رفتن به مطلب

نصب Thermalright HR-02 Macho بر روی z87 ASUS MAXIMUS VI HERO

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان من یه فن macho سفارش دادم بالاخره هنوز نرسیده دستم به نظرتون روی مین heroبدون مشکل سوار میشه ؟از بابت رم ها خیالم راحته چون xm3شانه کوتاه  4عدد چهارگیگ 1600 هستن ولی از بابت رادیاتور رو مین دور محوطه cpu واطراف سوکت مطمئن نیستم اگر ازدوستان کسی نظری داره خوشحال میشم بشنوم.بعد به نظر شما چه مقدار خمیر ترمال برای روی 4770 لازمه؟ یه طوری که حباب هم درست نشه زیر cpu هیچ جایی میزان لازم نوشته نیست فقط عکس هایی هست از این اسمبل کولر رو سوکت.منتظر راهنمایی های خوبتون هستم.

لینک به دیدگاه

درود

بسلامتی و مبارک باشه

برای نصب کولر مشکلی ندارید چون هم مادربرد و هم کولر استاندارد طراحی می شوند

خمیر هم بهتره یه نقطه اندازه یه نخود در وسط سی پی یو بزنید و کولر رو روی اون ببندید!

البته نحوه صحیح خمیر زنی رو هم کاربر hex معین عزیز بررسی کردن یه نگاهی به تاپیک ایشون بندازید!

لینک به دیدگاه

اندازه یه نخود وسط سی پیو خمیر بریز بعد با سر همون سرنگ خمیر انو به اهستگی پخش کن بعد کولرو درست بر روی سی پیو قرار بده و نگه دار لیز نخوره و خمیرو باخودش به اطراف ببره و پیچ مهره هارو ببند مراقب باش محکم نبدی هرز بشه در حدی که احساس کردی سفت شده کافی است.

در حین نصب کردن باید تمرکز کنی و احتیاط چون خستگی باعث بروز مشکلات میشه و احتمال داره به مادربرد آسیب برسه از چیزی که سر در نمیاری بیخود دستکاری نکن و به راهنمای نصب کولر رجوع کن

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنمایتون

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایتون

برای تشکر کردن کافیه فقط امتیاز بدید همین برامون ارزش داره

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام دوستان منم دقیقا همین مادبررد و کولر رو خریدم ولی رمها از نوع GEIL EVO POTENZA هستن که کمی شانه باند هستن به نظرتون مشکلی برای نصبشون که وجود نداره؟

چون این کولر یه جورایی در نگاه اول بزرگ به نظر میرسه البته من چون سیستم هنوز به دستم نرسیده پرسیدم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان منم دقیقا همین مادبررد و کولر رو خریدم ولی رمها از نوع GEIL EVO POTENZA هستن که کمی شانه باند هستن به نظرتون مشکلی برای نصبشون که وجود نداره؟

چون این کولر یه جورایی در نگاه اول بزرگ به نظر میرسه البته من چون سیستم هنوز به دستم نرسیده پرسیدم

فن کولر رو به سمت پشت کیس بذاری که اصلا مشکلی نیست . اگر فن دوم بذاری سمت مقابل و هر 4 اسلات رم رو پر کنی ممکنه مشکل ایجاد کنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...