رفتن به مطلب

مشاوره خرید فوری کارت گرافیک مناسب battlefield 4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

به مناسبت نزدیک شدن به رلیز battlefield 4

قصد ارتقاء کارت گرافیک  مناسب برای این گیم  خفن رو دارم

بنظرتون کارت گرافیک خودمو نگه دارم؟  MSI GTX 580  Lightning

حدود 1300 چی بگیرم؟

amd 7950

nvidia 760 oc

?????????????????????????

ممنون میشم مفصل بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

به نظر من که تا روزی که بیرون نیومده و نگفتن چه گرافیکی واسش نیازه  گرافیکتون رو رد نکنید و منظور گرافیک رو عوض نکنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گلم   (*)

مطمئن باشین با همین گرافیکم میتونین بازی رو متوسط رو به بالا اجرا کنین ولی اگر قصد تعویض کارت دارین برای بازی های نسل بعدی حتما صبر کنین که همونطور که دوست گلمون گفتن عرضه بشن ببینیم کدوم کارت بهتر عمل میکنه  ;)  :wub:

لینک به دیدگاه

7950 بهترین و قویترین گرافیک تو این رنج قیمت شک نکن

برای بعدا که کراس فایر میکنید مثل nvidia نیست که حتما باید یک مدل و برند باشه

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

amd 7950 بگیری بهتره چون راحت تا 1000 اورکلاک میشه و همین طور بتلفیلد 4 روی کارت ای ام دی بهینه تر است تا انویدیا اینم یکی از بنجمارک های جدید که با درایو 13.6 ای ام دی گرفته شده 

همین طور ملاحظه میکنید کارت گرافیک شما باید 3 گیگ رم داشته باشد برای بازی

post-11960-0-35742200-1380574856_thumb.jpg

post-11960-0-41940800-1380575069_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

درود پیام جان

نگران گرافیک بازی نباشید به گرافیکی که درحال حاضر دارید به راحتی از پس اجرای بازی در حالت خوب بر می آید.

اگه قصد فروش داشتید بهتره حداقل GTX 770 تهیه کنید تا تفاوت کارت فعلی با کارت جدیدی که دارید هزینه می کنید رو واقعا به چشم ببینید!

فروش 580 لایتنینگ و خرید 7950 یا 760 درحدود5 فریم تا7فریم در شرایط ایدآل به شما بالاتر میده که صرفه خرید کارت جدید تر رو نمیده!

حداقل با 770 میتونید بین 12 تا18 فریم بالاتر بگیرید(حداقل) و معنای ارتقا رو بهتر متوجه می شید(البته این نظر شخصی و تجربه بنده بود)

تصمیم با شماست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان اینقدر بهینه بهینه نکیند چیزه خاصی قرار نیست اتفاق بیفته فقط لوگوی amd اول بازی میاد :lol:

کریسیس هم میگفتن برای amd چیز شده لوگو هم گزاشته بودن ولی اخرش مشخص شد که خبری نبوده

تست نسخه الفا

680 کماکان از 7970 ترا ادیشن جلوتره

500x1000px-LL-c436885b_bf419204x.jpeg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اینقدر بهینه بهینه نکیند چیزه خاصی قرار نیست اتفاق بیفته فقط لوگوی amd اول بازی میاد :lol:

کریسیس هم میگفتن برای amd چیز شده لوگو هم گزاشته بودن ولی اخرش مشخص شد که خبری نبوده

تست نسخه الفا

680 کماکان از 7970 ترا ادیشن جلوتره

500x1000px-LL-c436885b_bf419204x.jpeg

7970 ghz که قویتره عزیز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود پیام جان

نگران گرافیک بازی نباشید به گرافیکی که درحال حاضر دارید به راحتی از پس اجرای بازی در حالت خوب بر می آید.

اگه قصد فروش داشتید بهتره حداقل GTX 770 تهیه کنید تا تفاوت کارت فعلی با کارت جدیدی که دارید هزینه می کنید رو واقعا به چشم ببینید!

فروش 580 لایتنینگ و خرید 7950 یا 760 درحدود5 فریم تا7فریم در شرایط ایدآل به شما بالاتر میده که صرفه خرید کارت جدید تر رو نمیده!

