رفتن به مطلب

عرضه نرم افزار جذاب<<Amd Gaming Evolved>>

noh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

93774810535746981028.jpg

AMD GAMING EVOLVED

در EVENT اخیر AMD یعنی GPU14 علاوه بر معرفی معماری و تکنیک های جدید بلاخره از یک application مختص بهینه سازی حرفه ای تنظیمات کیفی بازی هم رو نمایی شد این APP در واقع حاصل همکاری AMD و شبکه معروف RAPTR هستش و امکانات به مراتب بیش تری نسبت به نمونه مشابه خودش یعنی GeForce Experience داره و انصافا GUI اش شیکتره و مزین شده به رنگ قرمز که سمبل AMD و در حال حاضر از 50 بازی هم پشتیبانی میکنه. امکاناتی که براش در نظر گرفته شده میشه از ضبط و پخش فیلم از گیمپلی بازی و همچنین گرفتن عکس و چت در حین بازی و چک کردن وضعیت هوا و به اشتراک گذاری فیلم ها و عکس ها و رکورد های گرفته شده در شبکه های اجتماعی و RAPTR نام برد. طریقه کار با این پلتفرم به این شکله که ابتدا یک اسکن از هارد شما میگیره و بازی هایی که در سیستم شما نصب شده رو در پنل سمت چپ یعنی select game نشون میده با کلیک روی اون بازی سه مود به نمایش درمیاد با نام های best quality , best performance و balanced شما با انتخاب یکی از این سه مورد و کلیلک بر روی گزینه optimize setting اطلاعات مربوط به هر کدوم از این تنظیمات و همچنین پیکربندی سخت افزارتون رو میفرستید به سرورهای ابری RAPTR تو این سرورها یک بانک عظیم از پیکربندی های متنوع کیفی براساس سخت افزارهای مختلف از جمله CPU و GPU ( البته با استفاده از اطلاعاتی که AMD در اختیار RAPTR قرار داده ) جمع اوری شده و بعد از ارسال , تنظیمات بهینه در قسمت پایین به نمایش در میاد و با کلیک بر روی لانچ وارد بازی میشید و برای برگشت به تنظیمات پیش فرض باید از گزینه revert استفاده کنید. البته تمام این حالات زمانی پیش میاد که بازی از این سرویس پشتیبانی کنه.

دانلود نسخه BETA:

37753204740669466289.png

منبع:overclockingheroes.com

ویرایش شده توسط noh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید تست بشه تا نظر تولید شه عزیز 

ببینیم چند مرده حلاج هست 

لینک به دیدگاه

AMD تقلب کار :D

اول Nvidia این حرکت رو زد، که توی تاپیک هم آوردین!

Nvidia Experience!

جدیدا اصلا با AMD حال نمیکنم نمیدونم چرا!!!! :huh:

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام بچه ها شرمنده که تاپیکو بعد از دو سال اپ میکنم نمیدونم چرا دوستان وقتی این رو میخوام نصب کنم این ارور رو میده:

Download failed:Download is time out

Please make sure that your firewall or antivirus application is not blocking our installer.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها شرمنده که تاپیکو بعد از دو سال اپ میکنم نمیدونم چرا دوستان وقتی این رو میخوام نصب کنم این ارور رو میده:

Download failed:Download is time out

Please make sure that your firewall or antivirus application is not blocking our installer.

لطفا راهنمایی کنید.

سلام

طبیعیه این قضیه

چون سرور دانلودش برا ایران بسته اس

شما اخرین ورژن Amd catalyst که 15.7 هست رو نصب کنید همراه باهاش نصب میشه

ضمنا پروسه نصبش با کاتالیست نیم ساعت ممکنه طول بکشه پس صبور باشید و وسط کار کنسل نکنین

لینک به دیدگاه

با کاتالیست هم زدم نمیشه

موقع نصب کاتالیست شبکه شخصی انتقال داده رو فعال کنید
لینک به دیدگاه

چه طوری فعال کنم راهنماییم کن

منظورشون همون قند شکن هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...