رفتن به مطلب

خواهش می کنم کمکم کنید با این کارت گرافیک HD 7990

KORGPA3X76
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

والا من خودم 6950 داشتم صدای توربیولنس فن زیر لود محسوس بود اما حساس نبودم روش

فکر نمی کنم بحث amd یا nvidia باشه

من فکر میکنم چون شما پول زیادی واسه کارت دادی به خاطر همین انتظاراتت کمی احساسی شده و الا مهران جان کارتی که داری خیلیا آرزوی داشتنشو دارن

به عقیده من کارتت داره رو روال واست کار می کنه و با قدرتی که داره این جور حواشی جزئی از ذاتشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 128
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

فقط سوالی که برام پیش اومده اینه که چطوری 3770k رو روی  P87 Delux بستی!!؟؟

و یه چیز دیگه اینکه چون کارت شما هنوز نو هست و زیاد ضرر نمی کنه اونو بفروش و یه 780 یا دو تا 760 بگیر.

البته اگه نتونستی باهاش کنار بیای سریعتر اینکارو کنی بهتره

ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمره!  پیشنهاد خاصی ندادم چون خود AMD هنو نتونسته مشکلش رو حل کنه و گفته که پرفورمنس بالا مشکلات بالایی هم داره!!! (عجب)

لینک به دیدگاه

منظورم اینه 

CPU : CORE I7 3770K

MAIN : ASUS P8Z77-V DELUX

RAM : 32 GIG DDR3 2400 BUS

VGA : ASUS HD 7990

CASE : GREEN X9

POWER: GREEN 1000W OC

HDD: 128 SSD KING STONE

ویرایش شده توسط KORGPA3X76
لینک به دیدگاه

فقط سوالی که برام پیش اومده اینه که چطوری 3770k رو روی  P87 Delux بستی!!؟؟

و یه چیز دیگه اینکه چون کارت شما هنوز نو هست و زیاد ضرر نمی کنه اونو بفروش و یه 780 یا دو تا 760 بگیر.

البته اگه نتونستی باهاش کنار بیای سریعتر اینکارو کنی بهتره

ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمره!  پیشنهاد خاصی ندادم چون خود AMD هنو نتونسته مشکلش رو حل کنه و گفته که پرفورمنس بالا مشکلات بالایی هم داره!!! (عجب)

منظورم اینه 

CPU : CORE I7 3770KC

MAIN : ASUS P8Z77-V DELUX

RAM : 32 GIG DDR3 2400 BUS

VGA : ASUS HD 7990

CASE : GREEN X9

POWER: GREEN 1000W OC

SSD: 128 GIG KING STONE

لینک به دیدگاه

توی پرفورمنس معرکست CRYSIS 3  با آخرین ستینگ و 8X MSAA بالای 75  فریم میگیرم که فکر نکنم کارت دیگه ای بتونه ......... زیر 70 نمیاد مجبورم v sync  رو روشن کنم و همین صداش اگه نباشه دیگه معرکه تر می شه 

لینک به دیدگاه

توی پرفورمنس معرکست CRYSIS 3  با آخرین ستینگ و 8X MSAA بالای 75  فریم میگیرم که فکر نکنم کارت دیگه ای بتونه ......... زیر 70 نمیاد مجبورم v sync  رو روشن کنم و همین صداش اگه نباشه دیگه معرکه تر می شه 

خوب مشخصا باید اینطور هم باشه

به نازنینت اینقدر کم لطفی نکن

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی خیلی پشیمونم نمی دونم چی کار کنم هر لحظه امکان داره بکوبمش به دیوار  8-X 

اقا بیا یا 480 hydro cooper سر به سر بزنیم بره پی کارش نویزش 0 دسیبل هست  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی حساس نباش عزیز

شما الان قویترین کارت گرافیک دنیا رو داری

الان بخوای بفروشیش باور کن کنی پیشنهاداتی می بینی که حاضر میشی کارتو بشکنی اما نفروشی بخصوص با این تاپیکی که باز کردی خریدارا اینقدر می زنن تو سرش تا...

منم صدای کارت رو از نزدیک شنیدم واقعا نمی دونم چرا شمارو اینقدر اذیت می کنه

برای من که اصلا اینجوری نبود چون صدای بازی که از اسپیکرها پخش می شد اصلا صدای اضافی شنیده نمی شد

اگرم واقعا می خوای بفروشیش با این حساسیتی که به وجود اوردی باید منتظر پیشنهاد های زیر 2 میلیون باشی

در آخر میگم خیلی حساس نباش، لذتت رو ببر هیچ چیز بی نقصی تو دنیا وجود نداره.

