رفتن به مطلب

سیستم کامل بدون محدودیت مالی!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من میخوام یه سیستم خریداری کنم بدون مانیتور و اسپیکر میخوام ترجیحا سوکت 2011 باشه محدودیت مالی ندارم ولی نمی خوام هم بیخود پول خرج کنم واسش! با سیستم کارای نرم افزاری معمولی میکنم میخوام بازی ها رو تو بهترین حالت جواب بده و تو سرعت هم کم نیاره! یعنی نه واسه اورکلاک میخوام نه واسه کارای فوق حرفه ای!!! ولی میخوام سیستمی هم داشته باشم که جواب همه ی کارای معمولیم رو بدون اینکه هنگ کنه و یا تو سرعت لود مشکل داشته باشه بده!

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

سلام

بهتره یه سقف برای مقدار هزینه ای که می خواهید بکنید مشخص کنید.

لینک به دیدگاه

پس با اين شروطى كه ذكر كردين بهترين انتخاب اينكه برين سراغ سوكت 1150 نه 2011 چون آبديت تر هست و به قول خودتون پول اضافه خرج نكردين...

لینک به دیدگاه

اگه محدودیت مالی ندارید صبر کنید سری 4960x  و سری جدید R9 290X  معرفی بشن بعد خرید کنید 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

این سیستم 8 تومنی که گفتین خوبه فقط من نظرم روی 2011 بود! نمی دونم چرا ولی از 2011 بیشتر خوشم میاد! بعد یه سوال! این سوکت 1150 که پیشنهاد هم دادین آیندش چجوریاست؟ چون من شنیدم آینده 2011 بهتره! اگه سیستمی بخوام که در آینده اگه نیاز شد ارتقاش بدم 2011 بهتر نیست؟ یا همین سیستم پیشنهادی 1150 رو بخرم؟ بقیه نظرشون چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این سیستمی که نوشته اند بسیار عالی است به نظر من سراغ 2011 نروید پول الکی خرج میشه و این CPU که نوشته اند فراتر از نیاز هم هست حتی در مورد مین بورد به نظر من لازم نیست این مدل را تهیه کنید یک مدل ارزونتر استفاره کنید چون این هم برای شما پول الکی است و با مدل دیگری هم براتون مشکلی پیش نمی اید.در مورد کارت گرافیک به نظر من از یک AMD 7970 غیر رفرنس که دارای خنک کننده خوبی هست استفاده کنید که در این قسمت هم پول قابل توجهی صرفه جویی می شود و حتی بعدا می توانید از این پول برای ارتقا استفاده کنید و کارت های گرافیک نسل جدید تر را بخرید که دارای کارایی بالاتر و مصرف کمتری هستند.

لینک به دیدگاه

برای مین بورد می توانید از این مدل استفاده کنید.

http://lioncomputer.ir/product/2803/ASUS%20Z87-Pro%20LGA1150%20Z87%20MB/

لینک به دیدگاه

Cpu:Intel® Core i7-4970X                                                                                                            4،000،000

Mb:Gigabyte G1.Assassin 3                                                                                                        2،500،000
Gpu:ASUS GTX TITAN(2 way sli)                                                                                                 7،398،000
cpu cooler :XSPC RayStorme                                                                                                         319،000
Ram:Kingston HyperX Beast 16GB 8GBx2 2400MHz                                                                      615،000
Ram:Kingston HyperX Beast 16GB 8GBx2 2400MHz                                                                      615،000
H.D.D:WD Caviar Green 2 TB                                                                                                        319،000
S.S.D:AData XPG SX910 256GB                                                                                                    939،000
S.S.D:AData XPG SX910 256GB                                                                                                    939،000
Power:Enermax Platimax 1500W                                                                                                    1،469،000
case :ZALMAN GS1000                                                                                                                  669،000   
monitor:Samsung S23A560H Plus                                                                                                  670،000
monitor:Samsung S23A560H Plus                                                                                                  670،000

*قیمت cpu و مین بورد چون وارد نشده حدودی نوشتم
دوست عزیز پیشنهاد من اینه واقعاً سیستم شاخیه رو رودست نداره
ویرایش شده توسط stars
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سوکت 1150 برای گیم حداقل تا 5 سال دیگه جواب گوی  کار شما خواهد بود 

سپاس 

دوستان ماشالله دیگه دارن سیستم توپ پیشنهاد میکنن من دخالتی نمیکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Cpu:Intel® Core i7-4970X                                                                                                           4،000،000

