رفتن به مطلب

فروش هارد 1 ترا وسترن دیجیتال بلک 7200 دور

Behzad Tak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام 
یکعدد هارد یک ترا بلک 32 مگ برای فروش ارایه میشود .

Newegg.ca - Western Digital WD Black WD1001FALS 1TB 7200 RPM 32MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive -Bare Drive

گارانتی هارد فوق به اتمام رسیده .

قیمت پایه برای فروش 200 هزار تومان و گام افزایش 5 هزار تومان . ( فروخته شد )

فروش در پرشین تولر هم پیگیری میشود .

http://forum.persiantools.com/t459455.html

عکس و تست سلامت هارد فوق :

u8ej3b48qeiy8n3zbl78.jpg

t8iw6dy0t03gh2mni4eu.jpg

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه کسی نیود باتوجه به قیمتهای فعلی 170 خریدارم

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهزاد فرق هارد SATA 3.0 GB با SATA 6.0 GB در چیه و برای شما هم SATA 3.0 GB است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه کسی نیود باتوجه به قیمتهای فعلی 170 خریدارم

میشه بگید با کدام قیمتهای فعلی ؟

این هارد گارانتیش تمام شده ولی تاریخ مصرفش که نگذشته که اصرار به فروشش داشته باشم .

اصولا قیمت را بگونه ای تعیین میکنم که مجبور نشم قیمت را تعدیل کنم و همیشه میگم مال بد بیخ ریش صاحبش !

سلام اقا بهزاد فرق هارد SATA 3.0 GB با SATA 6.0 GB در چیه و برای شما هم SATA 3.0 GB است 

سلام عزیز

اصولا مقداری سرعتشان با هم فرق دارد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز wd 1tb blue 64mb شده 195و خاویربل 32 هم که دیگه تولید نمیشه بعد هم من پیشنهادم رو گفتم دوست عزیز چرا ناراحت میشی و اگه باعث ناراحتیت شدم معذرت خواهی میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز wd 1tb blue 64mb شده 195و خاویربل 32 هم که دیگه تولید نمیشه بعد هم من پیشنهادم رو گفتم دوست عزیز چرا ناراحت میشی و اگه باعث ناراحتیت شدم معذرت خواهی میکنم

دوست عزیز من ناراحت نشدم و فقط پاسختون را دادم و باز هم تاکید میکنم که هیچ وقت زیر قیمت پایه نمیفروشم ونهایتا میمونه خودم استفاده میکنم .

قیمتی که من در نظر گرفتم با توجه به کاهش قیمت های اخیر هست و الا قیمت را باید حدود 220-230 میگذاشتم .

لینک به دیدگاه

اقا بهزاد کی پایان مزایده است البته خودم هارد 1 ترابایت سیگیت بارکودا 7200.14 دارم اگه اینوبزارم کنارش مشکلی از لحاظ افت سیستم به وجود نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا بهزاد کی پایان مزایده است البته خودم هارد 1 ترابایت سیگیت بارکودا 7200.14 دارم اگه اینوبزارم کنارش مشکلی از لحاظ افت سیستم به وجود نمیاد

پایان مزایده 6 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه .

در یک سیستم هرهاردی جداگانه کار خودش را انجام میدهد و هیچ گونه تاثیری بر روی یکدیگر نخواهند داشت .

دوستان قیمت کاملا" مناسبه 

ممنونم آرمین جان  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...