حداقل با 770 میتونید بین 12 تا18 فریم بالاتر بگیرید(حداقل) و معنای ارتقا رو بهتر متوجه می شید(البته این نظر شخصی و تجربه بنده بود)

تصمیم با شماست دوست عزیز

پیشنهاد من 1 580 دیگه است با کارایی خیلی بالاتر 

لینک به دیدگاه

7970 ghz که قویتره عزیز 

منظور این دوست عزیزمون در avrage fps هست که 680 40 فریم و 7970ghz 37 فریم میده!

این نمودار براساس مینیمم فریم چیده شده

لینک به دیدگاه

7970 ghz که قویتره عزیز 

عزیز لیست بر اساس مین فریم مرتب شده که 7970 گیگاهرتز در مین فریم 1 فریم جلوتره ولی در میانگین 680، 3 فریم بیشتره B)

نکته جالب در مقایسه 690 با 7990 با اینکه فرکانس 690 نسبت 680 ، 91 مگاهرتز کمتره و در طرف مقابل فرکانس 7990 تنها 50 مگاهرتز نبست به 7970 کمتره ولی شاهد اختلاف 10 فریم ی هستیم!

در حالی که اگه فرکانس ها مساوی بود باید اختلافی کمتر 6 فریم داشته باشیم که این نشان دهنده اینه که این بازی در مولتی کارت با sli سازگاری بیشتری داره تا کراس فایر

نکته بعدی جایگاه 580 هست که انرا کارتی معادل 7870 میدانیم هر حالی که با اخلاف 2 فریمی از 7950 قوی تر ظاهر شده :lol:

و کارت های 480 و 570 هم قدرت 7870 ظاهر شدن B) 

لینک به دیدگاه

درود پیام جان

تصمیم با شماست دوست عزیز

کاملا با حیمد جان موافقم اختلاف فریم 580OC با 660-760-7950  بسیار ناچیز هست 

اگر قصد فروش دارید به 770یا یکم بعد تر به کارت R9-280 فکر کنید در غیر این صورت با 800-850 یک کارت 580 دیگه تهیه کنید که مطمئنا هم از نظر قیمتی(قیمت 580 غیر رفرنس کارکرده  چیزی حدود 820-850تومن هست) و هم از نظر پرفورمنس از یک 770 بهتر خواهد بود 

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من باید صبر کنیم تا AMD R9 290X وارد بازار بشه چون با قیمت 600 دلاری خوش تونسته گرافیک titan رو به راحتی شکست بده با اونکه کارت titan قیمتی برابر با 1000$ رو داره !!

پس میتونیم کمی به سری جدید کارتای amd امیدوار باشیم 

و شایدم شاهد ارزان شدن کارت titan از سوی انویدیا باشیم !!!!

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من باید صبر کنیم تا AMD R9 290X وارد بازار بشه چون با قیمت 600 دلاری خوش تونسته گرافیک titan رو به راحتی شکست بده با اونکه کارت titan قیمتی برابر با 1000$ رو داره !!

پس میتونیم کمی به سری جدید کارتای amd امیدوار باشیم 

و شایدم شاهد ارزان شدن کارت titan از سوی انویدیا باشیم !!!!

اومدی و نسازی ها ، با از این تصمیمای احساسی گرفتین ، اخه کی گفته قویتر عمل کرده ، اسکور 3DMARk اش اندازه 770 چطور میگین شکست داده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اومدی و نسازی ها ، با از این تصمیمای احساسی گرفتین ، اخه کی گفته قویتر عمل کرده ، اسکور 3DMARk اش اندازه 770 چطور میگین شکست داده؟

بفرمایید 

از سخت افزار تصاویر میزارم

219c.jpg

219d.jpg

219e.jpg

219f.jpg

با تشکر از سخت افزار 

http://www.sakhtafzarmag.com/news/digital-news-hardware/23340--amd-r9-290x-gtx-titan-.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بفرمایید 

از سخت افزار تصاویر میزارم

219c.jpg

219d.jpg

219e.jpg

219f.jpg

با تشکر از سخت افزار 

http://www.sakhtafzarmag.com/news/digital-news-hardware/23340--amd-r9-290x-gtx-titan-.html

بابا بیخیال، از شما بعیده ، اینکه به درد لای جرزم نمیخوره ( حتی اسم کارت هم نذاشتن ) تو خود سخت افزار که جزو بهترین دوستان ما هستند هم گفتم این از الکی پلکیاس که هیچیش معلوم نیست ، من روی شاتی که خود AMD منتشر کرده دارم می گم