Mb:Gigabyte G1.Assassin 3                                                                                                        2،000،000
Gpu:ASUS GTX TITAN(2 way sli)                                                                                                 3،699،000
cpu cooler :XSPC RayStorme                                                                                                         319،000
H.D.D:WD Caviar Green 2 TB                                                                                                        319،000
Power:RaidMax Power RX-1200AE                                                                                                 625،000
case :ZALMAN GS1000                                                                                                                  669،000   

*قیمت cpu و مین بورد چون وارد نشده حدودی نوشتم
دوست عزیز پیشنهاد من اینه واقعاً سیستم شاخیه رو رودست نداره

ایشون 4970 میخوان چیکار دوست گلم ؟ :blink:  :blink:

لینک به دیدگاه

نه عزيز 7970درسته کارت خوب و پرقدرتي هست ولي ديگه داره به پايان عمر خودش نزديک ميشه و پيش 780حرفي براي گفتن نداره.

به نظر من يا يه 780بگيريد يا اگه محدوديت بودجه نداريد 770 sliرو سيستم ببنديد.

ولي هميشه تک کارت قويتر بهتر جواب ميده!

به تايتان هم فکر کني بد نيست!

سوکت مادربرد هم اگه بيشتر استفادت گيم هست نيازي به سوکت 2011نداري!

چون گيم ها نهايت از 2يا 4هسته استفاده ميکنن.

همون 1150رو بگيري بهتره!

لینک به دیدگاه

مرسی خیلی بهم کمک شد آقای omidzh من مشکل مالی ندارم که بخوام کم واسش خرج کنم! ولی نمی خوام اینقدری هم خرج کنم که دیگه به کار من نیاد! به نظرتون یکی با شرایط من این بهترین سیستمیه که میتونه بگیره؟ آقای stars عزیز سیستمی هم که شما پیشنهاد دادین فکر کنم از هر قطعه بهترین موجود رو گفتین!! خوبه ولی فکر نکنم واسه من و کارایی که میخوام انجام بدم باهاش فرقی داشته باشه که اون سیستم 8 تومنی بخرم یا این سیستمی رو که شما گفتین!

در کل منظور من اینه که مثلا اگه من 10 تومن واسه سیستم خرج کردم و یه سیستم دیگم 20 تومن واسش خرج شده بود یکی مثل من که بهش نیاز نداره فرقش رو هم تا قطعات رو نبینه نمی فهمه. اگه میگم نمیخوام الکی پول خرج کنم منظورم اینه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی خیلی بهم کمک شد آقای omidzh من مشکل مالی ندارم که بخوام کم واسش خرج کنم! ولی نمی خوام اینقدری هم خرج کنم که دیگه به کار من نیاد! به نظرتون یکی با شرایط من این بهترین سیستمیه که میتونه بگیره؟ آقای stars عزیز سیستمی هم که شما پیشنهاد دادین فکر کنم از هر قطعه بهترین موجود رو گفتین!! خوبه ولی فکر نکنم واسه من و کارایی که میخوام انجام بدم باهاش فرقی داشته باشه که اون سیستم 8 تومنی بخرم یا این سیستمی رو که شما گفتین!

در کل منظور من اینه که مثلا اگه من 10 تومن واسه سیستم خرج کردم و یه سیستم دیگم 20 تومن واسش خرج شده بود یکی مثل من که بهش نیاز نداره فرقش رو هم تا قطعات رو نبینه نمی فهمه. اگه میگم نمیخوام الکی پول خرج کنم منظورم اینه.

شما دوست گلم اگر برا کار گیم میخواین چه بهترین سی پی یو و مین 2011 رو بگیرین چه بهترین سی پی یو و مین 1150 رو بگیرین به حال سیستم هیچ فرقی نداره 

پس خرج الکی نکنین همون 1150 بگیرین ایده اله

روی گراففیک سیستم شما باید بیشتر تمرکز کنین 

لینک به دیدگاه

شما دوست گلم اگر برا کار گیم میخواین چه بهترین سی پی یو و مین 2011 رو بگیرین چه بهترین سی پی یو و مین 1150 رو بگیرین به حال سیستم هیچ فرقی نداره 

پس خرج الکی نکنین همون 1150 بگیرین ایده اله

روی گراففیک سیستم شما باید بیشتر تمرکز کنین 

خوب پس همون سیستم 8 تومنی خوب بود دیگه؟ البته همه ی تمرکز هم روی بازی نیست میخوام واسه یه سیستم خونگی که 24 ساعت هم روشنه البته فقط واسه کارای نرم افزاری کوچیک و وبگردی! سیستم خوبی باشه!

