رفتن به مطلب

مشاوره خرید فوری کارت گرافیک مناسب battlefield 4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خب با این همه نظر نهایی شما چیه !؟چه کارتی مناسب باتلفیلد 4 هست؟

توی رنج 1 تا 1300؟؟؟؟!!!؟!

منم تصمیم دارم تا یکی. دو ماه آینده کارت بخرم تو همین رنج قیمت!

اگه یه کارت قوی دسته دو هم باشه که بالای 50 فریم بده که عالی!

پس هم من هم دوست عزیزمون نیاز به مشاوره های خوبتون داریم.

داداشم تو چ رزولی بازی میکنی؟ 

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام من هم مشکل دوستمون رو دارم. 1.450 بودجه دارم از 760 بیشتره و از 770 کمتر . دلم راضی نیست 760 بخرم  :(  از یه طرف موندم با این بودجه اصلا کارتی توی بازار نیست . یا با قیمت کمترش هست یا بیشتر . نمیدونم تکلیف چیه. شما نظرتون چیه ؟  :huh: ( واسه bf4 در حال full HD )

لینک به دیدگاه

خب با این همه نظر نهایی شما چیه !؟چه کارتی مناسب باتلفیلد 4 هست؟

توی رنج 1 تا 1300؟؟؟؟!!!؟!

منم تصمیم دارم تا یکی. دو ماه آینده کارت بخرم تو همین رنج قیمت!

اگه یه کارت قوی دسته دو هم باشه که بالای 50 فریم بده که عالی!

پس هم من هم دوست عزیزمون نیاز به مشاوره های خوبتون داریم.

نو 760 و 7950 بوست

کار کرده 680 و 670 و 7970

لینک به دیدگاه

سلام من هم مشکل دوستمون رو دارم. 1.450 بودجه دارم از 760 بیشتره و از 770 کمتر . دلم راضی نیست 760 بخرم  :(  از یه طرف موندم با این بودجه اصلا کارتی توی بازار نیست . یا با قیمت کمترش هست یا بیشتر . نمیدونم تکلیف چیه. شما نظرتون چیه ؟  :huh: ( واسه bf4 در حال full HD )

اگه بتونی 200 دیگه جور کنی 770 برداری که خوبه .وگرنه به فکر یه 680 کار کرده تمیز سالم و گارانتی دار باش اگه پیدا نکردی 670 و 7970 از 760 قوی تر هستن.

لینک به دیدگاه

رزولیشن 1080 فول

کدوم یکی از کارت های کارکرده پرفورمنس بیشتری داره نسبت به بقیه؟

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

رزولیشن 1080 فول

کدوم یکی از کارت های کارکرده پرفورمنس بیشتری داره نسبت به بقیه؟

قطعا 680 کار کرده رفرنسشو دورو بر 1300 1350 خرید فروش میشه.

لینک به دیدگاه

سلام بله درسته 770 از همه قویتره ولی مشکل بودجه هست. 670 و 7970 معمولی که اصلا فایده نداره. الان بین 680 اور شده یا 7970 گیگاهرتز لایتینگ اگه باشه کدوم بهتره ؟ حدود قیمت هر دو چقدر هست اگه تمیز باشن ؟  

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا برین همتون دو تا 770 بردارین خلاص :دی 

sli کنین

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

سلام بله درسته 770 از همه قویتره ولی مشکل بودجه هست. 670 و 7970 معمولی که اصلا فایده نداره. الان بین 680 اور شده یا 7970 گیگاهرتز لایتینگ اگه باشه کدوم بهتره ؟ حدود قیمت هر دو چقدر هست اگه تمیز باشن ؟  

از لحاظ قدرت در یک رده هستن ولی انتخاب من 680 هست فیزیکس+مصرف کمتر+خنکتر

لینک به دیدگاه

از لحاظ قدرت در یک رده هستن ولی انتخاب من 680 هست فیزیکس+مصرف کمتر+خنکتر

خوب اگر چنین کارتی گیر بیاد قیمتش باید حدود چقدر باشه. الان داشتم چند تا تست میدیم که به نظرم 7970 لایتینگ در اکثر عناوین چند فریمی بیشتر بوده اما نه خیلی زیاد ! به هر حال برای هر دو لطفا یه حدود قیمت بفرمایید  ;)

لینک به دیدگاه

خوب اگر چنین کارتی گیر بیاد قیمتش باید حدود چقدر باشه. الان داشتم چند تا تست میدیم که به نظرم 7970 لایتینگ در اکثر عناوین چند فریمی بیشتر بوده اما نه خیلی زیاد ! به هر حال برای هر دو لطفا یه حدود قیمت بفرمایید  ;)

بهتره شما سقف بودجه تونو اعلام کنید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد.

لینک به دیدگاه

در مراسم اخیر GPU '14 شرکت AMD اعلام کرده که یه API با اورهد خیلی کم که تا 9 برابر دایرکت اکس 11 دستور رسم قبول میکنه برای Battlefield 4 در ماه اکتبر قراره بیاد که به گفتشون به میزان قابل توجهی پرفورمنس رو فقط برای کارت های سری 7000 به بغد بهبود میبخشه. mantle در واقع جایگزینی برای DirectX 11 هست که بیشتر شبیه به کنسول ها عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

1450 تومن . 770 چند درصد از بقیه قوی تره ؟ 

5 تا 10 درصد اگه بتونید 140 اضافه کنید این http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS%20GTX%20770%20OC%20DCII%202GB%20GDDR5/ بهترین و پر قدرت ترین کارت تا 2 تومن هست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

5 تا 10 درصد اگه بتونید 140 اضافه کنید این http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS%20GTX%20770%20OC%20DCII%202GB%20GDDR5/ بهترین و پر قدرت ترین کارت تا 2 تومن هست.

تایید میشه ۱۰۰٪ ...در حال حاضر ۷۷۰ بهترین کارت در این رنج قیمت هست!! به نظر بنده حتی خرید ۷۸۰ هم دیگه عاقلانه نیست!!  ۷۷۰ یک کارت فوق العاده با قیمتی عالی هست...COD Ghost رو واسه من بسیار روان و عالی اجرا میکنه!! هنوز بتل رو تست نکردم..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...