رفتن به مطلب

يه عكس بسيار جالب ( حما ببينيد )

MoHaMaD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من اين عكس روي توي سايت موبايلستان ديدم . گفتم بزارمش تا شما هم ببينيد . به نظر جالب بود . براي فهميدن راز تصوير بايد تصوير رو سلكت (select) بكنين يعني نشانه‌گر موس خودتون رو ابتداي متن اين پست قرار داده و كليك چپ را بگيريد و به پايين بكشيد تا تصوير هم انتخاب بشه اونوقت متوجه تصوير دوم و مخفي ميشيد .

راستي طرز ساختشو هركس بلده توضيح بده . ممنون .

dffre.jpg

لینک به دیدگاه

تصویر را "های لایت" کنید(High Light) ،عکس سرباز تبدیل میشه به عکس یک خانم ژاپنی!

اگر نشد ویل موس را یکم جابجا کنید تا معلوم بشه:|

لینک به دیدگاه

I'm Too :|

دوست عزیز، آقای allen

شما باید بگی me too،

i'm too غلط هست.

بعدم، select نشده این عکس بیشتر به خانم ژاپنی شبیه تا select شدش :Do:-):D

شما چه جوری خانم ژاپنی می بینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ببينيد دوستان عزيزم حتما بايد از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد . سر هيچ مرورگر ديگه اي جواب نميده ( ببخشيد يادم رفت بگم )

لینک به دیدگاه

سلام جالب بود دمت گرم

مویدات

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام !

فکر کنم منظور ایشون اینطوریه ! :|

ehy5his7v0hcu5tizim.jpg

لینک به دیدگاه

اگر دقت کرده باشید تصور اون خانوم همینطوری هم معلومه که زیر این عکس مخفی شده به این صورته که تصور خانومه شکل ناقصی از تصور سربازه هست( برای اینکه بهتر متوجه شید به گوش سربازه نگاه کنید بعد High light کنید) اینا اومدن از روش High light اینترنت اکسپلورر استفاده کردن و روشش هم به این صورت که یک پیکسل در میون رو مثل صفحه ی شطرنج کامل آبی میکنه (در نقش خانه های مشکی شطرنج) و یک پیکسل رو به رنگ خودش باقی میزاره (در نقش خانه های سفید شطرنج) و اینا پیکسل هایی که باعث کامل کردن تصویر و ایجاد تصویر سرباز میشه (تصویر خانومه رو کامل می کنه) رو جایی قرار دادن که بره زیر پیکسل هایی که اینترنت اکسپلورر آبی میکنه و سپس تصویر ناقص نمایان میشه که میل به آبی هم میزنه

و دلیل اینکه مرورگر های دیگه مثل فایر فاکس جواب نمیدن هم همین تفاوت روش High light کردنشونه (فایر فاکس به این صورته که یک لایه ی آبی Transparent رو تصویر میندازه)

فقط برای اینکه کامل متوجه بشید برنامه ی Magnifier ویندوز رو از آدرس StartAll ProgramsAccessoriesAccessibilityMagnifier اجرا کنید و Magnification Level رو روی 9 قرار بدید و تصویر رو در هر دو حالت High light و معمولی مشاهده کنید.

در ضمن نمیدونم جای دیگه این روش رو توضیح داده بودند یا نه اما اینو که الان گفتم خودم کشف کردم و اگه ایرادی داشت دیگه ببخشید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...