264a.jpg

(* اینم سخت افزار گذاشته ، اما باید دید کودوم با عقل جور در میاد )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا بیخیال، از شما بعیده ، اینکه به درد لای جرزم نمیخوره ( حتی اسم کارت هم نذاشتن ) تو خود سخت افزار که جزو بهترین دوستان ما هستند هم گفتم این از الکی پلکیاس که هیچیش معلوم نیست ، من روی شاتی که خود AMD منتشر کرده دارم می گم

264a.jpg

(* اینم سخت افزار گذاشته ، اما باید دید کودوم با عقل جور در میاد )

خودم که من شخصا طرفار اندویدیا هستم و دیگه هم برنمیدارم amd از همون بلایی که سرم اومد دیگه به غلط کردن افتادم

ولی حالا ایم باید وارد بشه و تستهای بیشتر بگیرن شاید امیدی بود  :D

معذرت ناراحتتون کردم  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودم که من شخصا طرفار اندویدیا هستم و دیگه هم برنمیدارم amd از همون بلایی که سرم اومد دیگه به غلط کردن افتادم

ولی حالا ایم باید وارد بشه و تستهای بیشتر بگیرن شاید امیدی بود  :D

معذرت ناراحتتون کردم  ;)

نه بابا واسه چی ناراحت شم .نه پولش تو جیب من میره نه اعتبارش می خوام افراد رو کامل اشنا کنم تا اکلی نرن یه چیزی بخرن و بعدش پشیمون شن

لینک به دیدگاه

من یه کارت 7970 دارم فکر کنم به بودجت بخوره.تاپیکش رو گذاشتم اگه خواستی میتونی برش داری هم گارانتی داره هم اینکه در حد اکه و فقط پول زیادی نمیدی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بابا واسه چی ناراحت شم .نه پولش تو جیب من میره نه اعتبارش می خوام افراد رو کامل اشنا کنم تا اکلی نرن یه چیزی بخرن و بعد  پشیمون شن

هیچ خاصیتی تو AMD  نباشه 

پاییت اومدن قیمت رو در بر داره 

که حتی شما طرفدارانه انویدیا هم سود میبرین 

حالا اگر هم با 770 برابری کنه که تست ها (البته نمیشه 100 درصد اطمینان کرد) بیشتر از این رو نشون میدن 

این باعثه کاهش قیمت خوبی تو گرافیک میشه 

البته نمیدونم AMD    با شما چه کرده که از دستش شاکی هستین ولی خوب من که تا حالا راضی بودم 

درود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ خاصیتی تو AMD  نباشه 

پاییت اومدن قیمت رو در بر داره 

که حتی شما طرفدارانه انویدیا هم سود میبرین 

حالا اگر هم با 770 برابری کنه که تست ها (البته نمیشه 100 درصد اطمینان کرد) بیشتر از این رو نشون میدن 

این باعثه کاهش قیمت خوبی تو گرافیک میشه 

البته نمیدونم AMD    با شما چه کرده که از دستش شاکی هستین ولی خوب من که تا حالا راضی بودم 

درود 

با این بازدهی ، فکر نکنم انویدیا دلیلی برای کم کردن قمیتاش داشته باشه چون هنوز هم قوی ترین کارت ها رو داره + داشتن کارتی که با وحود بازدهی بیشتر و یا برابر حدود 200 دلار از 290 ارزون تره

لینک به دیدگاه

با این بازدهی ، فکر نکنم انویدیا دلیلی برای کم کردن قمیتاش داشته باشه چون هنوز هم قوی ترین کارت ها رو داره + داشتن کارتی که با وحود بازدهی بیشتر و یا برابر حدود 200 دلار از 290 ارزون تره

انویدیا اتفاقا قصد کاهش قیمت رو داره

http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-r7-r9-nvidia,24453.html

score کارت 770 تو 3dmark2013 تو مپ fire strik همتراز با 290x هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انویدیا اتفاقا قصد کاهش قیمت رو داره

http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-r7-r9-nvidia,24453.html

score کارت 770 تو 3dmark2013 تو مپ fire strik همتراز با 290x هست؟

په نه په حال خوبه همینجا عکسی که AMD پخش کرده رو گذاشتم

---------

اونم قطعی ، شاید بیاد تایتان رو یه 100 دلار کم کنه تا جایی برای کارت دوهسته GK110 باز شه

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...