رفتن به مطلب

فروش GSkill RipJaws Z 2133 CL9 2 * 8G

SkYWalker1726
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت عزیزان یک جفت رم GSkill RipJaws Z 2133 CL9 8G

به فروش می‌رسد .

این دو ماژول متعلق به یک پک ۱۶ گیگی بود که به دو هشت گیگ تقسیم شد :د

رمها کاملا سالم بوده و اور نشده اند

قیمت پایه ۳۰۰ تومن

با سپاس

post-4483-0-37331700-1380043128_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

2 *4G = 

8G

اشتباه بنده در تیتر تاپیک بوده

ویرایش شده توسط SkYWalker1726
لینک به دیدگاه

16 گیگش تبدیل به 4 تا 4 گیگ شده الان؟

پک کاملش رو نداری؟

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتی داره؟

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروشنده عزیز پیغام دادم چند روزه منتظر پاسخ شما هستم. ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید  :)

لینک به دیدگاه

فروشنده عزیز پیغام دادم چند روزه منتظر پاسخ شما هستم. ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید  :)

بهمن جان در پرشین تولز اعلام کرده بودند که فروخته شده فکر کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اینطور باشه که بسیار بسیار مبارک خریدار باشه. ولی جالبه ایشون اینجا تاپیک فروش زدن و از یکشنبه شب دیگه آنلاین نشدن و پیغام ها رو هم نخوندن و بعد دیروز نوشتن که فروخته شد! بیشتر از 4 ساله که عضو این فروم هستن! اگر تازه وارد بودن ممکن بود این حرکت قابل انتظار باشه. ولی ...................................

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا انسان به فکر فرو میره که چنین اشخاصی معنی احترام به وقت دیگران رو واقعا نمی فهمن؟؟ یعنی اینقدر سخته که یک انسان به دیگران احترام بگذاره؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما که قرار بود اصلا توجهی به این تاپیک که برای فروش رم خودت گذاشتی نکنی و حتی آنلاین نشی که پیغام ها رو بخونی دوست دارم بدونم به چه دلیلی این تاپیک رو اینجا زدی؟ آیا مردم آزاری داری؟ آیا مشکل دیگه ای داری؟؟

لینک به دیدگاه

شما که قرار بود اصلا توجهی به این تاپیک که برای فروش رم خودت گذاشتی نکنی و حتی آنلاین نشی که پیغام ها رو بخونی دوست دارم بدونم به چه دلیلی این تاپیک رو اینجا زدی؟ آیا مردم آزاری داری؟ آیا مشکل دیگه ای داری؟؟

اگر اینطور باشه که بسیار بسیار مبارک خریدار باشه. ولی جالبه ایشون اینجا تاپیک فروش زدن و از یکشنبه شب دیگه آنلاین نشدن و پیغام ها رو هم نخوندن و بعد دیروز نوشتن که فروخته شد! بیشتر از 4 ساله که عضو این فروم هستن! اگر تازه وارد بودن ممکن بود این حرکت قابل انتظار باشه. ولی ...................................

واقعا انسان به فکر فرو میره که چنین اشخاصی معنی احترام به وقت دیگران رو واقعا نمی فهمن؟؟ یعنی اینقدر سخته که یک انسان به دیگران احترام بگذاره؟؟

بهمن جان خوبی‌ عزیز

رم‌ها توسط بنده خریداری شد ظاهراً این دوستمون دسترسی‌ به اینترنت نداشتن

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بر طبق قانون 20 حتما باید نام لیون کامپیوتر هم در داخل عکس قرار بگیره و ممنون میشم که این کار و انجام بدید

ممنونم که رعایت میکنید چون هر جایی برای ایجاد نظم نیاز به اجرای قانون داره

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415#entry232404

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...