رفتن به مطلب

راهنمایی در رابطه با تایمینگ رم

BLACKYSG
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده 2 ماژول رم Corsair Vengeance 8GB 2 x 4GB 1600 DDR3 دارم

تایمینگشون رو نوشته 9-9-9-24 باید باشه

توی CPU-Z اینجوری زده الان این تایمینگش مشکل داره باید دستی ست کنم یا درسته؟

66246664171892771893.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنید من رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما داخل تنظیمات Bios باید پروفایل XMP رو انتخاب بکنید تا رم با تنظیماتی که روی لیبلش نوشته ست بشه و کار بکنه.

لینک به دیدگاه

چرا تایمینگ شما اینطوریه؟؟؟

9-11-11-29

بعد 2t??

خودتون دستکاریش کردید؟

لینک به دیدگاه

نه والا من دستکاری نکردم اصلا خودش اینجوری بود

رفتم توی تنظیمات بایوس تنظیم کردم الان درسته؟

75742693327756678878.jpg

لینک به دیدگاه

نه والا من دستکاری نکردم اصلا خودش اینجوری بود

رفتم توی تنظیمات بایوس تنظیم کردم الان درسته؟

75742693327756678878.jpg

آره بهتر شد...

اگه بتونیتوی بایوس کامند ریت رو بکنی 1 خیلی بهتر میشه...

الان با همین تایمینگ مشکل نداری یا قصد اور کردن داری؟؟

لینک به دیدگاه

مرسی عزیز بابت راهنمایی

کامند ریت رو هم 1 کردم

نه اوور نمیخوام بکنم همین که رم ها تایمینگشون تنظیم شد برام کافیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون این رمهای دوستمون که همه هم تعریف میکنن تا چه حد اوور میشن ؟؟؟ با چه زمان تاخیری؟؟؟

لینک به دیدگاه

آقایون این رمهای دوستمون که همه هم تعریف میکنن تا چه حد اوور میشن ؟؟؟ با چه زمان تاخیری؟؟؟

نداشتم این رم هارو ولی باید بتونن با فرکانس 2400 با تایم 10-11-11-30 تست پاس کنن.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما مطمئنید ؟؟؟ 1600 هستن آ

من شنیدم زیاد اوور نمیشن که

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

شما مطمئنید ؟؟؟ 1600 هستن آ

من شنیدم زیاد اوور نمیشن که

این ها سری Vengeance هستند.

اونایی که شما فکر کردید xms هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . دوستان apacer 4gb single رو چقدر میشه اور کرد؟

دوست گرامی مدل دقیق بفرمائید تا دوستان بتونن راهنمایی کنند

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زمان تاخیر؟

ولتاژ؟

هیتسینک داره یا خیر ؟؟

و ...

لینک به دیدگاه

CL9.9.9.9.27    1     1.6V هیت سینک هم داره. البته الان رو 1660 هست

لینک به دیدگاه

درود محمد جان به زور به فرکانس 1866 می رسند و ازاون بالاتر ناپایدارهستند.

با تایمینگ cl 10-9-9-28  1.7v البته بسته به ورژن رم تایمینگ تغییر میکنه

لینک به دیدگاه

CL9.9.9.9.27    1     1.6V هیت سینک هم داره. البته الان رو 1660 هست

باید امتحان کنید .لی احتمالا روی cl0-9-9 1.7 فرکانس 1866 رو بزنه!بازهم باید امتحان کنید تا قلق رمتون دستتون بیاد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

با تشکر از آقا حمید از  بابت پاسخ به سوال

راستش بعد از اینکه این سوال رو مطرح کردم ، رفتم فیدبکهای newegg رو دیدم یکی تا 2200 با تایمینگ خوب اوور کرده بود کرسیر رو

راستیتش الان برای من کینگ LOVO از اون ها که هیتسینک سبز داره هستش روی 1866 CL پایینتر از 10-10-10-24نمیاد ولی با CL 12-12-12-37 تا 2133 هم میره البته با ولتاژ 1.5 (پیش فرضش 1.35هست)

گفتم اینجا بپرسم اگه کورسیر بهتر هست برم طرف کرسیر

لینک به دیدگاه

با سلام

راستش بعد از اینکه این سوال رو مطرح کردم ، رفتم فیدبکهای newegg رو دیدم یکی تا 2200 با تایمینگ خوب اوور کرده بود کرسیر رو

راستیتش الان برای من کینگ LOVO از اون ها که هیتسینک سبز داره هستش روی 1866 CL پایینتر از 10-10-10-24نمیاد ولی با CL 12-12-12-37 تا 2133 هم میره البته با ولتاژ 1.5 (پیش فرضش 1.35هست)

دوست عزیز برند رم ملاک خرید نیست... مشخصات چیپ و تایم و فرکانس و ولتاژه که مهمه...(مثلا همین رم های ژل با باس 2133 با تایم 10-11-11-29 به راتی تست پاس میکنه برای من)

در مورد رم ها من اطمینان دارم که گفتم تا 2400 میزنه(بازم اساتید مثل همیشه ندیده و اور نکرده ما رو از مشاوره خودشون بی بهره نکردن:دی)

لینک به دیدگاه

درود محمد جان به زور به فرکانس 1866 می رسند و ازاون بالاتر ناپایدارهستند.

