رفتن به مطلب

کمک در مورد نصب ویندوز (خواهشا کمک کنید کارم گیره )

Mansourr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اقا من رو لپتاپ asus x53c میخوام ویندوز xp نصب کنم اما نه بوت میکنه و نه سی دی رو موقعی که سیستم بالا میاد میتونم واردش بشم و بتونم ویندوز نصب کنم 

چطوری باید ویندوز ایکس پی نصب کنم ؟ کلا یه اموزی بدین 

شدیدا کارم گیره 

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

باید وارد بایوس لپتاپ بشید و در قسمت Storage Controller تنظیم رو از روی حالت AHCI دربیارید و روی SATA یا IDE قرار بدین تا XP نصب بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

باید وارد بایوس لپتاپ بشید و در قسمت Storage Controller تنظیم رو از روی حالت AHCI دربیارید و روی SATA یا IDE قرار بدین تا XP نصب بشه.

قسمت Storage Controller نداشت ، یه قسمت بود به اسم sata configuration که اونجا از حالت AHCI به روی IDE قرار دادم ، اما بازم نصب نمیشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمت Storage Controller نداشت ، یه قسمت بود به اسم sata configuration که اونجا از حالت AHCI به روی IDE قرار دادم ، اما بازم نصب نمیشه 

تنظیمات رو ذخیره می کنید ؟

از یک نسخه دیگه ویندوز استفاده کنید. SP3 فکر کنم بهتر باشه.

لینک به دیدگاه

یعنی تنها مشکلی که میگن تو لپتاپا ایکس پی نصب نمیشه همین گرینه ی AHCI به IDE هستش ؟ 

من اینو درست کردم اما بازم نمیاره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پیغام رو میگیری ؟ “Setup did not find any hard disk drives” تو بایوس SATA Operation Mode باید Compatible رو انتحاب کنی در غیر اینصورت باید زمان نصب درایور درایور ساتا اینتل رو داشته باشی و آدرس بدی تا لود شه . درایور های xp رو هم باید جستجو کنی تو نت راحت گیر نمیاد.

لینک به دیدگاه

شما از سلامت دیسک مورد استفاده اطمینان دارین

به قول جناب HEX تنظیمات رو ذخیره می کنید؟ شاید هم دیسک درایو سیستمتون ایراد داره.

CD و DVD های دیگه رو درون درایو بذارید و امتحانش کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش :D  :D

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوزش جواب من تو پست قبل برای مرحله بعد از بوت بود :D چک کردی که دیسک سالم باشه ؟ برای بوت شدن از DVD چه کاری انجام میدی ؟ انتخاب بوت رو DVD هست ؟

لینک به دیدگاه

دوستان من این ویندوزو قبلا رو پی سی های دیگه نصب کردم و یه ویندوز بسیار خوبه و در سلامت کامل به سر میبره :دی

موضوع اینجاس که وقتی ویندوز روشن میشه و باید بعدش پیام press any key بده رو نمیده ، در واقع سی دی رو بوت نمیکنه ، حالا مشکلش از چیه نمیدونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

یه سری ویندوز هست که بهش میگن ساتا ساپورت و برای لب تاب هست

ویندوز کنونی شما مشکلی نداره فقط با لب تاب سازگاری نداره

با یه ویندوز به نتیجه میرسی همین

لینک به دیدگاه

راهنمایی : دیسک ویندوز xp درمجموعه نرم افزاری lord ، یه نسخه ویندوز Xp sp3 برای لپ تاپ داره و یه نسخه برای pc

می تونید از اون استفاده کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...