رفتن به مطلب

فروش رم G.skill Ares 16GB 8GBx2 2133MHz DDR lll Ram

Ebess
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 119
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.قیمت 1 پک رو برام پی ام کنید.خریدار 100 درصد هستم اما قیمت خوب بده

لینک به دیدگاه

16 گیگ من خریدارم - البته رم ها دست آقای حسینی باشه ، من پول رو به حساب ایشون واریز می کنم و بعد از تحویل رم ها ، پول رو ازشون بگیرید

لینک به دیدگاه

16 گیگ من خریدارم - البته رم ها دست آقای حسینی باشه ، من پول رو به حساب ایشون واریز می کنم و بعد از تحویل رم ها ، پول رو ازشون بگیرید

سلام 

موارد که گفتید در پست اول من هم ذکر کردم. می توانید با آقای حسینی تماس بگیرید .

من با مواردی که گفتید مشکلی ندارم  ولی قبلش با من و آقای حسینی در پ .خ هماهنگی شود

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام.قیمت 1 پک رو برام پی ام کنید.خریدار 100 درصد هستم اما قیمت خوب بده

دوست عزیز قیمت گفته شده در پست اول مطالعه فرمایید. قیمت پایین تر نمی توانم بدهم. 

ممنونم

لینک به دیدگاه

آقا من زنگ زدم . می گن اینا دو تا 4 گیگ هست که مجموعا می شه 8 گیگ 

من دو تا 8 گیگ می خوام

لینک به دیدگاه

آقا من زنگ زدم . می گن اینا دو تا 4 گیگ هست که مجموعا می شه 8 گیگ 

من دو تا 8 گیگ می خوام

الان به آقای حسینی پ . خ دادم . 

لینک به دیدگاه

اگه از این رم   ،  دوتا ماژول 8 گیگ بود در مجموع با ظرفیت 16 گیگ ، من قطعا خریدارم

لینک به دیدگاه

اگه از این رم   ،  دوتا ماژول 8 گیگ بود در مجموع با ظرفیت 16 گیگ ، من قطعا خریدارم

بله همین گونه هست .

به پست شماره 3 که آقای حسینی زحمت کشیدن دقت کنید. که دوتا ماژول 8 گیگ بود در مجموع با ظرفیت 16 گیگ تایید می کنند.

ممنونم

لینک به دیدگاه

من زنگ زدم خود آقای حسینی نبودند - یه دوست دیگه گوشی رو برداشتند گفتند ماژول ها 4 گیگ هست یعنی 4 تا 4 گیگ

حالا شما پیگیری کنید اگه ماژول 8 گیگ بود به من اطلاع بدید . خریدارم  - شماره گوشی مو برات پخ کردم ، وقتی خبر قطعی رو گرفتی به من پیامک بده تا با آقای حسینی هماهنگ کنم

لینک به دیدگاه

من زنگ زدم خود آقای حسینی نبودند - یه دوست دیگه گوشی رو برداشتند گفتند ماژول ها 4 گیگ هست یعنی 4 تا 4 گیگ

حالا شما پیگیری کنید اگه ماژول 8 گیگ بود به من اطلاع بدید . خریدارم  - شماره گوشی مو برات پخ کردم ، وقتی خبر قطعی رو گرفتی به من پیامک بده تا با آقای حسینی هماهنگ کنم

چون این پک ها من به آقای حسینی سفارش دادم.

خودشون در جریان هستند.

حتما پ .خ جواب دادند . من شما در جریان می گزارم. 

من از ایشون 32Gb خریداری کردم.

4 تا 4 میشه 16 حتما دوستان پک های موجود خود فروشگاه لیون کامپیوتر گفتند.  

ممنونم

ویرایش شده توسط Ebess
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

این رمی که دوستمون خریداری کردن از ما اینجا موجوده و 16 گیگه یعنی دو تا 8 گیگه 2133 هستش و کاملا پلمپ و موجوده

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

این رمی که دوستمون خریداری کردن از ما اینجا موجوده و 16 گیگه یعنی دو تا 8 گیگه 2133 هستش و کاملا پلمپ و موجوده

سلام

ممنونم اقای حسینی بابت جواب گویی شما.

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

بسیار خوب جناب حسینی اگه دو تا 8 گیگ هست من می خوام . لطفا شماره حساب رو برام پخ کنید تا ترتیب انتقال وجه از طرف من و ارسال کالا از طرف شما ، صورت بگیره

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز با آقای حسینی هماهنگ شد و من تا شب پول رو به حساب ایشون انتقال می دم - قرار شد کالا دست من برسه ، و پس از تایید ، ایشون پول رو تقدیم شما کنند . شما که مشکلی ندارید؟

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز با آقای حسینی هماهنگ شد و من تا شب پول رو به حساب ایشون انتقال می دم - قرار شد کالا دست من برسه ، و پس از تایید ، ایشون پول رو تقدیم شما کنند . شما که مشکلی ندارید؟

سلام

مبارک باشه.

نه از نظر من مشکلی ندارد .یکی از  آن 2 پک 16GB برای شما فرستاده می شود .

من به آقای حسینی اطمینان داشتم که کالا از ایشون خرید کردم و به امانت پیش ایشان  برای فروش گذاشتم.

ممنونم از خرید شما امیدوارم این کالا رضایت شما جلب کند.

ویرایش شده توسط Ebess
لینک به دیدگاه

دوست خوبم مبلغ واریز شد - ایشالله که پولش براتون خیر و برکت داشته باشه - با آقای حسینی جهت آدرس و ارسال هماهنگ می کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...