رفتن به مطلب

مشکل بلو اسکرین

amir5
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت اساتید محترم .

سیستم بنده ارور بلو اسکرین داد میشه راهنماییم کنید ک چکار کنم تا مشکلم حل بشه ؟

36613154994434643071.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

معمولا بلو اسکرین رو در اصطلاح میگن صفحه مرگ کا از رمهای سیستم سرچشمه میگیره

شما بهتره رمها و جای اسلاتشون رو تمیز کنید

اگه برطرف نشد رم جدید باید بگیری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب کی خطا میده ؟مرتب میده یا نه ؟معمولا موقع اجرا چی خطا میده؟

این خطا ها به نظر از nvidia میاد چون اول پیغام ها ی دامپ nv  هست .سخت افزار انودیا داری؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل اینکه درسته مال انودیا هستن فکر نکنم به رم ربطی داشته باشه رم خراب باشه اصلا بالا نمیاد خیلی احتمالش کمه اخه توی پیغام  نوشته caused by driver بعد اشاره به درایور انودیا هستش  ردسته ؟

لینک به دیدگاه

بیشتر ارور های 1000007e مربوط به رم میشه

از سلامت رمها مطمئن بشید

اگر مشکلی نداشت درایور کارت گرافیک و صدا رو کاملا پاک کرده و با ورژن جدیدتر یا قدیمی تر از ورژن فعلی تست بگیرید

لینک به دیدگاه

والا مین و سی پی یو تازه از بچه های لیون تهیه کردم . وقتی از حالت sleep خارج شد و داشت وارد محیط ویندوز میشد بلو اسکرین داد . رمها باز کردم و دباره بستم .

مشخصات سیستمم اینه دوستان . تورو خدا کمک کنین ک خیلی حالم گرفته هست جون هنوز از سیستم استفاده نکردم و تازه ویندوز نصب کردم

Motherbord : P8P67 DELUX

Cpu : i7 2600K

Ram : 2*4 Gail 1600

VGA : Msi 560 ti hawk

Power : 685 Green

Hard : 500 western green

Case : Green magnum2 + 5 fan 12cm

لینک به دیدگاه

راستی دوستان سی پی یو رو حالت اورکلاک خودکار مادربورد روی فرکانس  4.4GHz اور کردم و رمها هم ی مقدار کمی ب صورت خودکار اور شدند

لینک به دیدگاه

دوست عزیز می تونه مشکل سازگاری باشه مثل این کاربر که رم مدل شما رو داره و هر تغییری اعمال کرد نتونست BSOD رو رفع کنه و در نهایت رم گینگستون گذاشت و مشکلش رفع شد. 

اگر از نرم افزارهای تنظیم دور فن هم استفاده می کنید ترجیحا پاک کنید یا دور فن رو بالا ببرید ببینید تفاوتی ایجاد می شه ؟ من دو ماه پیش دچار این مشکل شدم در حد دیوانه کننده یعنی دیگه فرومی نمونده بود که نخونده باشم آخر سر با نا امیدی محض نرم افزار کنترل فن خود asus رو پاک کردم و به جاش Speedfan ریختم و درجه ی فن رو از حالت مینیمم 30 گذاشتم روی 40 و از شر تصویر آبی مرگ خلاص شدم. اما مشکل شما احتمال بسیار زیاد سازگاری رم و بورد باید باشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید اورکلاک هم خودش دلیل این erorrمیتونه باشه من خودم به چشم دیدم اورکلاک 3770 k  رو که رم هش هم فرکانشون بالاتر  از حد مجاز رفته بود دوستم اورکلاک کرده بود چند با رتوی یه هفته خطا رو دید بعد به من گفت ولی نگفته بود که اور کرده من فقط تنظیمات دیفالت مین رو لود کردم درست شد بعد بهم گفت که اور کرده بوده فرکانس که عادی شد ردیف شد.

لینک به دیدگاه

رم رو اورکلاک نکن

بهتره بزاریش رو حالت دستی که فقط سی پی یو اور بشه

لینک به دیدگاه

درود

دوستان راهنمایی می کنید این عزیز رو یکم کارشناسی تر نظر بدین تا گمراه نشه استارتر عزیز!

استارتر عزیز شما اورکلاک کردین error بلو اسکرین داده ، برگردونید به حالت دیفالت و ویندوز نصب کنید .

برای برگشتن به حالت قبل توی محیط بایوس کلید f5 رو بزنید و بعد از اون کلید f10رو بزنیدو تغغیرات رو ذخیره کنید حالا برید برای نصب ویندوز

احتمالا شما bclk یا همون بیس کلاک رو دست کاری کردین که باعث ناپایداری درسیستم شده

لینک به دیدگاه

درود

دوستان راهنمایی می کنید این عزیز رو یکم کارشناسی تر نظر بدین تا گمراه نشه استارتر عزیز!

استارتر عزیز شما اورکلاک کردین error بلو اسکرین داده ، برگردونید به حالت دیفالت و ویندوز نصب کنید .

برای برگشتن به حالت قبل توی محیط بایوس کلید f5 رو بزنید و بعد از اون کلید f10رو بزنیدو تغغیرات رو ذخیره کنید حالا برید برای نصب ویندوز

احتمالا شما bclk یا همون بیس کلاک رو دست کاری کردین که باعث ناپایداری درسیستم شده

ممنونم دوست عزیز .

از همه دوستان تشکر میکنم .

تست کردم خبرش اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...