لینک به دیدگاه

من اگه اسپیکر هارو تا ته هم باز کنم صداش بازم میاد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اگه اسپیکر هارو تا ته هم باز کنم صداش بازم میاد 

اگر مثل همه کوچیک تایپ کنی هم بخدا نوشته هات رو می خونیم ( نیم متر رفتم عقب بتونم این پستت رو بخونم :D )

اگرمشکلت در این حده که باید بری گارانتی 100% کارت یک مشکلی داره، چون من همین کارت رو از نزدیک دیدم حدود 2 ساعتی هم باهاش گیم زدم واقعا صداش اینقدر آزاردهنده نبوده

بهرحال این فقط یک پیشنهاد دوستانه است، اگر مشکل مالی نداری و برات هم مهم نیست که نصف قیمت بفروشیش که بفروش و هرچی دوست داری جاش بگیر

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

تو سخنگاه amd  خوندم شانسیه مال بعضیا زیاده ماله بعضیا کم صدا . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرد حسابی برو خدا رو شکر کن ، صدا نشنیدی ، Devil13 رو فول لود یه مدت باهاش کارکردم ، صدای فانتوم میداد ، اینکه خوبه

لینک به دیدگاه

امکان داره پاور کم میاره  ??????  1000 وات گرین 

نه دوست عزیز

مشکل از پاور نیست همونطور که دوستان اشاره کردن چوک های کارت در اثر شدت جریان بالا تولید نویز میکنه که به هیچ طریقی نمیشه کنترلش کرد، Coil Whine قبلا در کارت های سری 4000و5000و6000شرکتAMD که ازفاز های دیجیتال ولترا استفاده میکردند هم  وجود داشته و یک امر طبیعی هست البته این کمپانی میتونست از چوک های جدیدتر با کیفیت تر استفاده کنه (چوک های استفاده شده در کارت 7970 رفرنس یا چوک های استفاده شده در کارت devil13) شاید با محدودیت های نظیر کمبود فضا و.. روبه رو شده  

شما خیلی حساس هستی به این موضوع!! ،حالا که کارت رو خریدید به نقاط قوت این کارت توجه کنید محاسن این کارت انقدر زیاده که نویز چوک ها اصلا به چشم نمیادش اگر قرار باشه ایرادی به این کارت بگیریم حرارت و نویز بالای فن های گرافیک هستش 

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

پیشنهاد  می کنم یه پایه بذاری زیر کارتت صرف نظر از هر مشکلی که الان احساس می کنی داری

لینک به دیدگاه

امتحان کردم صداش کمتر می شه ولی بازم زیاده اعصاب خورد کنه . شاید کردمش زیر لحاف 

لینک به دیدگاه

مرد حسابی برو خدا رو شکر کن ، صدا نشنیدی ، Devil13 رو فول لود یه مدت باهاش کارکردم ، صدای فانتوم میداد ، اینکه خوبه

دمت گرم امیر محمود خوشم اومد ازت . با مزهههههههههههه

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز

مشکل از پاور نیست همونطور که دوستان اشاره کردن چوک های کارت در اثر شدت جریان بالا تولید نویز میکنه که به هیچ طریقی نمیشه کنترلش کرد، Coil Whine قبلا در کارت های سری 4000و5000و6000شرکتAMD که ازفاز های دیجیتال ولترا استفاده میکردند هم  وجود داشته و یک امر طبیعی هست البته این کمپانی میتونست از چوک های جدیدتر با کیفیت تر استفاده کنه (چوک های استفاده شده در کارت 7970 رفرنس یا چوک های استفاده شده در کارت devil13) شاید با محدودیت های نظیر کمبود فضا و.. روبه رو شده  

شما خیلی حساس هستی به این موضوع!! ،حالا که کارت رو خریدید به نقاط قوت این کارت توجه کنید محاسن این کارت انقدر زیاده که نویز چوک ها اصلا به چشم نمیادش اگر قرار باشه ایرادی به این کارت بگیریم حرارت و نویز بالای فن های گرافیک هستش 

مرسی مهندس جان 

لینک به دیدگاه

میتونی با موبایلت یه فیلم 30 ثانیه ای بگیری آپ کنی؟ خیلی دوست دارم ببینم صداش چطوریه من با 2 تا 6990 اصلا صدای زیادی ندارم.

راستی اگه ممکن هست میتونم بپرسم مانیتورتون چند اینچه؟ اخه از فونتهای 18 به بالا استفاده میکنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . تو ویدیو زیر آخرین ستینگ کریسیس 3 رو اجرا می کنم با فریم ریت 75 تا 80 ولی صدای کارتو داشته باشین ................

http://uploadkon.ir/?file=20130929_183952(1).rar

لینک به دیدگاه

میتونی با موبایلت یه فیلم 30 ثانیه ای بگیری آپ کنی؟ خیلی دوست دارم ببینم صداش چطوریه من با 2 تا 6990 اصلا صدای زیادی ندارم.

راستی اگه ممکن هست میتونم بپرسم مانیتورتون چند اینچه؟ اخه از فونتهای 18 به بالا استفاده میکنید.

سلام دوستان . تو ویدیو زیر آخرین ستینگ کریسیس 3 رو اجرا می کنم با فریم ریت 75 تا 80 ولی صدای کارتو داشته باشین ................

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینطور که از فیلم مشخصه این کارت مشکل جدی داره. گارانتیه کجاس؟ احتمال داره که گارانتی قبولش بکنه. من پیشنهاد میدم ببرید گارانتی و مشکلتون رو بگید. چون صداش خیلی زیادتر از Coil Whine هاییه که تا حالا شنیدم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صدا مثله زمانیه که پره ها درگیری دارن با چیزی 

صداش دیوانه کنندس 

هنوز داخله کیسه خدا به خیر کنه بخاد بیرون باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...