با تایمینگ cl 10-9-9-28  1.7v البته بسته به ورژن رم تایمینگ تغییر میکنه

من و معین جان و آرمین عزیز و حتی فرجام عزیز و چندتا از دوستان دیگه هرکاری کردیم نشد این رم هارو بالای 2000 ببریم.

کسی با این نظر بنده مشکلی داره؟

با سلام

درود محمد عزیز

یه لینک میدی از اون مطلبی که گفته تا 2200 این رم رو اورکرده؟

دوست عزیز برند رم ملاک خرید نیست... مشخصات چیپ و تایم و فرکانس و ولتاژه که مهمه...(مثلا همین رم های ژل با باس 2133 با تایم 10-11-11-29 به راتی تست پاس میکنه برای من)

در مورد رم ها من اطمینان دارم که گفتم تا 2400 میزنه(بازم اساتید مثل همیشه ندیده و اور نکرده ما رو از مشاوره خودشون بی بهره نکردن:دی)

من و معین جان و آرمین عزیز و حتی فرجام عزیز و چندتا از دوستان دیگه هرکاری کردیم نشد این رم هارو بالای 2000ببریم!

شما که اینقدر اطمینان داری تا بحال این رم هارو از نزدیک دیدین  و باهاش کارکردین؟؟؟

والا ما که حدود10 ماه ازاین رم روی سیستممون استفاده می کردیم!

درضمن دوست داشتین میتونین برای اون همه اطمینانتون یه مدرکی به ما نشون بدین که فرکانس 2400 رو رم ونجنس 1600 زده تا بلکه ما هم چیزی یاد گرفتیم!

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

من و معین جان و آرمین عزیز و حتی فرجام عزیز و چندتا از دوستان دیگه هرکاری کردیم نشد این رم هارو بالای 2000 ببریم.

کسی با این نظر بنده مشکلی داره؟

درود محمد عزیز

یه لینک میدی از اون مطلبی که گفته تا 2200 این رم رو اورکرده؟

من و معین جان و آرمین عزیز و حتی فرجام عزیز و چندتا از دوستان دیگه هرکاری کردیم نشد این رم هارو بالای 2000ببریم!

شما که اینقدر اطمینان داری تا بحال این رم هارو از نزدیک دیدین  و باهاش کارکردین؟؟؟

درضمن دوست داشتین میتونین برای اون همه اطمینانتون یه مدرکی به ما نشون بدین که فرکانس 2400 رو رم ونجنس 1600 زده تا بلکه ما هم چیزی یاد گرفتیم!

من دارم!

دیفالت روی 1333 هستش!

که افتضاح بود! با مادربورد مشکل داشتم نتونستم ست کنم روی 1600 :D

ولی فکر کنم کلا اور نشه!

اگه دوستان بگن که چجوری میشه با VI hero من تست کنم ببینیم شاید شد! :p

لینک به دیدگاه

درضمن چیپ رم vengeance از سری Hynix H5TQ2G83EFR هست که یکی از برترین اورکلاکرهای رم دنیا درتایید این مطلب که اصلا قابلیت اورکلاک بالا رو ندارن این پست رو دادن

http://forum.hwbot.org/showthread.php?t=60082

که برای اینکه شرکت تولید کننده زیاد متضرر نشه از بردن اسم شرکتی که این چیپ رو استفاده کرده ، حرفی ازنام شرکت نزده!

لینک به دیدگاه

بر منکرش لعنت که شما این رم ها رو اور کردین و اصلا باهاش کار کردید.

بحث رو بیشتر از این کشش نمیدم چون باعث میشه مثل دفعه ی قبل شخصیت افراد حتی در دنیای مجازی هم مشخص بشه...

در مورد اثبات هم بنده اصلا اصلا احتیاجی ندارم برای اثبات حرفم برای شما مدرک بیارم.(رم های خودم با همون فرکانسی که ذکر کردم دارن کار میکنن و مدرکش هم در کلاب بهترین اسپم 2 هست,دقیقا موقعی که شما تاپ اسپمرش بودید:دی) :) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...