پیشنهادتون واسه مانیتور چیه؟ یه مانیتور خیلی بزرگ میخوا 27 اینچ یا بزرگتر! اول میخواستم سه بعدی بگیرم بعد بعضیا میگن مانیتورای سه بعدی کنتراست و کیفیت پایینی دارن! در این مورد هم میتونید بهم کمک کنید؟ چون فیلم هم زیاد میبینم و اصلا شغلم یه جورایی به وبگردی ربط داره پیشنهادتون واسه مانیتور چیه؟

لینک به دیدگاه

شما گفیتن محدودیت مالی ندارید وگرنه با یه 4770k و یه تایتان میشه بیشتر قدرت رو گرفت حالا اون سیستم بیشتر برای آپولو هوا کردنه !!:D

اگه فقط برای بازی میخواید 

این سیستم عالیه

Cpu:Intel® Core i7-4770K                                                                                                                  1،057،000

Mb:MSI Z87-G45 Gaming                                                                                                                      799،000
Gpu:ASUS GTX TITAN                                                                                                                       3،699،000
cpu cooler :XSPC RayStorme                                                                                                                 319،000
Ram:Kingston HyperX Beast 16GB 8GBx2 2400MHz                                                                                   615،000
H.D.D:WD Caviar Green 2 TB                                                                                                                 319،000
S.S.D:AData XPG SX910 256GB                                                                                                              939،000
Power:Enermax REVOLUTION85+ 950W                                                                                                 625،000 
case :green x9                                                                                                                                    450،000   

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما گفیتن محدودیت مالی ندارید وگرنه با یه 4770k و یه تایتان میشه بیشتر قدرت رو گرفت حالا اون سیستم بیشتر برای آپولو هوا کردنه !! :D

این سیستم عالیه

Cpu:Intel® Core i7-4770K                                                                                                                  1،057،000

Mb:MSI Z87-G45 Gaming                                                                                                                      799،000
Gpu:ASUS GTX TITAN                                                                                                                       3،699،000
cpu cooler :XSPC RayStorme                                                                                                                 319،000
Ram:Kingston HyperX Beast 16GB 8GBx2 2400MHz                                                                                   615،000
H.D.D:WD Caviar Green 2 TB                                                                                                                 319،000
S.S.D:AData XPG SX910 256GB                                                                                                              939،000
Power:Enermax REVOLUTION85+ 950W                                                                                                 625،000 
case :green x9                                                                                                                                    450،000   

حالا این بدک نشد :دی 

ولی بنظر من شما به جای تایتان میتونین دو تا 780 بگیرین و این دو تا رو sli کنین ولی در هر حل تایتانم یک کارت قدرتمنده ولی اگر من جای شما بودم دو تا 780 میگرفتم

در مورد مانیتور هم نظر خاصی ندارم و میتونم بگم یکی از بهترین مانیتورها این هست : http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VG248QE/

که وارد کردنش حدود 1900 اب میخوره 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

دوست عزیز میتونید با وصل کردن سه تا مانیتور 23 اینچ nvidia sorrund رو درست کنید

ولی اگه بخواید این حالت رو درست کنید و بازی ها لگ نزنه ( چون کرایسیس توی این حالت کم میاره :D ) با دوتا تیتان بزارید

پیشنهاد میکنم که مانیتور بیشتر از 23 یا 24 نگیرید چون کیفیتش میاد پایین و توی ذوقتون میزنه

لینک به دیدگاه

شما گفیتن محدودیت مالی ندارید وگرنه با یه 4770k و یه تایتان میشه بیشتر قدرت رو گرفت حالا اون سیستم بیشتر برای آپولو هوا کردنه !! :D

این سیستم عالیه

اون raystorme فقط بلاک سی پی یو هست به پمپ و رادیاتور و مخزنم نیاز داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ست کاملش من از عقیق رایانه پرسیدم گفت 1 میلیون میشه 

لینک به دیدگاه

چقدر پیشنهادا فضاییه:D مانیتور یه چیزی پیشنهاد بدین که راحت پیدا بشه! نظرتون درباره s27a950d چیه؟ البته اونم اگه گیر بیاد!!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز sli کردن هم مشکلات خودش مثل کولر قوی و پاور قوی میخواد

پاور گرین 1000 وات oc به راحتی جواب میده کیسم میتونن همون x9 بگیرن با فضای بیشتر

کیس زو میشه این بردارین : Cooler Master HAF-X Case

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

داداش مهدی حالا من اسمش رو نوشتم کسی که بخواد بخره فقط بلاک رو که وصل نمیکنه که :D

لینک به دیدگاه

ست کاملش من از عقیق رایانه پرسیدم گفت 1 میلیون میشه 

بله یه ست کامل نیازه

داداش مهدی حالا من اسمش رو نوشتم کسی که بخواد بخره فقط بلاک رو که وصل نمیکنه که :D

گفتم که توی هزینه نهایی مد نظرشون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...