه منو مطلع کردید.بازم تحقیق میکنم چون مال اونا نو هست شاید واسه همینه اینقدر شارژ نگه میداره.

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

بابا 779 تومن ( در این رنج قیمت ) به نظر من

Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V-6545-A

با مشخصات زیر تهیه کنید، در ضمن یکسال گارانتی بهین تکنولوژی است

همراه با يک دستگاه پرينتر 3 کاره HP2280 + کيف چرمي

lj85brucoqb049cllnt.jpg

لینک به دیدگاه

درسته، خود بهین قیمت را 695 تومن اعلام کرده است

سلام.تشکر بابت پیشنهادتون.واقا کانفیگش نسبت به قیمتش خیلی عالیه.فقط یکم زشته:D . شما این نوت بوک رو داشتید؟

راستی نظرتون در مورد ایسر چیه؟ به نظر شما بیخیالش بشم؟

راستی اگر باز هم پیشنهاد دیگه ای دارید ممنون میشم بگید.

با تشکرات قراوان

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

اکثر نوت بوک ها از هارد های تولیدی همین شرکت فوجیتسو زیمنس استفاده میکنند

به نظر من در مدل های همتراز خود نسبت به ایسر و حتی بعضا دل و سونی از کیفیت بهتری برخوردار است

بشخصه اگر قرار باشد واسه جایی که کار دفتری و خانگی عادی دارند چیزی توصیه کنم اونم در رنج پایین سراغ این مارک میرم

به نظر من تا زمانیکه این است سراغ ایسر نروید ( اگر قصد انتخاب دارید بسته به بودجه خود از بین فوجیتسو، دل و سونی انتخاب کنید )

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید این ایسر برای معرفی این لپ تاپ زده که energy star® 5.0 با این حرف یک ساعت خیلی کمه دیگه؟

واقعا یعنی ایسر به درد نمی خوره؟

لینک به دیدگاه

اون مدل به نظر من واقعا به درد نمی خوره، شما امتحان کن، خودت بشین پاش، بورو مثلا با فوتوشاپ کار کن، ببین یک ساعت بیشتر کار می کنه یا نه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.اگر بازم نظر دیگه ای دارید لطف کنید بگید.کانفیگش مثل همین Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V-6545-A باشه عالیه.

لینک به دیدگاه

راستش این کانفیگش خیلی خوبه ولی قیافش یکم ... :D (البته منظورم این نیست که ظاهر لبتاب الویت داره ولی خب...)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از نظر کیفیت اگه این زیمنس بهتر از سونی و دل چینی نباشه بدتر نیست من یکی از دوستانم یه زیمنس چند سال پیش خرید هر روز هم داره ازش کار می کشه اما مثل ساعت کار می کنه یه بار رو کیبوردش آب ریخته بود نوت بوک را خاموش کرده بود و برش گردونده بود بهد از یک روز روشنش کرد دید کاملا سالمه همین اتفاق برا یکی از نوت بوک های سونی چینی افتاد که تازه یک ساله خریده اما سوخت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...