رفتن به مطلب

سیستم گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به اساتید محترم

من یه سیستنم میخوام بگیرم قیمتشم سه میلیونو پانصد اگه زحمت نیست اساتید هم پیشنهاد بدن ممنون میشم سیستم پیشنهادی خودم ببینید چطور هستش راستی فقط کیس میخوام مانتیتور ، اسپیکر و کیبرد و موس دارم .یه سوال دیگه موندم مادربورد msi بگیرم یا asus میشه یه توضیحم بر این بگید و یه سوال دیگه وقتی cpu رو اور میکنیم چقدر از عمر سیستم میاد پایین و بعد توی بعضی از cpu ها نوشته توربو 4.2 منظور همون اور کردن هستش .سیستمم بر کارهای به اولویت مینویسم گیم ، اینترنت ، تبدیل فایل مثلا فایل mp4 به mp3 ، فیلم نگاه کرردن و فتوشاپ کار کردن به صورت معمولی ممنون میشم توضیح و پیشنهد بدین.پیشنهاد خودم

مادربورد :asus رو نمیدونم ولی msi چون بر گیم هستش MSI Z87-G45 Gaming LGA1150 Z87 MB

cpu:اینتل هز ول 4770

رم:8 گیگ مارکشو نمیدونم واسه گیم

پاور نمیدونم

هارد 1 ترا یا 500 بگیره مارک اینم نمیدونم واسه گیم کدوم خوبه

کارت گرافیکم نمیدونم لطفا مارک اینم بگید ممنون میشم

کیسم؟

ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

درود

اگه اورکلاک رو درست و حساب شده انجام بدی زیاد از عمره قطعات کم نمیشه،

در مورد توربو این یعنی اینکه زمانی که سیستم نیاز به پردازش خیلی زیاد داشته باشه خود سی پی یو به صورت

اتوماتیک تا اون فرکانس مشخص شده اور میشه.

در مورد مادربورد هم پیشنهاد میکنم ایسوس بگیر، و در مورد انتخاب قطعات سیستم اول شما بفرما که قصد اورکلاک داری یا خیر؟

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

اور دوست دارم انجام بدم اگه ممکن یه سیستم اور بشه کرد رو پیشنهاد بدین یه سیستم غیر اور ممنون میشم .یه سوال من میخوام صدای سیسنم عالی باشه لطفا یه مادربوردی بگین که این قابلیت رو داشته باشه ممنون منتظرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...