رفتن به مطلب

خریدار فوری فیفا14 اورجینال

Recommended Posts

با سلام دوستان اگر کسی فیفا14 اورجینال برای کامپیوتر سراغ داره با سریال اوریجین برای انلاین بازی کردن فوری خریدارم

ترجیحا در تهران 09352864223

لینک به دیدگاه

من از اینجا گرفتم و کمتر از 1 ساعت بهم ایمیل شد : http://persiankey.ir/FIFA-14-Ultimate-Team-4-FUT-Gold-Packs

قبلش حتما با پشتیبانی تماس بگیر از موجود بودنش مطمئن شی. فقط حواست باشه اگر خرید کردی بعد از وارد کردن کد فیفا و دانلودش باید کد دیگه که برای ultimate team هست رو هم فعال کنی تا بتونی وارد بازی بشی. 

ویرایش شده توسط Uchiha_Madara
لینک به دیدگاه

منظورت از دانلود چیه دانلود بازی؟7گیگه ها!!!!!!

لینک به دیدگاه

خب وقتی کد می گیری دانلودت فعال می شه و بر حسب سرعت نتت یک تا چند روز طول می کشه این حدود 7 گیگ رو دانلود کنی. خودم طی سه روز دانلودش کردم قابلیت pause and resume داره بنابراین قطعی پیش بیاد مشکلی نیست. البته بعضی ها می رن دی وی دیش رو می خرن ( که البته هنوز کرک نشده ) و بعد از ریختن فایل های بازی ، مسیر دانلود اریجین رو به جایی که بازی رو ریختن تغییر می دن و دانلود تا حدود 65% به صورت پیشفرض جلو می آد اما اینکار طبق تجربه ی فیفا 13 اشتباه هست چون اگر خالص از اول دانلود نکنی بازی اریجینال رو وقتی آپدیت ها بیاد به مشکل می خوری و امکان خطاهای کانکشن و مچ نشدن لیست تیم ها با سایر بازیکنان آنلاین به وجود می آد. اگر می خوای آنلاین بازی کنی و در آینده موقع آپدیت ها مشکلی نداشته باشی بهترین کار همین هست که با صبر بازی رو از اول دانلود کنی حتی اگر 1 هفته طول بکشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...