رفتن به مطلب

فروش فوری کارت گرافیک قدرتمند 7970 sapphire 3 gig

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان.من حدود 2 ماه پیش یه سیستم برا گیم جمع کردم اما متاسفانه چون شهرستان دیگه ای قبول شدم دیگه سیستم به کارم نمیاد.کارت گرافیک در حد اک هست و همراه با جعبه و کابل و همه چی و گارانتی کامل عرضه میشه

در ضمن من اصفهان هستم.

36084549191560197805.jpg

30871589119961242832.jpg

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام

کاربر گرامی لطفا با توجه به قوانین خرید و فروش در انجمن اقدام به فروش کالای خود نمایید در غیر این صورت تاپیک فروش شما پس از 24 ساعت حذف خواهد شد 

با تشکر

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

هزینه ارسال به عهده خریدار است.

ببخشید الان مشکل قانونی داره این تاپیک اگه داره بگید تا اصلاح کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده ولی 

اعتماد سازی چگونه است 

قیمت پایه

فروش فوری 

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.قیمت پایه 1400 خوبه؟والا این کارت تو بازار الان نیست یا کم یاب شده و قیمت ندارم ولی کارت 7950 1470 تومن هست.من روی این حساب میگذارم 1400.

اعتماد سازی هم والا من تا حالا فروش اینطوری نداشتم برای همین ترجیح میدم حضوری تحویل بدم به دوستان اصفهانی.ولی خوب اگه به صورت پستی کسی خواست پول رو میریزه من براش میفرستم.من راه دیگه ای نمیدونم.

ویرایش شده توسط aminunarty
لینک به دیدگاه

از دوستان کسی نخواست؟؟بدمش به مغازه؟؟اقا با خریدار واقعی یه کوچولو راه میام.حیف این کارت هست بدمش مغازه دار...

لینک به دیدگاه

والله من از توی سایت کیمیا دیدم که تازه هم اپدیت شده.در هر صورت قیمت نهایی رو میزارم 1300 که دیگه فکر کنم خوب باشه.

میتونید یه نگاه به سایت kimiaonline.com بندازید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله من از توی سایت کیمیا دیدم که تازه هم اپدیت شده.در هر صورت قیمت نهایی رو میزارم 1300 که دیگه فکر کنم خوب باشه.

میتونید یه نگاه به سایت kimiaonline.com بندازید.

وقتی لیون هست چه نیازی به کیمیاس عزیز 

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی.با اینکه کمه ولی مشکلی نداره.متوجه منظورتون از ارسال نصف نصف نشدم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی.با اینکه کمه ولی مشکلی نداره.متوجه منظورتون از ارسال نصف نصف نشدم.

با اجازه دوستمون جوابتون میدم...

منظورشون این بوده که هزینه ارسال کارت گرافیک نصفش رو شما بدید و نصف دیگه رو اون دستمون.

لینک به دیدگاه

بی زحمت یه لینک از سایت خود شرکت تولید کننده کارت بذارید  :)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام . عذر می خوام که تاپیک تاریخ گذشته دارم پست می زارم . آخرین پست هم واسه یک ماه و نیم پیش بوده تقریبا

بالاخره آخر عاقبت این کارت چی شد ؟ خریدی که اینجا ثبت نشده . هنوز موجود هست؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...